ספר הכוזרי

black line

משתמש פעיל
אז ככה. קוראים לי הלל, ואני חדש בפורום.
אני לומד בישיבה ואנחנו עוסקים בספר הכוזרי. בכל שבוע אנו מוציאים דף שבצד אחד יש מאמר שמישהו מהלומדים כתב על מה שלמדנו השבוע. בצד השני יש פינה של עבדכם הנאמן שנקראת 'תורתו אמנותו', שבפינה זו אני מפרסם בכל שבוע ציור על מה שלמדנו עם ציטוט ולפעמים הסבר קצר. אשמח מאוד לשתף אתכם בציורים. אנו כרגע באמצע מאמר שלישי(מתוך חמש) אז מצטער שאני כאילו מתחיל מהאמצע, אבל לא נורא. אשמח מאוד לביקורות בונות.

אז הציור השבוע הוא ממאמר שלישי פסקה ל"ט. שם מלך כוזר צוחק על הקראים שהם אינם יודעים איזה חודש עכשיו ללא מסורת חז"ל ומעיזים לפתוח על חז"ל את הפה ולחלוק עליהם מתי יוצא יום כיפור(הם אינם עושים ראש השנה יומיים כי הם מקדשים את החודש ע"פ הראייה). וכאילו הם אומרים "אני הטובע, ומה לי כי אחשוש מן הרטיבות"
פרוייקט כוזרי רטיבות צבוע.jpeg

ורד10

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
יופי של קריקטורה מביעה!
בהצלחה בהמשך....מחכים לראות.

אנאל- ציור עם לב

כי לגעת בנפש- זו אומנות!
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
ברוך הבא!
זה חמוד מאוד,
אבל כמה הערות ברשותכם:
א. אם זו קריקטורה יש כללים ברורים איך לצייר קריקטורה- פחות אלמנטים ברקע, משהו מאוד פשוט וקולע אתה יכול להתרשם מהקריקטוריסטים פה ובכללי בעיתונים.
ב. אם זו לא קריקטורה אלא יותר "בדיחה" אבל אתה מעוניין בציור עם האלמנטים הקיימים יש כאן כמה דברים שצורכים תיקון, כגון: האיש עם המטריה שיעמוד על המדרכה (למה הוא על הכביש?)
הגשם אמנם לא מרטיב את בעל המטריה, אבל הגשם כן יורד סביבו ולכן כן צריך לצייר את הגשם אפה שלא ציירתם אותו. ובכדי שלא יראה כאילו הוא נרטב משחקים עם גודל הטיפות- יותר קטנות מאחור וטיפה גדולות יותר מלפנים.
ועוד דבר, כדאי לתקן את הפרספקטיבה של השביל. וגם מדייקת יותר את התנוחה של בעל המטריה לא טבעי איך שעומד.

סליחה עם המטרתי עליך מטר של הערות, אבל ביקשת-קיבלת!
אבל באמת סה"כ טוב.
בהצלחה בהמשך!!
מסוקרנת לראות את הבא:)

אנאל- ציור עם לב

כי לגעת בנפש- זו אומנות!
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ה'

לג הוֹרֵנִי יי דֶּרֶךְ חֻקֶּיךָ וְאֶצְּרֶנָּה עֵקֶב:לד הֲבִינֵנִי וְאֶצְּרָה תוֹרָתֶךָ וְאֶשְׁמְרֶנָּה בְכָל לֵב:לה הַדְרִיכֵנִי בִּנְתִיב מִצְוֹתֶיךָ כִּי בוֹ חָפָצְתִּי:לו הַט לִבִּי אֶל עֵדְוֹתֶיךָ וְאַל אֶל בָּצַע:לז הַעֲבֵר עֵינַי מֵרְאוֹת שָׁוְא בִּדְרָכֶךָ חַיֵּנִי:לח הָקֵם לְעַבְדְּךָ אִמְרָתֶךָ אֲשֶׁר לְיִרְאָתֶךָ:לט הַעֲבֵר חֶרְפָּתִי אֲשֶׁר יָגֹרְתִּי כִּי מִשְׁפָּטֶיךָ טוֹבִים:מ הִנֵּה תָּאַבְתִּי לְפִקֻּדֶיךָ בְּצִדְקָתְךָ חַיֵּנִי:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה