דרוש מידע ספר הומוריסטי טוב, מכירים? יש משהו חדש?

מצב
הנושא נעול.

יהורם

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אשמח לשמוע ממכם או ממי שקרא את הספר האם הספר מתאים לבית חרדי שמרני
תודה רבה
מצטרף להתעניינות.
עריכה: מהרשת.

האור הגנוב – איזו ליבוביץ​

תופעה מסקרנת ללא ספק, היא הנדידה האנושית הגדולה, כאשר עשרות אלפי גברים יהודים מארצות שונות, דתיים וגם חילונים, עוזבים את הבית והמשפחה ויוצאים למסע אל העירה הפרימיטיבית אומן שבאוקראינה, לעשות דווקא שם את החג היהודי החשוב ביותר – ראש השנה, במחיצתו של רבי נחמן מברסלב, הצדיק שנפטר לפני יותר ממאתיים שנה.
הסוד המיוחד של “אומן – ראש השנה” באמצעות סיפורו האישי של אבי נוימן, בחור חילוני שהצטרף אף הוא למסע מסיבות שונות לגמרי… שם הוא פיגש רצף של אנשים ואירועים מוזרים ומיסטיים שהופכים את כל תוכניותיו ומכניסים אותו לעולם הזוי, מסתורי ושונה לחלוטין מכל מה שהכיר.
זהו ספר יוצא דופן שמרגיש כמו הצגה:
השחקנים עולים בזה אחר זה ומספרים בגוך ראשון את סיפורם האישי, בטכניקת הגשה ספרותית מקורית, אותנטית ומרגשת, חיה וזורמת שלוקחת אותנו אל העומק הפנימי של החויה הברסלבית, חויה מדהימה שאחריה שום דבר לא נראה כמו קודם…
מומלץ במיוחד לכל מי שכבר היה באומן, ניסה להסביר לחברים מה קרה לו שם ולא הצליח.

המשודך המתוסבך
התפלאתי שעוד לא כתבו אותו
יש לו שלישיית ספרים
כתיבה מטורפת
שימת לב לפרטים הקטנים
חייבים לקרוא
קניתי אותם לפני כמה ימים והגעתי עד עמ' 76 בספר הראשון מהשלישייה וכבר צחקתי הרבה..
תהנו!
מי כתב את זה?

אליש:)

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הוא כותב אנונימי
על כל הפגישות שלו..
הכתיבה שלו מטורפת
השבת קראתי את הספר השלישי שלו והוא מרגש ומצחיק
כל שורה יותר שנונה מהקודמת לה
צריך לקרוא כדי להגדיר את הספר
מדהים
אין לי עוד מילים

הוא כותב אנונימי
על כל הפגישות שלו..
הכתיבה שלו מטורפת
השבת קראתי את הספר השלישי שלו והוא מרגש ומצחיק
כל שורה יותר שנונה מהקודמת לה
צריך לקרוא כדי להגדיר את הספר
מדהים
אין לי עוד מילים
איפה קונים?
הקישור חסום

אברהם בן

משתמש מקצוען
הספר ההומוריסטי החרדי האיכותי, שכל כולו לשם כך, ומתחילתו ועד סופו זה מה שהוא מבטא הוא-
בעצם,
הוא לא הומור, אלא סאטירה, זה הספר "סוללה חזקה" של מ. ארבל, לא נראה לי שניתן להשיג אותו בחנויות עדיין, אבל שווה מאד להתאמץ ולקרוא אותו, קריעה (מצחוק) מהנה,
זה בעצם אוסף של כל טורי הסאטירה שהיו בסוף "זמן" עם תוספת איכותית של כמה טורים ארוכים במיוחד.
משום מה הספר לא קיבל את המקום המכובד הראוי לו, אולי בגלל שסאטירה היא דבר חדש בציבור החרדי.
בכל אופן.
מומלץ במיוחד!

אמודאית

משתמש חדש
הספר המשודך המתוסבך - ספר קומי על פגישות ושידוכים במגזר החרדי
אחד הספרים!!!!!!
לא הפסקתי להחנק מצחוק בקריאה

אליש:)

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אני אסביר לך
@שפרה אריקסוןShifraE
קוראים לו המשודך המתוסבך
אני לא אהרוס לך את כל הסיפור
אבל את מעבירה לו בביט או העברה בנקאית למשודך המתוסבך וכו' ויש לך נקודות אסיפה בכל מקום כמעט
משלמים לו..
זהן
שוב אני אגיד ספרים מהממים

הדס99

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אני אסביר לך
@שפרה אריקסוןShifraE
קוראים לו המשודך המתוסבך
אני לא אהרוס לך את כל הסיפור
אבל את מעבירה לו בביט או העברה בנקאית למשודך המתוסבך וכו' ויש לך נקודות אסיפה בכל מקום כמעט
משלמים לו..
זהן
שוב אני אגיד ספרים מהממים
למי פונים כדי לרכוש?

רעבצין

משתמש פעיל
למי פונים כדי לרכוש?
זה האתר לרכישה
אפשר לראות דוגמאות מהספר ?
לפעמים הוא מעלה בסטטוס בווצאפ,
ספר מומלץ!!

urieli

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
אשמח לשמוע ממכם או ממי שקרא את הספר האם הספר מתאים לבית חרדי שמרני
תודה רבה
מתאים לבית חרדי הסופר חרדי יצחק ליבוביץ' גר ברמה ב' בבית שמש (אם זה עוזר למישהו, שיחק ב"שבוע בלי אמא" סרט חרדי ישן למי שזוכר...)

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ו'

מא וִיבֹאֻנִי חֲסָדֶךָ יי תְּשׁוּעָתְךָ כְּאִמְרָתֶךָ:מב וְאֶעֱנֶה חֹרְפִי דָבָר כִּי בָטַחְתִּי בִּדְבָרֶךָ:מג וְאַל תַּצֵּל מִפִּי דְבַר אֱמֶת עַד מְאֹד כִּי לְמִשְׁפָּטֶךָ יִחָלְתִּי:מד וְאֶשְׁמְרָה תוֹרָתְךָ תָמִיד לְעוֹלָם וָעֶד:מה וְאֶתְהַלְּכָה בָרְחָבָה כִּי פִקֻּדֶיךָ דָרָשְׁתִּי:מו וַאֲדַבְּרָה בְעֵדֹתֶיךָ נֶגֶד מְלָכִים וְלֹא אֵבוֹשׁ:מז וְאֶשְׁתַּעֲשַׁע בְּמִצְוֹתֶיךָ אֲשֶׁר אָהָבְתִּי:מח וְאֶשָּׂא כַפַּי אֶל מִצְוֹתֶיךָ אֲשֶׁר אָהָבְתִּי וְאָשִׂיחָה בְחֻקֶּיךָ:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה