עזרה ספרי זכרונות כיתה ח'

מוזיקאית בדם

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי
פרוש שיש לי אחות שגומרת ח' וצריכה דחוף רעיונות לכתוב בספר זכרונות

אין יותר מזה

משתמש צעיר
בדכ לפחות אצלינו היו כותבים איזה משהו קדימה כל אחת מה שהיא רצתה
יש שכתבו שיר על בית הספר, על מה שעשינו כל מיני כאלה בחרוזים, יש פה כמה דוגמאות...
היה בדיחות - כאילו חוץ מזה וכל מיני פתגמים על החיים ועוד זכרונות

קבצים מצורפים

• IMG_0015.JPG
    4.9 MB · צפיות: 50
  • IMG_0012.JPG
    4.8 MB · צפיות: 46
  • IMG_0013.JPG
    4.9 MB · צפיות: 45

שרהלה שרהלה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
בדכ לפחות אצלינו היו כותבים איזה משהו קדימה כל אחת מה שהיא רצתה
יש שכתבו שיר על בית הספר, על מה שעשינו כל מיני כאלה בחרוזים, יש פה כמה דוגמאות...
היה בדיחות - כאילו חוץ מזה וכל מיני פתגמים על החיים ועוד זכרונות
חמוד לראות שאלו אותם מכתבים שחברות כתבו לי בזמנו..... גם אני לקחתי אז ספר של דודה והעתקתי.

s.y

משתמש מקצוען
לפני כמה זמן כתבתי באשכול הזה כמה רעיונות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה