עזרה ספרים מומלצים שיצאו בשנה האחרונה

אסתר ר

משתמש פעיל
אשמח לשמוע על ספרי קריאה למבוגרים שיצאו בשנה- שנתיים האחרונות.
תנו הרבה רעיונות, צריכה לקנות לספריה
תודה!

מרשימה

משתמש סופר מקצוען
לפני כל חג פותחים פה אשכולות של ספרים חדשים, תסתכלי שם.
מה שעולה לי כרגע:
לחיות וחצי, הנורמלי האחרון, פרורים, תחנות, אדום לבן, בפרק הבא, המשך יבוא, כמה שיותר, הרים סביב לה, אדמה פראית

יראת

משתמש מקצוען
קראתי ספר שיצא ערב סוכות

אתה סתר לי

כתבה אותו אסתר קליין, לשעבר מפקחת ברשת גני בית יעקב
שחולה במחלה ניוונית קשה (מונשמת, ניזונה ללא אכילה, נכה 100%)

היא עצמה כתבה את הספר (פרקים התפסמו בעיתון פנינים) באצבע היחידה שיכלה להזיז.

מכל הספרים שקראתי בשנים האחרונות, זה ה-ס-פ-ר! שנותן כל כך הרבה!

הספר כתוב טוב... קולח, זורם. המבט האופטימי שלה על החיים - מדהים!! עושה חשק לחיות! להשקיע במשפחה! להנות מהדברים הכי פשוטים (אני נושמת חופשי, איזה כיף!)

כל פעם שקמתי מן הספר, הרגשתי שיש לי כח לסדר, לנקות, ב"ה!

הספר שזור בהרבה הווי יהודי של חגים ותפילות עם ריח קסום כזה..
ומחזק את הערך של חיי משפחה: להנות מזה, לחיות מזה, לחזק את זה,
הערך של הנתינה - שזה מה שמחיה את האדם

אני לוויתי את הספר, אך מתכננת לקנות אותו. ספר חובה בבית, לדעתי.

שמרלינג

משתמש מקצוען
הסדרה של ליבי קליין-
גם כי אלך
כי אתה עמדי
אך טוב וחסד
אל תסתר
לולי האמנתי- זה יחסית חדש אני חושבת שיצא לאור לפסח.
והבנתי שעכשו מתחיל בעיתון בקטיפה סיפור שלה בשם "כי אבי ואמי".
לא קראתי את כל הסדרה אבל משלושת הספרים הראשונים נהנתי מאד,
כתוב יפה, ברמה, אין על הספרים שלה!!!

אפכא מסתברא

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
'מלודיה' מאת ד' רוטנשטרייך (הסיפור התפרסם ביתד לבנות הנעורים, מתאים למבוגרים/ות)
'הדבש והעוקץ' מאת ד' נויגרשל - ספר הומרסקות קורעות (התפרסמו ב'בתוך המשפחה')

תקוה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קהילת הספרנים
סלמנדרה
חבר לנצח
מישהו כיבה את המפסק
לא חיפשתם אותי
לאופ
לילות לבנים
מוקאדם
אם לקחו לך בית
מעבר להרי החושך

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה