חומרים ספסל לחדר אמבטיה - בנוי או קנוי?

בקבוק מים

משתמש פעיל
נראה לי זה מתאים רק לחדר אמבטיה ממש גדול
איזה גודל החדר שלך?
הייתי הולכת על בנוי

א שיינפלד

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
תעלי את התוכנית של האמבטיה
לפי זה נדע אם ומה עדיף

לגבי הנוחות של ספסל בנוי-
יש לי לקוחה שעשיתי לה כזה לפני שנה וחצי- שנתיים
בעקבות האשכול שאלתי אותה איך הנוחות
היא אומרת שהוא ממש נח
היא חיפתה את האמבטיה בחיפוי פולימרי של וולטופ ולכן הוא לא קר כמו קרמיקה
בעבר היה לה מתקפל והפריע לה שנשחק עם הזמן, וכבר לא עמד ישר ('התגלשו' כשישבו עליו)

sarit_f

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שופט/ת באתגר דריבל
מצ"ב התוכנית של האמבטיה
Screenshot_20231018_094615_Adobe Acrobat.jpg

Screenshot_20231018_094527_Adobe Acrobat.jpg

sarit_f

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שופט/ת באתגר דריבל
תעלי את התוכנית של האמבטיה
לפי זה נדע אם ומה עדיף

לגבי הנוחות של ספסל בנוי-
יש לי לקוחה שעשיתי לה כזה לפני שנה וחצי- שנתיים
בעקבות האשכול שאלתי אותה איך הנוחות
היא אומרת שהוא ממש נח
היא חיפתה את האמבטיה בחיפוי פולימרי של וולטופ ולכן הוא לא קר כמו קרמיקה
בעבר היה לה מתקפל והפריע לה שנשחק עם הזמן, וכבר לא עמד ישר ('התגלשו' כשישבו עליו)
את מתכוונת לספסל בנוי בתוך האמבטיה או בחוץ? אשמח לתמונה אם יש. וצירפתי את התוכניות של החדר
בקיר של האמבטיה עצמה (איפה שהחלון) יהיה אריחים דמוי עץ שאיתם חשבנו לחפות גם את הספסל במידה ונעשה בנוי.
השאלה אם אריח דמוי עץ נעים יותר..
זה האריח: (בתמונה דוגמא שהוא מוכפל, כי רצינו לבדוק את האפקט איך זה מתקבל ששמים אחד ישר ואחד הפוך)

20230721_095352.jpg

דובשניה

משתמש מקצוען
אם יש לך מקום הייתי עושה כיור רחצה עם שיש.
יש לי כמה שנים ולא גומרת לברך על זה.

sarit_f

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שופט/ת באתגר דריבל
אם יש לך מקום הייתי עושה כיור רחצה עם שיש.
יש לי כמה שנים ולא גומרת לברך על זה.
מה הכוונה כיור רחצה עם שיש?
אני עושה ארון אמבטיה ברוחב 180 ס"מ עם 2 כיורים. הסוף למריבות על חדר האמבטיה בבוקר כשזו רוצה להסתרק וזה לצחצח שיניים וזו לעשות פן. מקווה :)

דובשניה

משתמש מקצוען
אני עושה ארון אמבטיה ברוחב 180 ס"מ עם 2 כיורים. הסוף למריבות על חדר האמבטיה בבוקר כשזו רוצה להסתרק וזה לצחצח שיניים וזו לעשות פן. מקווה :)
כיור מיוחד לרחצת תינוקות, אפשר לרחוץ בכיף עד גיל שנתיים שלוש
הסוף להתקופפויות ולכאבי הגב
ליד כיור שעליו אפשר להלביש, לסרק, להחליף טיטול, לבדוק כינים וכו'
תענוג

אם תירצי אשלח לך תמונה של הכיור שלי בפרטי

sarit_f

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שופט/ת באתגר דריבל
כיור מיוחד לרחצת תינוקות, אפשר לרחוץ בכיף עד גיל שנתיים שלוש
הסוף להתקופפויות ולכאבי הגב
ליד כיור שעליו אפשר להלביש, לסרק, להחליף טיטול, לבדוק כינים וכו'
תענוג

אם תירצי אשלח לך תמונה של הכיור שלי בפרטי
האמת שיש לי אי גדול במטבח עם כיור ממש גדול, את הקטנה שלי קילחתי שם, הייתי מכינה ליד הכיור משטח החתלה מרופד, ואז מהכיור ישר לשם להלביש. עד שלמדה לשבת.. :p ומאז כבר עברה לאמבטיה הגדולה. מעדיפה לעשות 2 כיורים מאז משטח גדול של שיש. בשביל להחליף, לסרק, לבדוק כינים אני עושה ספסל :)

א שיינפלד

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים

sarit_f

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שופט/ת באתגר דריבל
אבל העיקר שזה בנישה
אם הספסל בנישה-
בין אמבטיה או ארון לקיר
זה לא יפריע

(בצד ימין בנישה)

כזה ספסל אני מתכננת לעשות במקלחון ביחידת הורים
אני עכשיו מדברת על ספסל חיצוני, להתארגנות. והוא לא יהיה בנישה- בצד אחד צמוד לקיר אבל בצד השני זה כבר האסלה. יכולה לראות בתוכנית. אם זה היה בתוך מקלחון אז ודאי שהייתי עושה בנוי

נחמי3

משתמש מקצוען
נשמע נחמד
אבל מה לגבי השירותים על זה אין מריבה בבוקר ?? יש מספיק לכולם ?
הספסל נראה ממש נחמד, אבל זה שהדלת נפתחת עליו נראה פחות נוח, כלומר איך ישבו שם ויפתחו עליכם את הדלת , או תנעלו אותה או מה ?

sarit_f

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שופט/ת באתגר דריבל
נשמע נחמד
אבל מה לגבי השירותים על זה אין מריבה בבוקר ?? יש מספיק לכולם ?
הספסל נראה ממש נחמד, אבל זה שהדלת נפתחת עליו נראה פחות נוח, כלומר איך ישבו שם ויפתחו עליכם את הדלת , או תנעלו אותה או מה ?
יהיה עוד שירותים בבית כמובן.
בספסל משתמשים כשנכנסים/יוצאים מהמקלחת / מקלחים את הקטנים. וכידוע כשנכנסים להתקלח נועלים את הדלת.. למה שמישהו יפתח?

נחמי3

משתמש מקצוען
יהיה עוד שירותים בבית כמובן.
בספסל משתמשים כשנכנסים/יוצאים מהמקלחת / מקלחים את הקטנים. וכידוע כשנכנסים להתקלח נועלים את הדלת.. למה שמישהו יפתח?
לפי איך שרשמת שאת מתכננת לבדוק כינים ולבלות עם הילדים
לא נשמע לי שיהיה לכם נוח לשבת שם והדלת תפתח ותסגר על הקהל המבלה
לדעתי אם אם יש לך אפשרות תקחי את הדלת קצת יותר למעלה לכיוון השטח שרצית לספסל
ואז יהיה לך חלל יותר גדול לשימוש בחדר האמבטיה

byy

תכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
קודם כל הרעיון של הספסל מקסים! הייתי שמחה לצאת מהאמבטיה ולשבת ולהתארגן בנוחות על ספסל. אבל הייתי עושה ספסל מרופד עם בד רחיץ. אם כבר פינוק אז עד הסוף... :)
העירו על הדלת שנפתחת על הספסל. אולי תהפכו את הכיוון של הדלת ותקטינו את הרווח בין הכיורים ל20?

sarit_f

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שופט/ת באתגר דריבל
לפי איך שרשמת שאת מתכננת לבדוק כינים ולבלות עם הילדים
לא נשמע לי שיהיה לכם נוח לשבת שם והדלת תפתח ותסגר על הקהל המבלה
לדעתי אם אם יש לך אפשרות תקחי את הדלת קצת יותר למעלה לכיוון השטח שרצית לספסל
ואז יהיה לך חלל יותר גדול לשימוש בחדר האמבטיה
ה'בילוי' עם הילדים ובדיקת כינים זה חלק משגרת המקלחת.. (היום בשביל לבדוק כינים אני יושבת בחדר קטן וצפוף בלי חלון על ה..אסלה סגורה.) לא סתם בשביל הכיף להיכנס לשבת בספסל. ובזמן כזה לרוב הדלת סגורה ממילא, זה גם מקום להניח בגדים נקיים ללבוש אחרי המקלחת (מאשר להניח אותם על כיור שעלול להיות רטוב או במקרה הגרוע שמישהו יפתח את הברז על הבגדים) אגב יש חלון יחסית גדול באמבטיה לאוורור.

sarit_f

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שופט/ת באתגר דריבל
קודם כל הרעיון של הספסל מקסים! הייתי שמחה לצאת מהאמבטיה ולשבת ולהתארגן בנוחות על ספסל. אבל הייתי עושה ספסל מרופד עם בד רחיץ. אם כבר פינוק אז עד הסוף... :)
העירו על הדלת שנפתחת על הספסל. אולי תהפכו את הכיוון של הדלת ותקטינו את הרווח בין הכיורים ל20?
תודה :)
אם הספסל יהיה מרופד אז בכלל נראה לי שהמתבגרים שלי יתקעו באמבטיה שעות.. גם אמבטיה יחסית גדולה וגם מקום יותר מדי נח ומפנק להתארגנות..

לגבי הדלת, בצד השני של הדלת ליד הארונות אמבטיה יש ארון דו צדדי לכביסה (הצד השני שלו פונה לחדר כביסה)

byy

תכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
תודה :)
אם הספסל יהיה מרופד אז בכלל נראה לי שהמתבגרים שלי יתקעו באמבטיה שעות.. גם אמבטיה יחסית גדולה וגם מקום יותר מדי נח ומפנק להתארגנות..

לגבי הדלת, בצד השני של הדלת ליד הארונות אמבטיה יש ארון דו צדדי לכביסה (הצד השני שלו פונה לחדר כביסה)
כן, הבנתי. רואים זאת בברור בשרטוט. אבל חשבתי שאולי בכל אופן עדיף דלת שנפתחת על הארון מאשר על הרגליים

ilan p

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עיצוב ואדריכלות פנים
לדעתי החיסרון הבולט של ספסל בנוי --"שמנציחים אותו "בחדר רחצה ואין כבר אפשרות לבטל אם באיזה שלב
מתברר כמיותר
מאוד אהבתי את הפיתרון של @ציפי טינקלרויט -- ספסל אלגנטי פרקטי קליל ומתקפל --ומסתמא יש גם מספר
דוגמאות גדלים ועיצובים שאפשר לבחור מה הכי מתאים

✔❤

משתמש חדש
בד רחיץ ומים לא הולך ביחד...האדים נספגים בכל מקרה...
אני הייתי הולכת על ציפוי קשיח עמיד, ולא סופג מים.

ilan p

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עיצוב ואדריכלות פנים
למרות מה שכבר כתבתי שאולי עדיף ספסל נייד
אחרי שראיתי את התוכנית של האמבטיה --היא ממש גדולה ומרווחת -- אולי כן אפשר לעשות ספסל בנוי -
שיוסיף משמעות למרחב

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה