דרוש מידע ספות קליאה מדלנה

טוצ'ה

משתמש מקצוען
הקפצה.
המידע ממש חשוב לי.
ממה שהבנתי, יש להם חנות בתלפיות, ירושלים.
מי מכיר?

רוחי בלבוחי

משתמש סופר מקצוען
קליה איטליה - ממליצה מאד, עור אמיתי ואיכות מעולה, יש אחריות ל7 או 10 שנים ויש שרות מצוין!
נהנית מאד יש לי ספות שלהם כבר שנים.

פפרר

משתמש מקצוען
מכירה משפחה ברוכת ילדים שעולים על הספות של קליה עם נעליים ועם אבזמים
והספה נראית מצוין (כבת 3 שנים)

אילת ח

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
ספות מהממות! נוחות מאוד , איטלקיות יש לי אותם 3 שנים, קניתי באלעדבחנות הרהיט שמשווק אותם.

אפשר לראות אותם פה:

טוצ'ה

משתמש מקצוען
ספות מהממות! נוחות מאוד , איטלקיות יש לי אותם 3 שנים, קניתי באלעדבחנות הרהיט שמשווק אותם.

אפשר לראות אותם פה:
הן באמת מהממות!
אפשר לשאול כמה עלו?
אני רואה באתר שיש להם כעת הנחות. אבל מעניין אם אצל משווקים אחרים ניתן להשיג יותר בזול.

אם בסדר מצידך, אשמח שתרשמי לי למייל.
tuzha669 בגימייל.

Ella

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
D I G I T A L
לי יש ספת בד שלהם הספה חזקה
אבל עם כתמי מים שלא משנה מה אני יעשה לא יורדים
ניסיתי לפנות אליהם , לא ממש התיחסו אלי, העבירו אותי לנציגה וחיכיתי עד בוש בטלפון...
(לא קניתי אצלם אלא בחנות מורשית שלהם, שהשירות שלהם עוד יותר גרוע, אז לא טרחתי לפנות לחנות..)

טוצ'ה

משתמש מקצוען
לי יש ספת בד שלהם הספה חזקה
אבל עם כתמי מים שלא משנה מה אני יעשה לא יורדים
ניסיתי לפנות אליהם , לא ממש התיחסו אלי, העבירו אותי לנציגה וחיכיתי עד בוש בטלפון...
(לא קניתי אצלם אלא בחנות מורשית שלהם, שהשירות שלהם עוד יותר גרוע, אז לא טרחתי לפנות לחנות..)
תודה על תגובתך!

מאורגנת

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
לגבי קליאה איטליה
אל תעזי לקנות את הבד דוחה כתמים שלהם רק עור
הבד פשוט בולע כתבים ואין אפשרות להוריד אותם
אנחנו שלוש מהמשפחה שקנו אותם ונפלו עם זה
מבחינת הנוחות הן ספות מדהימות

לילכוש

משתמש צעיר

אפשר לראות אותם פה:
מותר לשאול מה העלות?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  17  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה