שיתוף - לביקורת סערה בפה עם שערה

איש המילה הכתובה

כתיבה שהיא גדולה מסך מילותיה
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
שערה חמקמקה הלכה לאיבוד בחלל פי, ושמה אותי בטווח שבין גיבור מלחמה הרודף אחד אויביו ומשיגם, לבין תינוק בן יומו עם רפלקסים מביכים של הקאה בלתי נשלטת.

בדרך כלל אני אלוף המרדפים והלכידות. בבית אני מלהטט אחר כל המעופפים, הג'וקים והמינים הפולשים למיניהם ועושה בהם שמות. כשיש גנב בשכונה אני בראש הדולקים אחריו. בעברי לכדתי נחש שצץ בחורשה בה טיילתי. ותאמינו או לא; לעיתים אפילו הצלחתי ללכוד קצה חוט תפירה בצידה השני של המחט.

אבל עכשיו כל העוצמה האנושית הזו. כל המיתוסים שנקשרו בשמי בדבר המרדפים והלכידות ההרואיים שבצעתי בימי חיי, עומדים לרדת לתהום אודות לשערה אחת חלקלקה ובלתי תפיסה שמרקדת בחלל פי לקול צלילי ההקאה ההולכים וגוברים מרגע לרגע.

בטח היא משועשעת השערה הסוררת, ושיכורה מהכוח הבלתי פרופורציונלי שנפל לידיה; מתבשמת מתחושת הנקמה על כל הפעמים בהן מרחתי אותה במרכך בניחוח הפחות אהוב עליה, ועל המקרים בהם סירקתי אותה באכזריות כדי להתיר קשרי שיער מסובכים ועיקשים.

עכשיו כל עולמי תלוי על חוט שערה. אני יצור מלא עוצמה ויכולות שלא מתפקד בגלל סיב דק עשוי חלבון, שמיצה את תפקידו כשיער ומבקש להמציא את עצמו מחדש כדבר מאכל או סתם כגורם מעיק ומשבש חיים.

אני גיבור גדול, ובו זמנית מוגבל ושפוט של רסיסי טבע. אני בן אנוש!

yael305

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
שערה חמקמקה הלכה לאיבוד בחלל פי, ושמה אותי בטווח שבין גיבור מלחמה הרודף אחד אויביו ומשיגם, לבין תינוק בן יומו עם רפלקסים מביכים של הקאה בלתי נשלטת.

בדרך כלל אני אלוף המרדפים והלכידות. בבית אני מלהטט אחר כל המעופפים, הג'וקים והמינים הפולשים למיניהם ועושה בהם שמות. כשיש גנב בשכונה אני בראש הדולקים אחריו. בעברי לכדתי נחש שצץ בחורשה בה טיילתי. ותאמינו או לא; לעיתים אפילו הצלחתי ללכוד קצה חוט תפירה בצידה השני של המחט.

אבל עכשיו כל העוצמה האנושית הזו. כל המיתוסים שנקשרו בשמי בדבר המרדפים והלכידות ההרואיים שבצעתי בימי חיי, עומדים לרדת לתהום אודות לשערה אחת חלקלקה ובלתי תפיסה שמרקדת בחלל פי לקול צלילי ההקאה ההולכים וגוברים מרגע לרגע.

בטח היא משועשעת השערה הסוררת, ושיכורה מהכוח הבלתי פרופורציונלי שנפל לידיה; מתבשמת מתחושת הנקמה על כל הפעמים בהן מרחתי אותה במרכך בניחוח הפחות אהוב עליה, ועל המקרים בהם סירקתי אותה באכזריות כדי להתיר קשרי שיער מסובכים ועיקשים.

עכשיו כל עולמי תלוי על חוט שערה. אני יצור מלא עוצמה ויכולות שלא מתפקד בגלל סיב דק עשוי חלבון, שמיצה את תפקידו כשיער ומבקש להמציא את עצמו מחדש כדבר מאכל או סתם כגורם מעיק ומשבש חיים.

אני גיבור גדול, ובו זמנית מוגבל ושפוט של רסיסי טבע. אני בן אנוש!
מוכר מקרוב...:sick:

איש המילה הכתובה

כתיבה שהיא גדולה מסך מילותיה
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיא

א הַלְלוּיָהּ אוֹדֶה יי בְּכָל לֵבָב בְּסוֹד יְשָׁרִים וְעֵדָה:ב גְּדֹלִים מַעֲשֵׂי יי דְּרוּשִׁים לְכָל חֶפְצֵיהֶם:ג הוֹד וְהָדָר פָּעֳלוֹ וְצִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד:ד זֵכֶר עָשָׂה לְנִפְלְאֹתָיו חַנּוּן וְרַחוּם יי:ה טֶרֶף נָתַן לִירֵאָיו יִזְכֹּר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ:ו כֹּחַ מַעֲשָׂיו הִגִּיד לְעַמּוֹ לָתֵת לָהֶם נַחֲלַת גּוֹיִם:ז מַעֲשֵׂי יָדָיו אֱמֶת וּמִשְׁפָּט נֶאֱמָנִים כָּל פִּקּוּדָיו:ח סְמוּכִים לָעַד לְעוֹלָם עֲשׂוּיִם בֶּאֱמֶת וְיָשָׁר:ט פְּדוּת שָׁלַח לְעַמּוֹ צִוָּה לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ קָדוֹשׁ וְנוֹרָא שְׁמוֹ:י רֵאשִׁית חָכְמָה יִרְאַת יי שֵׂכֶל טוֹב לְכָל עֹשֵׂיהֶם תְּהִלָּתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

דף חדש • אתגר 121

לוח מודעות

למעלה