כללי סמליל לעצמי

משולש

משתמש צעיר
תודה שנכנסתם לכאן, אשמח אם תגיבו.
מדובר באייקון שאני רוצה לצרף כחתימה לעבודותי.
יש בו רמז למשולש הבלתי אפשרי. המשולש נגזר מעיסוקי בשלושה תחומים, יש בו להזכיר את ה-ס' משמי - "הדס" וליצור אסוסיציה קלה של "הדס משולש" - הדס כשר ומהודר.

אפשר כמובן לקטול מכל וכל ולשכנע אותי שהרעיון / הביצוע לא הגיוני / לא מתאים / טפשי / כל הגדרה אחרת;).
וכמובן להתייחס ליצירה עצמה ולהבדלים הדקים בין הוריאציות.

קבצים מצורפים

• אייקון.jpg
    KB 42.8 · צפיות: 10

moshiko00

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אם תצרף את הפילוסופיה עם הסמליל אנשים יבינו :)
אתה מגביל את עצמך (אישית) בשלושה תחומים

חוץ מזה הסמל דוקרני מדאי וגם לא יודע עד כמה הוא מתאים לתחום.

ישראלה

ללמוד תוכנות בכייף :)
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
הרעיון יפה מאוד.
זה נראה עדין מדי, בהקטנה זה יכול להעלם לגמרי.
אולי תקחי את המשולש מתעתועי ראיה, שבנוי כמו צינור רבועי שנכנס אחד בשני ולא נגמר?

קבצים מצורפים

• room3.gif
    KB 5.8 · צפיות: 10
  • 0001.jpg
    KB 9.6 · צפיות: 2

יוספי רוזן

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נהנתי מהחשיבה שלך. לגבי הביצוע אכן אם תקטיני לגודל של קרדיט קחי בחשבון שלא יראו את מה שאת משקיע בו כל כך. ועוד משו היום בעידן שלנו אנשים (רובם, יש יוצאים מהכלל) לא מתעמקים כל כך מה עומד מאחורי הלוגו שלך כך שחבל על המאמצים הרבים. אלא אם כן את עושה את זה עבור אנשי מקצוע ולא לקוחות.

yiskaaryeh

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
לא הבנתי. סורי.
כשראיתי את הסמליל שלך זה היה נראה לי כמו תמרור תנועה.... אולי כי זה עדין מידי.
לא היתה לי אסיטואציה אחרת.

היוצרת81

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אפשר כמובן לקטול מכל וכל ולשכנע אותי שהרעיון / הביצוע לא הגיוני / לא מתאים / טפשי / כל הגדרה אחרת;).
לפני שאתיחס לעיצוב אתייחס להערה הזו- ביקורת אמורה להאמר בצורה נעימה ומתקבלת על הלב. מי ש"יקטול" אותך או כל מישהו אחר, כדאי שיעשה בדק בית עם עצמו בטרם הוא כותב הודעה. אני מבינה את המקום ממנו כתבת ויש לך על מה להתבסס אם בודקים כמה וכמה אשכולות ותגובות של אנשים.
אגב, בעיני הרעיון יפה ומקורי

א.ת. פ.

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
הרעיון מקורי ומענין!
לא בטוח שהוא יורגש בתור לוגו....

משולש

משתמש צעיר
נכתב ע"י דני;538892:
נהנתי מהחשיבה שלך. לגבי הביצוע אכן אם תקטיני לגודל של קרדיט קחי בחשבון שלא יראו את מה שאת משקיע בו כל כך. ועוד משו היום בעידן שלנו אנשים (רובם, יש יוצאים מהכלל) לא מתעמקים כל כך מה עומד מאחורי הלוגו שלך כך שחבל על המאמצים הרבים. אלא אם כן את עושה את זה עבור אנשי מקצוע ולא לקוחות.
אנשים אכן לא אמורים להתעמק, אבל הלוגו צריך לייצג. לכן יש מקום להתייחס להערות של yiskaaryeh ו-moshiko00 בקשר לאסוסיציה ולתחושה.
אשמח לשמוע דעות נוספות.

veredb

עיצוב ועריכה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
לדעתי הרעיון יפה
תעשה יותר עבה את הקווים ותשתמש בצבע הירוק הראשון
זה יראה טוב גם בהקטנה
בהצלחה

מעשה אבותי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
ללוגו של מעצבת גרפית, משולש זה לא מידי מרובע?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה