עזרה סל לידה מכבי שלי

יחידה!

משתמש פעיל
יש לך מספר טלפון?
איך ממשים?

ואם אני לא צריכה את היעוצים השונים?
אין אפשרות לוותר על היעוצים....
היעוצים זה קורסים בדיסק און קי - עד כמה שהבנתי ככה שאת יכולה לא להשתמש, אך לא להרויח משהו נוסף מהסל.
המספר הוא: 0542284879
במכבי ניתן להשתמש רק אחרי הלידה, לא יודעת מה בקופות אחרות.

Nomi10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
באזר שטראוס גם יש
איך זה עובד? כי באתר של מכבי אני לא רואה שום אפשרות של החזרים על קניות וכדו'.
שאלה נוספת: טיפולים טבעיים בהיריון - האם יש החזר ממכבי? עד איזה סכומים? וכנ"ל לגבי תומכת...

יחידה!

משתמש פעיל
איך זה עובד? כי באתר של מכבי אני לא רואה שום אפשרות של החזרים על קניות וכדו'.
שאלה נוספת: טיפולים טבעיים בהיריון - האם יש החזר ממכבי? עד איזה סכומים? וכנ"ל לגבי תומכת...
לגבי תומכת - אם יש לה קבלות יש החזר של 75% עד 2000 ש"ח.

חיהלה מהדרום

משתמש פעיל
זה לא דברים לגמרי לפי הכללים, תתקשרי ותשמעי פרטים.
טיפולים טבעים- דרך מכבי שלי 70%הנחה
תומכת, החזר של 75%, שימי לב שהתקרה להכל זה 2000

אאי

משתמש פעיל
איך אפשר לנצל את הסל לידה של מכבי לא ע"י נופש? תווים/חנויות
אשמח לכל רעיון, הולך להגמר לי התוקף. תודה רבה!

henny photography

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
איך אפשר לנצל את הסל לידה של מכבי לא ע"י נופש? תווים/חנויות
אשמח לכל רעיון, הולך להגמר לי התוקף. תודה רבה!
את יכולה לנצל על נופש ולבקש קבלה שיהיה רשום רק השם שלך ותעודת זהות (הבראה אחרי לידה)
ויש כאלו שמחלקים גם תוים לדוגמא מאם פאואר
על הדרך אם יש משהי שמוכנה לנצל בשבילי משהו ואני אשלם לה מעט (אני ניצלתי את הכל ללידה הזו) אשמח שתדבר איתי
HENNY5751

אאי

משתמש פעיל
את יכולה לנצל על נופש ולבקש קבלה שיהיה רשום רק השם שלך ותעודת זהות (הבראה אחרי לידה)
ויש כאלו שמחלקים גם תוים לדוגמא מאם פאואר
על הדרך אם יש משהי שמוכנה לנצל בשבילי משהו ואני אשלם לה מעט (אני ניצלתי את הכל ללידה הזו) אשמח שתדבר איתי
HENNY5751
זהו שאני לא רוצה על נופש בימים כאלו, מחפשת משהו אחר

henny photography

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
תמיד את יכולה לנצל את התעמלות, יעוץ הנקה/שינה וכו
תבדקי באתר
שוב:
אם יש משהי שמוכנה לנצל בשבילי משהו ואני אשלם לה מעט (אני ניצלתי את הכל ללידה הזו) אשמח שתדבר איתי
HENNY5751

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה