סלקל דונה

קורונה 2

משתמש צעיר
מישהי מכירה את המוצר הזה?
איך זה? האם נח לשימוש?אשמח לקבל המלצות או דיס
2.jpg
XL-4090131A_2.jpg
אשמח לקבל

0573100502

משתמש פעיל
מדהים!!!
שווה כל שקל.
משתמשת כבר לילד שני, מרוצים מאד. כייף ממש לצאת לאוטו בלי להעביר עגלה, מלבד החיסכון בתא המטען.

מצליחה

משתמש מקצוען
בגלל שהוא מחובר לגלגלים, זה גורם שמשתמשים בזה רוב הזמן, ולא כמו שימוש בסלקל, שרק כשחייבים (בנסיעה וכדו') משתמשים, ולכן אמרו לי כמה רופאי ילדים, שזה לא בריא לגב של תינוק, לשבת כל כך הרבה זמן בכזו תנוחה.
קחי את השיקול הזה בחשבון...

חלומיים

משתמש פעיל
בגלל שהוא מחובר לגלגלים, זה גורם שמשתמשים בזה רוב הזמן, ולא כמו שימוש בסלקל, שרק כשחייבים (בנסיעה וכדו') משתמשים, ולכן אמרו לי כמה רופאי ילדים, שזה לא בריא לגב של תינוק, לשבת כל כך הרבה זמן בכזו תנוחה.
קחי את השיקול הזה בחשבון...
גם אני שמעתי ככה

super tiger

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מהמם.. כיף מאד מבחינת המעבר לרכב.
אכן לא בריא לגב התינוק וגם קצת צר לדעתי.

והחסרון הכי גדול שבגללו אני לא קונה - העגלה ממש נמוכה!! מי שקצת גבוה זה כבר פשוט לא נוח!!!

ואפשר לחבר לזה טרמפיסט. @פלפל חריף

תרצה613

משתמש מקצוען
לי יש בשימוש חודש, נח מאוד
אבל באמת לא כדאי להשאיר את התינוק הרבה זמן
בחנות המליצו לנו פעם בשעה וחצי להוציא לעשר דקות

אגב, אני גבוהה ולא מפריע לי הגובה שלה בכלל

שפת הים

משתמש מקצוען
חושבת שעד 13 קילו- אבל תכלס קרוב לגיל שנה כבר לא כל כך נוח לילד

מלפפון

משתמש סופר מקצוען
חברה שלי כל היום מתלוננת שהוא לא נכנס לה באוטו (ויש לה 8 מקומות ורכב די רחב).
לאחותי יש גם את זה וגם עגלה נוספת, ואני רואה אותה יותר עם העגלה השניה.
אבל לא שאלתי אותה אם היא מרוצה או לא.
אני אישית ניסיתי להשיג ביד 2, אבל עוד איןם שם במחיר מוזל יחסית,
וכיום התינוקת גדלה אין מצב שתיכנס..
זה טוב לגיל צעיר מאד..

aktiv

משתמש פעיל
מישהי מכירה את המוצר הזה?
איך זה? האם נח לשימוש?אשמח לקבל המלצות או דיס צפה בקובץ המצורף 313180 צפה בקובץ המצורף 313181 אשמח לקבל
לי יש את זה כבר שנה, מתכבס מעולה
מרוצה מאד!!
לנסיעות זה פצצה נוח ונעים, כיום באמת השימוש הוא כמעט ורק לנסיעות מחוץ לעיר כי הילדה גדלה וקצת צפוף לה, אבל עדיין זמין בבית ..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  21  פעמים

לוח מודעות

למעלה