מ. ש

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
סרט מיוחד מאוד ויוצא דופן
אבל הוא מסוג הסרטים שצריך לראות פעמים כדי להבין מי נגד מי ולמה.
יוצר הרבה בלבול, את כבר לא מאמינה לשום דבר שקורה על המסך.
וגם יש לי הרבה מה להגיד לגבי זה שקים היא רופא, אסור להוציא רופאה ככה.יונה שואלת אותה למה שאני יסמוך עליך? והיא אומרת כי ני דוקטור התפקיד שלי זה לרפא אותך
מה שכן השחקניות היו מושלמות משחק מהמם ויפהפה הרבה אקשן ודרמה, תפניות הזויות וגם ממש סומכים על האינטלגנציה של הצופות, שזה מיוחד ממש!
מצאתי שם את נחמה מלא לפול שזה היה ממש נחמד: ) וחייבת עידכון מאיפה מוכרת לי העיתונאית?

היוש:)

משתמש פעיל
וואווו איזה סרט
נהניתי מכל רגעע!!
הפקה מטורפתת ועלילה מתוחכמת ברמות מי חשב עליה?:unsure:
סתם בכללי זה מאוד מאוד דמיוני הסרט הזה, מה נסגר שה"כפילה" נראית בדיוק כמו האמא?! חסר סיכוי, אפילו עם המסכה
בעיקרון יונה לא ידעה/ זכרה איך אמא שלה נראית... כך שזה לא היה אמור להפריע לסיפור
ובסרט עצמו זה ברור שאותה שחקנית שיחקה את שני התפקידים -של האמא האמיתית והמתחזה
מה היה המסר??
לא שמתי לב...
בקטע שיונה מדברת עם אמא שלה מהחללית והאמא המתחזה עומדת לידה, והיא לא יודעת למי להאמין, המסר ממש בולט, כי בתכל'ס אין על מי לסמוך רק על ה'!:)
שיונה פותחת את המפעל והיא רואה את יוקו זה אמיתי או בלק האוט]
לדעתי זה בלאק אאוט, כי בעצם יוקו היתה בכלא בזמן הזה. וגם אחרי זה רואים את יונה מתעוררת על מיטה בבית רפואה ואליזה אומרת לה שעוד פעם היתה לה הזיה...

מטוס נייר

משתמש צעיר
ספוילר: תשובה
נכון, ברור שבסרט עצמו זאת ג'סיקה שמשחקת, אבל בכללי זה משהו כמעט לא הגיוני, נגיד לקטע אחד בסרט זה סבבה אבל סרט שלם שבנוי על זה, זה קצת טו מאצ' לדעתי בכל אופן, למרות שזה לא באמת הפריע לי ואהבתי ברמות קשות את הסרט

רחלי בית שמש

משתמש חדש
נכון, ברור שבסרט עצמו זאת ג'סיקה שמשחקת, אבל בכללי זה משהו כמעט לא הגיוני, נגיד לקטע אחד בסרט זה סבבה אבל סרט שלם שבנוי על זה, זה קצת טו מאצ' לדעתי בכל אופן, למרות שזה לא באמת הפריע לי ואהבתי ברמות קשות את הסרט
הכל נכון
אבל בהתחשב בעלילה המטורפת של הסרט וזה שעובדים על נאסא (שזה לכשעצמו הזיה אחת גדולה...)
אז עם כאלה ההשקעות למען הלויין הם יעשו הכל גם אם ייצטרכו "לשכפל" אישה...

רחלי בית שמש

משתמש חדש
סרט מיוחד מאוד ויוצא דופן
אבל הוא מסוג הסרטים שצריך לראות פעמים כדי להבין מי נגד מי ולמה.
יוצר הרבה בלבול, את כבר לא מאמינה לשום דבר שקורה על המסך.
וגם יש לי הרבה מה להגיד לגבי זה שקים היא רופא, אסור להוציא רופאה ככה.יונה שואלת אותה למה שאני יסמוך עליך? והיא אומרת כי ני דוקטור התפקיד שלי זה לרפא אותך
מה שכן השחקניות היו מושלמות משחק מהמם ויפהפה הרבה אקשן ודרמה, תפניות הזויות וגם ממש סומכים על האינטלגנציה של הצופות, שזה מיוחד ממש!
מצאתי שם את נחמה מלא לפול שזה היה ממש נחמד: ) וחייבת עידכון מאיפה מוכרת לי העיתונאית?
אני חושבת שאחרי שמבינים (לקראת אמצע-סוף הסרט) מי נגד מי ומי לטובת מי
-אז כל החלקים בסרט מובנים... לא?!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ו'

מא וִיבֹאֻנִי חֲסָדֶךָ יי תְּשׁוּעָתְךָ כְּאִמְרָתֶךָ:מב וְאֶעֱנֶה חֹרְפִי דָבָר כִּי בָטַחְתִּי בִּדְבָרֶךָ:מג וְאַל תַּצֵּל מִפִּי דְבַר אֱמֶת עַד מְאֹד כִּי לְמִשְׁפָּטֶךָ יִחָלְתִּי:מד וְאֶשְׁמְרָה תוֹרָתְךָ תָמִיד לְעוֹלָם וָעֶד:מה וְאֶתְהַלְּכָה בָרְחָבָה כִּי פִקֻּדֶיךָ דָרָשְׁתִּי:מו וַאֲדַבְּרָה בְעֵדֹתֶיךָ נֶגֶד מְלָכִים וְלֹא אֵבוֹשׁ:מז וְאֶשְׁתַּעֲשַׁע בְּמִצְוֹתֶיךָ אֲשֶׁר אָהָבְתִּי:מח וְאֶשָּׂא כַפַּי אֶל מִצְוֹתֶיךָ אֲשֶׁר אָהָבְתִּי וְאָשִׂיחָה בְחֻקֶּיךָ:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה