סליקה ישירות-הזנת כרטיס אשראי לתשלום אפשרי? -לא פייפל

mhhhdm

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שלום אני מעוניין לבנות חנות וירטואלית בוורדפרס- אני משתמש בתבנית ENFOLD

הלקוח מעוניין שאנשים בסוף הקנייה פשוט יזינו כרטיס אשראי וישלמו(שלא יצטרכו לפתוח חשבון פייפאל אם אין להם)

אפשרי?

צברית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
ברור שאפשר.
צריך לדבר עם חברת סליקה, לסגור מולם חוזה ולהטמיע את הקוד שלהם באתר.

mhhhdm

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
נכתב ע"י mhhhdm;2058162:

הלקוח מעוניין שאנשים בסוף הקנייה פשוט יזינו כרטיס אשראי וישלמו(שלא יצטרכו לפתוח חשבון פייפאל אם אין להם)

אפשרי?

אני מבין שעושים את זה עם תוסף של טרנזילה או פלאכרד ... מי יותר עדיף?

צברית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
נכתב ע"י mhhhdm;2058170:
אני מבין שעושים את זה עם תוסף של טרנזילה או פלאכרד ... מי יותר עדיף?

היי,
אני לא מבינה בתיכנות בגרם :)
פשוט יש לי אתר שאני סולקת בו כסף לאנשים ישירות בלי פייפאל.
וככה הבנתי שזה עובד

אנחנו עובדים עם חברת קארדקום.

בהצלחה!

mhhhdm

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
נכתב ע"י mhhhdm;2058162:

אפשרי?

נכתב ע"י צברית;2058190:
היי,
אני לא מבינה בתיכנות בגרם :)
פשוט יש לי אתר שאני סולקת בו כסף לאנשים ישירות בלי פייפאל.
וככה הבנתי שזה עובד

אנחנו עובדים עם חברת קארדקום.

בהצלחה!
אפשר לראות את האתר?

Shlomi

משתמש פעיל
D I G I T A L
גם בפייפאל אפשר לסרוק אשראי בסליקה ישירה בלי צורך בחשבון.

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י Shlomi;2058278:
גם בפייפאל אפשר לסרוק אשראי בסליקה ישירה בלי צורך בחשבון.

אתה בטוח? איך עושים את זה?

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י תחפושת;2177355:
אנחנו עובדים עם פיי פלוס

מה התנאים? ניתן להוסיף לכל אתר גם ללא עוסק מורשה?
ביררתי עם פייפל ואכן יש להם שירות כזה, אך לא תמיד הוא יופיע. צריך כמה תנאים כדי שללקוח תופיע אפשרות לשלם בכרטיס אשראי. כגון שהוא מהארץ או מארה"ב, ושאין לו חשבון פייפל, ועוד כמה תנאים. אני מעונין שתמיד יופיע ללקוח האפשרות לשלם בכרטיס אשראי, ושלא אצטרך לשלם תשלום קבוע כלשהו אלא עמלה פר-עסקה.

והאם למישהו יש נסיון עם "פלא-פיי"?

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
דיברתי כעת עם פלא - פיי - הם מאפשרים אמנם סליקה תמורת 10 ש"ח דמי מנוי בחודש + עמלה 4%, אך הבעיה היא שכדי להרשם אצלם צריך להיות עוסק מורשה.

מישהו מכיר חב' שמאפשרת סליקה ללא עוסק מורשה? הבנתי שהדבר יתכן דרך חברות בחו"ל כדוגמת פייפל, שם זה אפשרי גם ללא עוסק מורשה.
למישהו ידוע על חברה כזו?

Tomim

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י נירוש;2177249:
אתה בטוח? איך עושים את זה?

מטמיעים תשלום של פייפל, וכאשר אדם בלי חשבון מגיע לעמוד התשלום, יש לו אפשרות להזין פרטי כ. אשראי. הבעיה העיקרית זה שהם לא תומכים בסליקה של כל הכרטיסים (ישראכרט)

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
לאף חברה אין פתרון שעונה על כל הדרישות? קרי כל כרטיסי האשראי, ללא צורך להרשם כעסק, ועם עדיפות לאפשרות סליקה טלפונית. [דבר שאפשרי בעיקרון בפלא פיי - לאחר תקופה של נסיון עם העסק].

רמה פלוס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לכתוב שוב או לא לכתוב שוב?

כתבתי לך כבר למעלה, של'קשר' ישנה אופצייה זו.
תמיכה בכל הכרטיסים, ולא צריך להיות עוסק מורשה.

העמלות שלהם מאוד נמוכות.

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י רמה פלוס;2180943:
לכתוב שוב או לא לכתוב שוב?

כתבתי לך כבר למעלה, של'קשר' ישנה אופצייה זו.
תמיכה בכל הכרטיסים, ולא צריך להיות עוסק מורשה.

העמלות שלהם מאוד נמוכות.

א. לא כתבת לעיל שלא צריך להיות עוסק מורשה.
ב. אני שאלתי ללא תשלום קבוע, רק עמלה פר-עסקה, כמו פייפל, בקשר גובים מינימום תשלום 35 ש"ח לחודש גם אם לא התבצעה כל עסקה.

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
קארדקום מאפשרים סליקה של כל החברות לכל כרטיסי האשראי

ariels

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לי יש מנוי בפלא-פיי לסליקת אשראי, לא מחייבים עוסק מורשה.
העמלות שלהם נמוכות, בחודש שלא נכנסו לך תשלומים - אין גביה, ובתור התחלה מאוד מומלץ.
אח"כ כשתהיינה לו רכישות יותר משמעותיות בעז"ה, ועל בסיס קבוע - מומלץ לעבור לקארדקום. פשוט הממשק שלהם גמיש יותר, מאפשר יצירת דפי תשלום רבים ושונים, עם לוגו מותאם וכד'
גם בפלא פיי יש את זה אבל בממשק פחות גמיש - כותרת קבועה לכל הדפים.

הנה קישור ישיר לאתר שלהם
והנה קישור לפתיחת חשבון

גילוי נאות -
אני מקבלת עמלה קטנה על מי שנרשם דרכי, אז אשמח שתבצעו את ההרשמה דרך הקישור ששמתי.

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י תמנתי;2189536:
קארדקום מאפשרים סליקה של כל החברות לכל כרטיסי האשראי

אותה הבעיה שציינתי לעיל - הם גובים דמי הקמה ע"ס 250 ש"ח, אך זה מילא, חד פעמי, אך הם גובים עמלה קבועה של 75 ש"ח בין אם התבצעה החודש עסקה ובין אם לא.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה