עזרה סליחה על הבורות

בסתר המדרגה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
בימים האחרונים אני מקבלת כל מיני הודעות מייל כאלה
מישהו יכול להסביר לי מה זה ומה רוצים ממני כל מיני אנשים שאני בכלל לא מכירה?

1719355697327.png

בסתר המדרגה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אסביר את עצמי.
עד עכשיו לא הכרתי שמות
אז העפתי לפח וחלס.
אבל היום פתאום אני מקבלת הודעה כזו
משם של לקוחה
רוצה להבין
האם יש משהו חדש
שאני לא מכירה.
סוג של צ'אט או גוגל דרייב או משהו כזה...???

עורכת קליפים

משתמש פעיל
את מקבלת את זה מכל מיני אנשים שלחצו על הלינק, לא להתיחס ולא ללחוץ על שום לינק להעיף לספאם.

לחצתי על הלינק אבל בנס יש לי נטפרי ולכן הוא עשה לי אופססססססססססססס השאלה אם זה באמת נשלח לכל האנשי קשר שלי?
אם זה נשלח זה כבר קרה,
לא נורא, רק נקווה שזה רק נשלח לכל אנשי הקשר ולא דברים יותר גרועים.

יאסעלעS

משתמש פעיל
לחצתי על הלינק אבל בנס יש לי נטפרי ולכן הוא עשה לי אופססססססססססססס השאלה אם זה באמת נשלח לכל האנשי קשר שלי?
ז"א שבנשמר מפגעי הטכנולוגיה שומרים עליו משמים גם בגשמיות!!!!!!!!!!!!!

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
תלוי איך מוגדרת אצלכם החסימה של נטפרי - יש אםשרות להגדיר מצב של חסימה משליחה לכתובת החסומה
אבל ברירת מחדל בכניסה לכתובת חסומה השרת החסום כן מקבל את הבקשה ורק התגובה שלו נחסמת ע"י נטפרי

זה תלוי כמובן אם הפעולה מתבצעת בצד שרת או בצד לקוח

במילים פשוטות - זה תלוי בהרבה נתונים, היות ולא כתבתם כאן אפ הפרטים המלאים אין לנו אפשרות לדעת האם זה הפעיל את מה שאתם מכנים 'וירוס'

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה