סלטים סלט חסה חלבי טעיםםםם אש!!

פיפצו

משתמש חדש
שדרוג לסלט חסה טעים נורא
עם מרכיב שהופך אותו לוואו:

חסה
קוביות בטטה מקורמלות בסוכר חום
עגבניות חתוכות קטן
פיטריות מוקפצות.
לתבל בשמן מלח ולימון
ולערבב עם... גבינת שום שמיר, עדיף של הכפרייה
לפזר קרוטונים ולהגיש מיד

הגבינה מתקבלת יפה ומוסיפה טעם עשיר. (בעיניי הרבה יותר מקוביות גבינה קשה)

מהממתתת

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
שדרוג לסלט חסה טעים נורא
עם מרכיב שהופך אותו לוואו:

חסה
קוביות בטטה מקורמלות בסוכר חום
עגבניות חתוכות קטן
פיטריות מוקפצות.
לתבל בשמן מלח ולימון
ולערבב עם... גבינת שום שמיר, עדיף של הכפרייה
לפזר קרוטונים ולהגיש מיד

הגבינה מתקבלת יפה ומוסיפה טעם עשיר. (בעיניי הרבה יותר מקוביות גבינה קשה)
אני לא אוהבת לערבב אתה הסלט עם גבינה זה מוריד מהפוטגניות והופך את הסלט לבליילה.
איך שאני מכינה זה קילופי בטטה (בלי סוכר) מטוגנים וקרספיים, חסה, עגבניות שרי, כרוב סגול, מעל שומשום,פקאנים/פיסטוקים/גרעינים והרוטב שלי הוא: חצי כוס לימון,שמן,סוכר- מעבירה בבלנדר.
ולמעלה בחלבי מוסיפה חתיכות גבינה/חלומי מטוגן

פיפצו

משתמש חדש
אני לא אוהבת לערבב אתה הסלט עם גבינה זה מוריד מהפוטגניות והופך את הסלט לבליילה.
איך שאני מכינה זה קילופי בטטה (בלי סוכר) מטוגנים וקרספיים, חסה, עגבניות שרי, כרוב סגול, מעל שומשום,פקאנים/פיסטוקים/גרעינים והרוטב שלי הוא: חצי כוס לימון,שמן,סוכר- מעבירה בבלנדר.
ולמעלה בחלבי מוסיפה חתיכות גבינה/חלומי מטוגן
שכחתי לכתוב פרוסות בצל סגול, כמובן....
בקשר לזה שזה נהייה בלילה- בגלל שזה גבינת שמנת זה מתקבל הרבה יותר יפה וחתיך

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  20  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה