סלון סגול .

RACHEL PSHITIK

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
הבו עצות לתאורה מתאימה נכונה ויפה
2.JPG

IMG_5351.JPG

להרגיש בבית

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אפשרות אחת: גוף תאורה תלוי מעל השולחן בצורת מלבן צר או מסגרת מלבנית דקה לבנה ופס תאורה מעל הספה
אפשרות נוספת: מנורה עומדת ליד הספה וגופי תאורה צמודי תקרה מעניינים מעל השולחן
הסגנון צריך להיות לבן נקי

RACHEL PSHITIK

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
תודה להרגיש בבית- הכיוון נראה לי מאד השאלה אם צמודים זה לא משעמם.
אנא אשמח לישמוע עוד דעות.
שיינדלרים (נברשות)מתאים?

מרים אדריכל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
לא נראה מתאים נברשת, יותר תאורה מודרנית בסגנון פס ישר כלשהו.
וכמובן אור לבן.
סלון יפה מאד!

אסתר1

לתכנן את מה שנכון לך
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אני כן הייתי הולכת על הסגנון של נברשת ,הצורניות של הנברשת נותנת יותר תחושה של חמימות ,
ולדעתי זה מה שצריך פה,וליד הספה מנורה עומדת.
מצרפת לך דוגמא של נברשות שיכולות להתאים.

קבצים מצורפים

• FS206-Modern-contemporary-purple-color-high-quality.jpg
    FS206-Modern-contemporary-purple-color-high-quality.jpg
    KB 193.6 · צפיות: 271
  • 444.jpg
    444.jpg
    KB 28.1 · צפיות: 263

SHLOMTZY

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
ההשראה אלופה! רק שלדעתי א"א להסיק ממנה לגבי הסלון שרחל העלתה
בתמונות הנ"ל הסגנון הכללי לגמרי מודרני ונקי והסגול נוכח באקססוריז
בסלון של רחל- הסגול על הקיר, הארון המחוטב והוילון הפרחוני לדעתי לוקחים לכיוון יותר כפרי
כך שדעתי שונה גם ממה שכתבו לפני,
אני הייתי משלבת כאן גו"ת בסגנון כפרי עם גוון תאורה חם

*אפרת*

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
ההשראה אלופה! רק שלדעתי א"א להסיק ממנה לגבי הסלון שרחל העלתה
בתמונות הנ"ל הסגנון הכללי לגמרי מודרני ונקי והסגול נוכח באקססוריז
בסלון של רחל- הסגול על הקיר, הארון המחוטב והוילון הפרחוני לדעתי לוקחים לכיוון יותר כפרי
כך שדעתי שונה גם ממה שכתבו לפני,
אני הייתי משלבת כאן גו"ת בסגנון כפרי עם גוון תאורה חם

האמת נירלי שזה דבר שאפשר לשחק איתו, אין משהו ברור.
אישית אהבתי את הסגנון הקר בשילוב תאורה מרשימה + צמודה
אבל גם משאת אומרת נשמע מכיוון אחר.
משהייתי עושה זה נצמדת לשלב של בניית הקונספט -
באיזו הרגשה הלקוח היה רוצה להיכנס לבית, מה הסגנון שמתחבר יותר וכו'.

SHLOMTZY

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
האמת נירלי שזה דבר שאפשר לשחק איתו, אין משהו ברור.
אישית אהבתי את הסגנון הקר בשילוב תאורה מרשימה + צמודה
אבל גם משאת אומרת נשמע מכיוון אחר.
משהייתי עושה זה נצמדת לשלב של בניית הקונספט -
באיזו הרגשה הלקוח היה רוצה להיכנס לבית, מה הסגנון שמתחבר יותר וכו'.
תמיד אפשר לשחק ולשלב בחירות אקראיות (וגם לקרוא לזה אקלקטי)
לתוצאה הרמונית הנכון אכן להיצמד לקונספט (=שפה עיצובית) שזוהה והוגדר בתחילת הדרך
ממה שהתרשמתי הסגנון שרצו כאן יותר כפרי- שאבי שיק
ולכן ספציפית פסי צבירה שחורים וגו"ת מוזהבים כמו בהשראה לדעתי לא יעשו כאן את העבודה

RACHEL PSHITIK

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
האמת שהתקשיתי מאד להחליט מה באמת הקונספט של הסלון. פלטת הצבעים חדה וברורה- אפור, לבן, סגול, ירוק בקבוק, מעט חום- ספרים ותמונהנוי קטנה ועוד תמונות משפחתיות מונחות על השידה.
הסגנון נראלי לא חד משמעי אבל ודאי שלא שאבי שיק ( למרות הוילון הפרחוני) הייתי מגדירה אותו כקלאסי- מודרני. ( הספרייה בקו נקי וחלק בכלל לא מחוטבת)
תודה לאפרת על תמונת ההשראה. היא אכן עשתה את העבודה. התחברתי מאד לפסי צבירה שיוסיפו אור על הקירות ידגישו אותם. ועוד גוף תאורה תלוי במרכז.
לגבי הצבע של הגופים אני לא יודעת אם ללכת על לבן שקט בפסי צבירה ובגוף או משהו אחר. מה דעתכם?

Geula-Arc

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב ואדריכלות פנים
הסגנון נראלי לא חד משמעי אבל ודאי שלא שאבי שיק ( למרות הוילון הפרחוני) הייתי מגדירה אותו כקלאסי- מודרני. ( הספרייה בקו נקי וחלק בכלל לא מחוטבת)
תודה לאפרת על תמונת ההשראה. היא אכן עשתה את העבודה. התחברתי מאד לפסי צבירה שיוסיפו אור על הקירות ידגישו אותם. ועוד גוף תאורה תלוי במרכז.
לגבי הצבע של הגופים אני לא יודעת אם ללכת על לבן שקט בפסי צבירה ובגוף או משהו אחר. מה דעתכם?
גם לדעתי זה קלאסי מודרני אך אני לא חושבת שיתאים לך פסי צבירה כי אין פה סלון עם אורך מיוחד ואין איזה קיר עם טקסטורה להדגשה ... אז אין צורך
את צריכה לבחור גוף שיהיה עם צורה מקובלת ולא מידי מודרנית כי אז זה פחות יתאים
אני חושבת על סגנון של שנדליר מודרני שחור או בשילוב אפור
לא חייב להיות עם הרבה זרועות ...חפשי משהו עדין

קבצים מצורפים

• 1359541264-pic1.jpg
    1359541264-pic1.jpg
    KB 30.3 · צפיות: 81
  • Cat_480084_301.jpg
    Cat_480084_301.jpg
    KB 72.4 · צפיות: 72
  • קלאסי מודרני 2.jpg
    קלאסי מודרני 2.jpg
    KB 114.4 · צפיות: 70

Geula-Arc

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב ואדריכלות פנים
ואם את רוצה קצת יותר לסגנון המודרני ...

קבצים מצורפים

• קלאסי מודרני 3.jpeg
    קלאסי מודרני 3.jpeg
    KB 242 · צפיות: 73
  • גופי-תאורה-לבית-קטגוריה-300x300.jpg
    גופי-תאורה-לבית-קטגוריה-300x300.jpg
    KB 14.2 · צפיות: 72
  • COSMOS_001-351x333.jpg
    COSMOS_001-351x333.jpg
    KB 7.9 · צפיות: 68
  • קלאסי מודרני.jpg
    קלאסי מודרני.jpg
    KB 86.3 · צפיות: 64

*אפרת*

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
האמת שהתקשיתי מאד להחליט מה באמת הקונספט של הסלון. פלטת הצבעים חדה וברורה- אפור, לבן, סגול, ירוק בקבוק, מעט חום- ספרים ותמונהנוי קטנה ועוד תמונות משפחתיות מונחות על השידה.

האמת שהייתי בטוחה שסלון הוא מודרני קלאס אבל אחרי משלימונית אמרה
הצצתי בתקיות העבודה;), ראיתי '''מטבח כפרי בלב בני ברק'' וחשבתי שיתכן מאוד שזה אותו הבית שאוחזים בפינישים או שסתם מעצבת המתמחה יותר בסגנון(:
לגבי הפסי צבירה בטוח לא לבן ואולי אפילו אפשר לוותר עליהם- לא הכרחי.
משכן - לא הייתי הולכת על נברשת יש בה משהו מעט בנאלי ומוכר אם זה לא הסגנון היא לא חייבת להימצא ואפשר בהחלט לעוף על דברים מיוחדים ומודרנים יותר

*אפרת*

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים

האמת שהייתי בטוחה שסלון הוא מודרני קלאס אבל אחרי משלימונית אמרה
הצצתי בתקיות העבודה;), ראיתי '''מטבח כפרי בלב בני ברק'' וחשבתי שיתכן מאוד שזה אותו הבית שאוחזים בפינישים או שסתם מעצבת המתמחה יותר בסגנון(:
לגבי הפסי צבירה בטוח לא לבן ואולי אפילו אפשר לוותר עליהם- לא הכי הכרחי.
משכן - לא הייתי הולכת על נברשת יש בה משהו מעט בנאלי ומוכר אם זה לא הסגנון היא לא חייבת להימצא ואפשר בהחלט לעוף על דברים מיוחדים ומודרנים יותר

SHLOMTZY

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
גם לדעתי זה קלאסי מודרני אך אני לא חושבת שיתאים לך פסי צבירה כי אין פה סלון עם אורך מיוחד ואין איזה קיר עם טקסטורה להדגשה ... אז אין צורך
את צריכה לבחור גוף שיהיה עם צורה מקובלת ולא מידי מודרנית כי אז זה פחות יתאים
אני חושבת על סגנון של שנדליר מודרני שחור או בשילוב אפור
לא חייב להיות עם הרבה זרועות ...חפשי משהו עדין
אם את רוצה לקחת לכיוון יותר קלאסי מודרני
נברשות מעודנות כאלה עם אהילים (לדעתי בלי קריסטלים) יתנו אופי ויוכלו להשתלב ממש טוב!

RACHEL PSHITIK

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
1.תודה לGBG על גופי התאורה היפים. אכן חשבתי בהחלט על הסגנון הזה. שילוב של קלאסי במראה יותר חדיש. אך מצד שני לגבי האור שהתאורה הזו מפיקה אני בספק גדול מאד אם זהו אור מספק בכל מקרה עדיף לפזר את האור על הקירות או התקרה כדי לתת תחושת מרחב ואם התאורה נמצאת רק במרכז הרי שהחדר גם ככה לא גדול. והקירות עוד צבועים בסגול...
2.עברה לי מחשבה לעשות תקרת גבס -הנמכה כלשהיא. בעיקר בשביל לפזר את התאורה בכל החדר ולא ממורכזת דווקא.
3. שהסתובבתי בחנויות תאורה נאמר לי שצמודי התקרה הם בעלי האור החזק ביותר, אך האמת שבאופן אישי -לא אוהבת מרגישה שאין בהם שום אמירה...

Geula-Arc

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב ואדריכלות פנים
אם את רוצה לקחת לכיוון יותר קלאסי מודרני
נברשות מעודנות כאלה עם אהילים (לדעתי בלי קריסטלים) יתנו אופי ויוכלו להשתלב ממש טוב!
בהחלט ...זה מה שהתכוונתי , מצאתי רק יחסית מפוארים אבל כדאי משהו יותר "נקי" אבל לשמור על הצורה של שנדליר קלאסי

RACHEL PSHITIK

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
gbg- אבל אני חוששת שסוג כזה של תלויים . לא יספקו מספיק אור.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה