סיפורים מפורים

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

סטודיו פלאש

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
בחור שלצערינו עובר תהליך של נשירה
השתכר בפורים ושר בקולי קולות וחזר שוב ושוב
'ואהבתך ואהבתך אל תסיר ממנו לעולמים'
(שמעתי משכנים בבנין)

נערך לאחרונה ב:

הרב יוני

משתמש צעיר
אצלנו כל שנה אותו דבר
לכל אחד יש איזה חידוש מעניין או חדש או אותו אחד משנה שעברה
וכל שיכור מוסר את החבורה שלו יותר יפה כולם מתווכחים ודנים על כל צד בשאלה ובתשובה
ואחרי מתקשרים לכל מי שזקוק לברכה והשיכור הראשי או מי שעשה סיום מברך כל אחד ואחד בפרטות באישי או בטלפון

תמיד צוחקים על זה שאם קופת העיר היו יודעים הם היו מפרסמים
את הסגולה הזו

איכפתי

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
עוד סיפור טרי.
השנה בסעודת פורים נכנס לביתינו בחור ישיבה שיכור.
הוא ביקש מים. נתנו לו בקבוק מים. הוא פתח את הבקבוק ואז הניח אותו על השולחן ואמר: אני לא יכול... אולי זה סעודה שאינה מספקת לבעליה..
אח"כ הוא ביקש לנשק תלמיד חכם ונכנס לשיח שיכורים עם הישיבה בחור שלי.
הוא יצא ואחרי כמ שניות הוא שוב בדלת...
רק רציתי להחזיר את הפקק...
שלא יהיה גזל...
חזקקקקק

יענקי R

ספר יהלום - עימוד נוצץ ברמה אחרת
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
עריכה תורנית
עריכה והפקת סרטים
לא ממש מפורים אבל די קשור:
לפני כמה חודשים פגשתי ילד חמוד כבר שית-שבע, בן של אחד ממכריי, וביקש ממני בלי בושה כמה מטבעות של כסף, כדי שיצרפם לחיסכון שלו...
לשאלתי: מה אתה מתכנן לעשות עם הכסף שאתה חוסך? הוא ענה: אני חוסך כסף כדי שאוכל לחתן את הילדים שלי!
כך במילים האלו.
משמח או מעציב - תחליטו אתם.

אפכא מסתברא

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית

רותי המניק

צלמת סופר מקצוענית (;
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
הבן שלי בן 3 וחצי

כל השיכורים שתו יין נסך ונהיו שיכורים (ה' ירחם)

תובנות..

למען דעת

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
לא ממש מפורים אבל די קשור:
לפני כמה חודשים פגשתי ילד חמוד כבר שית-שבע, בן של אחד ממכריי, וביקש ממני בלי בושה כמה מטבעות של כסף, כדי שיצרפם לחיסכון שלו...
לשאלתי: מה אתה מתכנן לעשות עם הכסף שאתה חוסך? הוא ענה: אני חוסך כסף כדי שאוכל לחתן את הילדים שלי!
כך במילים האלו.
משמח או מעציב - תחליטו אתם.
מזעזע

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה