דרוש מידע סינון תמונות פנימי בתוצאות החיפוש בגוגל כרום

stars

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
יתכן שאתם מכירים את בקרת ההורים של אפל, באמצעותה ניתן לעשות חסימה / סינון פנימי באייפון.

האם ידוע לכם על דבר כזה בתוך אפליקציית גוגל או כרום (לנייד)?

למשל, אם נניח אני רוצה שחיפוש גוגל יהיה פתוח (לא כל האתרים עצמם כמובן, אלא מנוע החיפוש ותוצאותיו), אבל שתוצאות התמונות יהיו חסומות או מסוננות.
איך עושים את זה באופן פנימי (בלי צורך באפליקציית צד ג')?

ראיתי שניתן לעשות משהו כזה באמצעות אפליקציית Family Link, אבל אין לי מושג איך בדיוק זה עובד.

אשמח לעזרה.

sk1203

משתמש מקצוען
יתכן שאתם מכירים את בקרת ההורים של אפל, באמצעותה ניתן לעשות חסימה / סינון פנימי באייפון.

האם ידוע לכם על דבר כזה בתוך אפליקציית גוגל או כרום (לנייד)?

למשל, אם נניח אני רוצה שחיפוש גוגל יהיה פתוח (לא כל האתרים עצמם כמובן, אלא מנוע החיפוש ותוצאותיו), אבל שתוצאות התמונות יהיו חסומות או מסוננות.
איך עושים את זה באופן פנימי (בלי צורך באפליקציית צד ג')?

ראיתי שניתן לעשות משהו כזה באמצעות אפליקציית Family Link, אבל אין לי מושג איך בדיוק זה עובד.

אשמח לעזרה.
יש את ה חיפוש בטוח שהוא בהגדרות של הכרום.

stars

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
יש את ה חיפוש בטוח שהוא בהגדרות של הכרום.
יש אפשרות לנעול את זה עם קוד?

sk1203

משתמש מקצוען
יש אפשרות לנעול את זה עם קוד?
1689059615630.png

זה מתוך הקישור הנ"ל
לא בדקתי בעצמי

sk1203

משתמש מקצוען
נשמע שכדי לנעול עם קוד צריך שהחשבון יוגדר כחשבון ילדים.
זה לא מעשי למה שאני מחפש.
השאלה היא אם יש אפשרות בלי להגדיר כחשבון ילדים.
הסינון הוא לילד או למבוגר?

sk1203

משתמש מקצוען
אפשר גם בהגדרות הרשת (לא יודעת איך עושים את זה)
זאת אומרת שכל מכשיר שיגלוש על הרשת המסויימת יהיה לו את הסינון הבטוח
אם תרצה אוכל לחפש לך הדרכה כלשהי

stars

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
אפשר גם בהגדרות הרשת (לא יודעת איך עושים את זה)
זאת אומרת שכל מכשיר שיגלוש על הרשת המסויימת יהיה לו את הסינון הבטוח
אם תרצה אוכל לחפש לך הדרכה כלשהי
אני מחפש סינון על המכשיר, לא על הרשת.
(למען האמת אף פעם לא הבנתי את המטרה של סינון של הרשת. בנייח מילא, אבל בנייד ובסלולר?!)

sk1203

משתמש מקצוען
אני מעוניין בסינון על המכשיר, לא על הרשת.
(למען האמת אף פעם לא הבנתי את המטרה של סינון של הרשת. בנייח מילא, אבל בנייד ובסלולר?!)
הסינון על הרשת הוא פשוט תחליף לסינון על המכשיר, בכל מקרה
1689062218777.png

זה עוזר?

sk1203

משתמש מקצוען
מדובר באייפון. על כל פנים לא ברור ממה שכתוב איך ניתן לנעול את זה (בלי להפוך את החשבון לחשבון ילדים).
זאת ההדרכה לאייפון
1689062549052.png

אין צורך להפוך לחשבון ילדים, אלא רק להפעיל את הגדרת החיפוש הבטוח
זה הקישור להגדרות

sk1203

משתמש מקצוען
אבל אני לא רואה אפשרות לנעילת הגדרת החיפוש הבטוח.
מצרפת לך צילום מסך של הסיבות למה ההגדרה יכולה להיות נעולה.
לכאורה האופציה העיקרית לנעילה בלי להפוך את החשבון לחשבון ילדים היא להגדיר את זה על הרשת שעליה גולשים
1689062982930.png

stars

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
מצרפת לך צילום מסך של הסיבות למה ההגדרה יכולה להיות נעולה.
לכאורה האופציה העיקרית לנעילה בלי להפוך את החשבון לחשבון ילדים היא להגדיר את זה על הרשת שעליה גולשיםצפה בקובץ המצורף 1419631
כאן אני נתקע, כי אני מחפש סינון על המכשיר ולא על הרשת, ואכן מכל הנ"ל נראה שהאופציה הרלוונטית לנעילת ההגדרה תהיה באמצעות Family Link שזה אומר בעצם להפוך את החשבון לחשבון ילדים :(

sk1203

משתמש מקצוען
כאן אני נתקע, כי אני מחפש סינון על המכשיר ולא על הרשת, ואכן מכל הנ"ל נראה שהאופציה הרלוונטית לנעילת ההגדרה תהיה באמצעות Family Link שזה אומר בעצם להפוך את החשבון לחשבון ילדים :(
או סינון ממש

sk1203

משתמש מקצוען
סינון פנימי הוא סינון ממש, רק צריך שאכן יהיה כזה... בדיוק כמו שיש לאפל.
סליחה, התכוונתי לסינון חיצוני שלא מובנה מראש במכשיר
אגב, אם אתה מדבר על אייפון מה הבעיה בסינון של אפל?

stars

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
סליחה, התכוונתי לסינון חיצוני שלא מובנה מראש במכשיר
אגב, אם אתה מדבר על אייפון מה הבעיה בסינון של אפל?
בסינון של אפל לא ניתן להגדיר סינון בתוך אפליקציית גוגל או כרום. כלומר, אם חיפוש גוגל פתוח, זה יציג גם תוצאות תמונות, ואת תוצאות התמונות בלבד אני מחפש לסנן / לחסום.

sk1203

משתמש מקצוען
בסינון של אפל לא ניתן להגדיר סינון בתוך אפליקציית גוגל או כרום. כלומר, אם חיפוש גוגל פתוח, זה יציג גם תוצאות תמונות, ואת תוצאות התמונות בלבד אני מחפש לסנן / לחסום.
יש את הקישור הבא
http://www.files.org.il/BRPortalStorage/a/2/66/85/63-QJSyikRVmM.pdf
יש שם הדרכה איך לחסום את כל התמונות בכרום, אבל לפי מה שידוע לי זה בלי סיסמה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  19  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה