סינון לטלפון הנייד-הצילו!!!!

Lochemet

משתמש חדש
מסתבר שכושר פליי זה קשקוש אחד גדול אתמול קפץ לי סרטון ה' ירחם פעם ראשונה מזה חצי שנה עם המכשיר
איזה סינון יש לטלפונים ניידים?ודרכים ליצור קשר??
אין לי חיפוש כי חסמתי מרוב בהלה
ממש אשמח זה דחוף ביותר!!!
תווודה רבה

שרה arch

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
יש גם לנטפרי סינון לנייד

חיבור*

משתמש מקצוען
לא הבנתי..מה אני צכה לעשות שיהיה לי סינון נטפרי לנייד?
הסינון של נטפרי הוא לא על המכשיר אלא על רשת האינטרנט. ז"א שאתה יכול להיכנס רק לאתרים / אפליקציות שאושרו ע"י נטפרי. זה לא מושלם משום שנטפרי לא נותנים תמיכה רשמית לניידים וכרגע הם נותנים שירות רק למחשבים. זה לא מושלם גם כי אתה יכול להתחבר בווייפיי לרשת פרוצה או לחילופין להכניס סים רגיל ולהיות בלי סינון.
בשביל לקבל סינון טוב יותר תפנה לחברת הדרן או לחברת נתיב. בהצלחה.

מריומה~

מהמשתמשים המובילים!
הסינון של נטפרי הוא לא על המכשיר אלא על רשת האינטרנט. ז"א שאתה יכול להיכנס רק לאתרים / אפליקציות שאושרו ע"י נטפרי. זה לא מושלם כי אתה יכול להתחבר בווייפיי לרשת פרוצה או לחילופין להכניס סים רגיל ולהיות בלי סינון.
או שאין לך קו

Lochemet

משתמש חדש
הסינון של נטפרי הוא לא על המכשיר אלא על רשת האינטרנט. ז"א שאתה יכול להיכנס רק לאתרים / אפליקציות שאושרו ע"י נטפרי. זה לא מושלם משום שנטפרי לא נותנים תמיכה רשמית לניידים וכרגע הם נותנים שירות רק למחשבים. זה לא מושלם גם כי אתה יכול להתחבר בווייפיי לרשת פרוצה או לחילופין להכניס סים רגיל ולהיות בלי סינון.
תודה על התגובה בהרחבה!!
איך עושים נתיב??ממש אשמח

לללי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
יש גם דלתא
לא מכשירים שלהם.

מוצרלה

משתמש מקצוען
אני צריכה סינון אמיתי לא חארטה
זה קשור לתגובה שלי?
את יכולה להגדיר סינון מותאם אישית- להשאיר ספציפית אתרים שאת צריכה ולא להיות מנויה לשירות שלהם ואז הסינון הוא ממש הרמטי. (כי אחרת כל פתיחה של אתר כרוכה בתשלום)

תמר21

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
נטספארק דרך בי"ד רבני חב"ד (ואני לא חב"דניקית :) ) וזה סינון מעולה! יש ש"ל ותמיכה ואכפתיות והסינון חזק מאד - מאפשר ווצאפ (כמובן שלא חובה, ועדיף שלא...) וחוסם יוטיוב ופי' וכו'..
המספר שלהם (אפשר גם דרך החנות של גוגל לחפש אותם - ואז הם נותנים שבוע נסיון במתנה שמותנה בהזנת הפרטים):
0722657500
בהצלחה והרבה כוח לעבוד את ה' בטהרה בע"ה!

LA הפקות

משתמש חדש
הפקות ואירועים
החסימה המאושרת עי רוב הרבנים היא נתיב.
מה גם שזו חסימה חזקה במיוחד. אבל.
אם אכפתיות לאפליקציות ואתרים שנצרכים לעבודה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  29  פעמים

לוח מודעות

למעלה