סיימנו קליפ חדש לזמר דוד ד'אור שיר מדהים לשיפוטכם

Ishpro

משתמש רשום
חברים יקרים,
מזמן לא יצא לי להעלות עבודות חדשות בגלל לחץ נוראי בעבודה אבל ב"ה אין תלונות.
העליתי לכם קליפ חדש שערכתי לזמר דוד ד'אור.
השיר מדהים והקליפ צולם ביום צילומים אחד באולפני ערוץ הידברות.
השתדלתי לעשות עבודה נקיה ומעניינת. אשמח לקבל תגובות כדי שאוכל להשתפר בעתיד. תודה על שיתוף הפעולה.
מצורף לינק לבעלי חיבור מהיר וקובץ להורדה לנתיביים.
כידוע הקליפ עבר דחיסה קטלנית לאינטרנט, במציאות הוא נראה הרבה יותר טוב.​

צפיה מהנה ותודה שהקדשתם לי מזמנכם.​

Ofir Kravitz Segev אופיר קרביץ שגב
Ish Productions איש הפקות
www.ishpro.com
050-3664496
יש רק הקב"ה​

קבצים מצורפים

• 256kb.wmv
    7.8 MB · צפיות: 75

יעל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
יפה מאד! הביצועים. הקצב - מקסים!
למה נראה לי שהוא שר את השיר מיד כשהוא חזר מהרופא שיניים.. בצד הימני של הפה.. נראה שנשאר לו הצמר גפן הזה.. אולי רק לי נראה..

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
הוא חזר בתשובה? מתי?
עבודה יפה מאוד דרך אגב...

אברימי

מנהל פורום סוכרת
מנהל
מנוי פרימיום
עבודה מקסימה. גם השיר.

dor

משתמש רשום
קליפ מאוד מקצועי! גם מבחינת צילום ועיצוב אולפן וגם מבחינת עריכה ואפקטים.
לא רלוונטי אבל לקליפ הבא, עדיף לגוון בלוקיישנים (אם אפשר).

Stylee

משתמש רשום
עריכה יפה מאד!! (חבל שצולם במקום אחד יכל לצאת הרבה יותר יפה עם גיוון של שוטים נוספים)

שרה טירהויז

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
יפה מאוד
אבל מידי סטטי אין גיוונים שינויים
גם כשרוצים קו חלק - חייבים להכניס מעט עינין בתוך התבנית קבוע

david2bu

משתמש רשום
טוב..

טוב.. יכול להיות שהקליפ היה יכול להיות טוב יותר עם גיוון בלוקיישנים אבל אני חושב שידידנו שהעלה את הקליפ רוצה לקבל חו"ד על העריכה אז זו דעתי:

אהבתי מאוד את הקטע עם החלון ובמיוחד עם השחור לבן, אומנם זה די "מקובע" באולפן אבל זה מראה עד כמה היצירתיות עובדת פה שלמרות שאין יותר מידי שינויים בנוף הכל דינמי ודי מגוון מבחינת צבעים וזוויות.. ואני חושב שזו הגדולה בקליפ הזה כי כשיש המון לוקיישנים אז מה שנשאר מבחינת עריכה זה רק להדביק ולחבר (לרוב) פה הושקע המון מחשבה וזה יצא מדליק!!

סה"כ עבודה טובה, אני חייב לתת גם קרדיט למלחין ולכותב השיר שמואל יונה הענק שאחרי שיר כזה לא קשה לנחש שהוא כתב אותו..

כשהוא כתב אותו עבור חיים ישראל הוא לקח אותו יותר לכיוון הרגאיי וזה סתם נהיה "עוד" שיר, פה דוד דאור חידש את הלחן המקורי ועשה ממנו פצצה..

ולמי ששאל אם הוא חזר בתשובה התשובה היא - לא!! משיחה עם תומר כהן היחצ"ן שלו הבנתי שמדובר בקליפ שנעשה עבור ערוץ הידברות עבור שידור חי שהיה להם שבוע שעבר וכל מטרתו של דאור היא קירוב לבבות.

שיהיה לכולם בהצלחה ותמשיכו עם חומרים טובים כאלו!!

naamaid

משתמש צעיר
אהבתי מאד!

אם אתה בעניין של שפור אז היה כדאי "להשחיר" את המנורה בצד ימין למעלה (מופיעה בהרבה שוטים) והיא גונבת את ההצגה (העין נמשכת אליה גם בגלל הצבע וגם בגלל המיקום)
כמו כן נראה לי שכדאי לשלב בין השוטים של הזמר גם ללא המסגרת (שהיא נפלאה בפני עצמה אך מופיעה קצת יותר מידי) כמו להוסיף את הקלוז אפשל הזמר מימן ומשמאל.
ובסך הכל העבודה נקיה ומושקעת!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ה'

לג הוֹרֵנִי יי דֶּרֶךְ חֻקֶּיךָ וְאֶצְּרֶנָּה עֵקֶב:לד הֲבִינֵנִי וְאֶצְּרָה תוֹרָתֶךָ וְאֶשְׁמְרֶנָּה בְכָל לֵב:לה הַדְרִיכֵנִי בִּנְתִיב מִצְוֹתֶיךָ כִּי בוֹ חָפָצְתִּי:לו הַט לִבִּי אֶל עֵדְוֹתֶיךָ וְאַל אֶל בָּצַע:לז הַעֲבֵר עֵינַי מֵרְאוֹת שָׁוְא בִּדְרָכֶךָ חַיֵּנִי:לח הָקֵם לְעַבְדְּךָ אִמְרָתֶךָ אֲשֶׁר לְיִרְאָתֶךָ:לט הַעֲבֵר חֶרְפָּתִי אֲשֶׁר יָגֹרְתִּי כִּי מִשְׁפָּטֶיךָ טוֹבִים:מ הִנֵּה תָּאַבְתִּי לְפִקֻּדֶיךָ בְּצִדְקָתְךָ חַיֵּנִי:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה