עזרה סיוע לתאומים

מוישי 0527171

משתמש חדש
שלום אישתי ילדה תאומים ב"ה, שלחתי מסמכים לאירגון אפרת וקיבלתי כמה אפשרויות בחירה טיולון תאומים/טיטולים ומגבונים ל-8 חודשים (ייבוא אישי של אפרת)/ 2 מיטות תינוק מעץ, מי שיודע/ת פרטים על איזה עגלה מדובר או על אילו עריסות מדובר או על איזה סוג של טיטולים אני ממש אשמח לשמוע.
תודה רבה 0527171077

יעל זלמנוביץ

משתמש מקצוען
בד"כ עגלות פשוטות מאוד,
אני הייתי בוחרת טיטולים ומגבונים שזה חתיכת הוצאה בחודשים הראשונים,
כל תינוק צריך כחבילה בשבוע....תעשה חשבון
אלא אם כן לא אכפת לך עגלה פשוטה

מוישי 0527171

משתמש חדש
בד"כ עגלות פשוטות מאוד,
אני הייתי בוחרת טיטולים ומגבונים שזה חתיכת הוצאה בחודשים הראשונים,
כל תינוק צריך כחבילה בשבוע....תעשה חשבון
אלא אם כן לא אכפת לך עגלה פשוטה
את אומרת מידיעה? כי כן חשוב לי עגלה טובה

עוגת בוקר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אוטומציה עסקית
גם אני הייתי הולכת על טיטולים ומגבונים.
עגלה בוחרת לפי טעם אישי.
ביד 2 יש עגלות מעולות במחירים מצחיקים

053mishmish

משתמש מקצוען
העגלות שלהם פשוטות מאוד
המיטות תינוק בדר"כ טובות
טיטולים ככה ככה
אל תשכחו שאגודת אפרת אחרי הכל זו עמותת צדקה
אז הם נותנים את הבסיסי וזה חשוב אצל מי שחייב עזרה
ואין לו אפשרות לקנות

אילה מינה

משתמש מקצוען
אל תשכחו שאגודת אפרת אחרי הכל זו עמותת צדקה
אז הם נותנים את הבסיסי וזה חשוב אצל מי שחייב עזרה
ואין לו אפשרות לקנות
נכון
אז שיעשו את ההחלטה שלהם מה לבחור
אבל מותר להם לדעת את הנתונים הקיימים

צחית

משתמש מקצוען
שלום אישתי ילדה תאומים ב"ה, שלחתי מסמכים לאירגון אפרת וקיבלתי כמה אפשרויות בחירה טיולון תאומים/טיטולים ומגבונים ל-8 חודשים (ייבוא אישי של אפרת)/ 2 מיטות תינוק מעץ, מי שיודע/ת פרטים על איזה עגלה מדובר או על אילו עריסות מדובר או על איזה סוג של טיטולים אני ממש אשמח לשמוע.
תודה רבה 0527171077
מידיעה על עגלות רגילות לא תאומים
דגמים ישנים שפדיחה להסתובב איתם
והטיטולים בסדר גמור (לא אגיס) ושמעתי
על מישהי שכן קיבלה מהם אגיס

(ועריסה לא מידיעה אבל זכור לי שסיפרו לי שהיה כתוב שזה מעץ)

TTKS99

משתמש חדש
בעבר אמנם הביאו עגלות פשוטות.

אך בשנה שעברה קיבלתי מהם עגלה טובה מאד של BOBO ועדיין מאד מאד מרוצה.

חיה77

משתמש רשום
ויש גם הטבה ממטרנה , קונים 10 יחידות ומקבלים 2 בחינם.
פשוט צריך להתקשר אליהם ולבקש להצטרף למועדון תאומים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה