בקשה סיוע לבגדי חורף ועוד ציוד לחיילים

Odedperi

עימוד ועיצוב ספרים באיכות
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
D I G I T A L
עימוד ספרים
אני כותב בצנזורה קצת כי אני לא יודע מה אפשר לומר..
יש לי חבר חרדי משרת באחד החטמ"רים באיזור , היה בחופשב בחג והקפיצו אותו על הבוקר , הגיע עם m16 וטלפון חוגר וכו .. לא יותר. נודע לי שזה בעיה בשבילו לצאת מהבסיס , ושחסר לו פריטים בסיסים לחורף, ישר שמעתי את זה קניתי ממרכז ההלבשה ליד הבית בוקסרים גרביים אפורות חולצות ירוקות וכו... והבאתי לו ארוחות חמות שבישלנו , נודע לי ממנו שיש עוד כמוהו בבסיס ... חשבתי לאסוף תרומות ולערוך לכולם שמה קניות מסודרות , יש שמה רצון חזק לציציות [הייתי שמה ] .
מי שמעונין שיכתוב לי בפרטי , ובכדי שהכל יהיה בצורה מסודרות ועם אמינות גבוהה , אני יתאם על כל תרומה שיתקבל שמיד אחרי אשלח קבלה עם תאריך ושעה והמצרכים שקניתי לוןאטסאפ של התורם.

Odedperi

עימוד ועיצוב ספרים באיכות
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
D I G I T A L
עימוד ספרים
מקפיץ...

MALKIP

מועדון הטבות לכלות
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
בקשו ממני לדאוג ל-50 מנות חמות לחיילים בכשרות מהודרת
למי לפנות?

עד מתי

משתמש מקצוען
רצים ברשת מלא סרטונים של כמו

חבילות ציוד מיותרות שפשוט נזרקות
תבררו טוב טוב קודם מה בדיוק צריך אם בכלל

MALKIP

מועדון הטבות לכלות
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
זה מגיע ישירות
יש אוכל. חילקנו לחמגשיות שקנינו, וזה נשלח
זקוקים לנו עוד בקבוקי שתיה.
יש איפה?

sara gold

משתמש מקצוען
יש לכן משפחה בנתיבות? שהבן שלי יכול ללכת להתקלח שם עם כמה חברים?? כבר 3 שבועות היה בשטח בכיסופים ועכשו הם בביס באופקים
חברה טובה שואלת

חדת עין

משתמש רשום
שלום! חיילת ביחידה מסווגת, הורים נכים, בכורה בבית
אחראית על ארגון הפצה סדר שינוע ודיוני בכירים וצריכה טלפון. מתביישת לבקש.
צריכה עזרה במכשיר טלפון (משומש / חדש / לא משנה רק מכשיר טלפון) ורק שיהיה עם אחוזי סוללה גבוהה, עדיפות לאייפון בגלל ההרגל

תודה מראש

ניתן ליצור קשר במייל mytrthwrblb @ gmail.com

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה