דרוש מידע סידור תפילה לאישה עובדת

יוסף בן שאול

משתמש רשום
יש יהודי ממודיעין עילית שהוציא כזה סידור לכל ימות השנה כולל נעילה של יום כיפור, והגדה של פסח... ויקרא שמו "סידור לשעת הדחק" הסידור לפי כל הנוסחאות כולל הלכות ופסקי דין בצורה ברורה
אבקש ממנו שיגיב כאן

יהונתן נוימן

משתמש רשום
בס"ד

שלום וברכה

תודה רבה לרב יוסף בן שאול (שם ספרותי).
אכן. לפני מספר שנים הוצאתי לאור בס"ד את הקונטרס "ברכות ותפלות לשעת הדחק". זה שם הקונטרס (ולא "סידור לשעת הדחק").
בקונטרס מובאות כל התפלות של כל ימות השנה (גם של ראש השנה ויום כיפור). הקונטרס מיועד לאו דווקא עבור נשים עובדות, אלא עבור כל אדם שמסיבה זו או אחרת אין לו אפשרות להתפלל בשלמות (חולה/שומר על חולה/ ממהר לעבודה באופן חד פעמי/וכדומה).

מחיר הקונטרס: 12 ש"ח (מהדורת כיס). במהדורה דיגיטלית: 5 ש"ח (אפשר לשלם גם באשראי).
ניתן לפנות אלי. בטלפון: 0527167567 (באין מענה, ניתן להשאיר הודעה).

בברכה
יהונתן נוימן

נ.ב. ניתן לקבל גם מאמרים בנושאים שונים (כולל בנושא המדובר כאן)

פרוגיוזר

משתמש פעיל
האם הקונטרס מכיל את התפילות עצמן או רק שמות הקטעים?
מעונינת מאד בסידור כזה נוסח ספרד
אבל שיהיה קומפקטי ונח להכניס לתיק..

יהונתן נוימן

משתמש רשום
האם הקונטרס מכיל את התפילות עצמן או רק שמות הקטעים?
מעונינת מאד בסידור כזה נוסח ספרד
אבל שיהיה קומפקטי ונח להכניס לתיק..
ודאי. יש בזה את כל נוסח התפילה.
אני חוזר שוב: זה לא סידור, אלא קונטרס שיש בו את כל הנוסח המקוצר המעכב על פי ההלכה.
לגבי הגודל: זה נכנס בכיס של חליפה

יזום וניהול פרויקטים

אדריכלות וניהול פרויקטים
מנוי פרימיום
ראיתי את הקונטרס הנ"ל באינטרנט ואינו דומה לתהילת נשים
הוא מביא רק את פתיחת הברכה וחתימת הברכה מה שלא מוסכם לכו"ע שאשה שממהרת קצת תתפלל בזה...
מצוב תשובה הלכתית על הקונטרס הנ"ל
באתר דין
בכל אופן אני התנדבתי לנסות לעזור להוציא את תהילת נשים בעוד נוסחים
ניסיתי לדבר עם המוציא לאור כמה פעמים וזה תקוע מבחינתו בנתיים
מי שרוצה זה הטלפון שלו שינסה לדבר איתו
משה הייזלר 050-280-2092
יש לי את האפשרות להוציא לבדי אך יש לו זכויות יוצרים

קבצים מצורפים

• דוגמא.pdf
    KB 86 · צפיות: 18
נערך לאחרונה ב:

יהונתן נוימן

משתמש רשום
ראיתי את הקונטרס הנ"ל באינטרנט ואינו דומה לתהילת נשים
הוא מביא רק את פתיחת הברכה וחתימת הברכה מה שלא מוסכם לכו"ע שאשה שממהרת קצת תתפלל בזה...
מצוב תשובה הלכתית על הקונטרס הנ"ל
באתר דין
בכל אופן אני התנדבתי לנסות לעזור להוציא את תהילת נשים בעוד נוסחים
ניסיתי לדבר עם המוציא לאור כמה פעמים וזה תקוע מבחינתו בנתיים
מי שרוצה זה הטלפון שלו שינסה לדבר איתו
משה הייזלר 050-280-2092
יש לי את האפשרות להוציא לבדי אך יש לו זכויות יוצרים

מה הגדר של "ממהרת קצת"?
לגבי התשובה באתר דין: ראיתי את התשובה הזו כבר אז, ואף הגבתי עליה מספר תגובות (כתבתי רק את שמי הפרטי). שימו לב לתגובות שהגיבו שם על תגובותי (כולל רבני המערכת), רוב התגובות באות מצד הרגש בלבד, ללא כל התסכלות הלכתית!

יהונתן נוימן

משתמש רשום
מה הגדר של "ממהרת קצת"?
לגבי התשובה באתר דין: ראיתי את התשובה הזו כבר אז, ואף הגבתי עליה מספר תגובות (כתבתי רק את שמי הפרטי). שימו לב לתגובות שהגיבו שם על תגובותי (כולל רבני המערכת), רוב התגובות באות מצד הרגש בלבד, ללא כל התסכלות הלכתית!
אגב, יש שם גם את אחת התגובות מהן הכי נהניתי:
תחת השם א שוורץ, כתב אחד תגובה ארוכה מלאה דברי נזיפוּת. אני זוכר שכבר אז צחקתי ל התגובה. זה מה שכואב לאנשים כיום....
להלן הציטוט:

ט״ו במרחשוון ה׳תשפ״א (02/11/2020) at 5:40 pm
ידוע כי מאז שקמו מחדשים המנסים לפגוע ביהדות, נקטו רבותינו בכל הדורות את הכלל "חדש אסור מן התורה".
בנידון דידן, אני מבין שיש רבנים שהתירו (לפלא בעיני שכל המגיבים כתבו ששאלו רב ששמעו מרבנים ועוד ועוד. אבל אף אחד לא מעיז לכתוב את שמו של הרב. אבל בא נעזוב את זה). אבל בקונטרס הנזכר יש בעיה רצינית מאד!! ועל כך לא שמענו מרבותינו שידברו בנושא.
עם כל הקיצורים שלו (ואני באמת לא רוצה להתייחס לנושא כאן), באופן עקבי הוא כל הזמן כותב מה צריך לומר אחרי שיבנה בית המקדש במהרה בימינו אמן. הוא חוזר על זה בקבוץ גלויות, ושוב פעם בבונה ירושלים, ושוב פעם בברכת העבודה. שוב ושוב מילים כאלה ש"כשיש עבודה במקדש אומרים…" "אחרי שיתקבצו הגלויות אומרים …" "בזמן שירושלים בבניינה אומרים …".
מאיפה כל הדברים האלו? מקובלנו שבית המקדש ירד באש מן השמים. וכולנו בטוחים שכשיבוא המשיח, אנחנו נדע בדיוק מה להתפלל ואיך להתפלל.
ואני שואל, מישהו מהרבנים העלומים חתם גם על הדברים האלה שכתבתי כאן.

עכ"ל. בקשר ל"טענה" שלו על התכניות מה נאמר בעז"ה לאחר שיבנה בית המקדש בב"א, גם בסידורים ומחזורים השלמים של קהלתנו, מובאות הנוסחאות מה אומרים כשיש עבודה במקדש, וכן כל שאר כיוצ"ב

יזום וניהול פרויקטים

אדריכלות וניהול פרויקטים
מנוי פרימיום
בהמשך להודעתי הקודמת
הצלחתי להשיג את הרב הייזלר
והוא אמר שההסידור נוסח ספרד הוא לקראת סיום

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה