למסירה סט צלחות

אורחת לרגע

משתמש מקצוען
אחרי שרוב סט הצלחות השבתי שלי, התאבד אל מותו בקפיצה חסרת אחריות, החלטנו לפנות מקום בארון לסט אחר.
אם יש לך סט כזה, ורוצה להשלים פריטים
אז יש לי (בבני ברק) 3 שטוחות גדולות, 3 שטוחות קטנות ו-5 צלחות מרק
IMG_5476.jpg
IMG_5477.jpg
IMG_5478.jpg

רחל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
גם אני אשמח לקבל מחליפות לכמה צלחות ז"ל מתוך הסט הזה שיש לי.... אולי נתחלק :)

תמי פ

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אפשר להכשיר ליתר בטחון

אורחת לרגע

משתמש מקצוען
הקפצה,
אף אחד מאלו שפנו באישי וקבלו מספר טלפון, לא התקדמו הלאה...
כשרויות בדץ ירושלים והרב לנדא

חישוקים

מעטפת פרסום לעסקים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
סט מהמם!
גם שלנו הגיע אל קיצו (חלקית) בהתמוטטות פתאומית של המדף. מעניין לשמוע שזה קרה לעוד מישהו...
את מוכרת או מוסרת?

שתים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
אחרי שרוב סט הצלחות השבתי שלי, התאבד אל מותו בקפיצה חסרת אחריות, החלטנו לפנות מקום בארון לסט אחר.
אם יש לך סט כזה, ורוצה להשלים פריטים
אז יש לי (בבני ברק) 3 שטוחות גדולות, 3 שטוחות קטנות ו-5 צלחות מרקצפה בקובץ המצורף 328431 צפה בקובץ המצורף 328432 צפה בקובץ המצורף 328433
בכמה את מוכרת?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה