ביגוד סטים חורף אלי אקספרס

mgv

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
תלוי אם מופיע בתיאור או בתמונות שאין החזר
מאיזה סט זה?
בתיאור מופיע ולא שמתי לב.
בהזמנה בצד כתוב החזרה חינם וזה מה שראיתי ולכן לקחתי ריזיקה והזמנתי.
אני לא מבינה אנגלית אז לא הבנתי מה כתוב שם, לא עלה בדעתי שיש סיכוי כזה.
התייחסתי לטבלת מידות ולפי זה הזמנתי.
כל אלה שמעלות קישורים, כדאי לציין את זה.
אני עכשיו בדילמה האם לשלוח חזרה או לא.
המוכר בקושי עונה לשאלות שלי אחרי כמה ימים, שירות זוועה.

alilu

משתמש מקצוען
בתיאור מופיע ולא שמתי לב.
בהזמנה בצד כתוב החזרה חינם וזה מה שראיתי ולכן לקחתי ריזיקה והזמנתי.
אני לא מבינה אנגלית אז לא הבנתי מה כתוב שם, לא עלה בדעתי שיש סיכוי כזה.
התייחסתי לטבלת מידות ולפי זה הזמנתי.
כל אלה שמעלות קישורים, כדאי לציין את זה.
אני עכשיו בדילמה האם לשלוח חזרה או לא.
המוכר בקושי עונה לשאלות שלי אחרי כמה ימים, שירות זוועה.

אני לא יודעת מה עושים במצב כזה
בחיים לא ניסיתי
תנסי להתכתב עם המוכר ותסבירי לו
אולי יהיה לו מה להציע

אולי תנסי למכור את זה פשוט

alilu

משתמש מקצוען
איך אני יכולה לדעת מה האיכות של הבגדים?
ברוב הסטים אין בכלל תגובות מלקוחות,
והמחירים לא כ"כ זולים בשביל להמר...
עדיין אי אפשר לדעת באמת מכיון שהם דגמים חדשים ורוב האנשים עדיין לא קיבלו את ההזמנות

mgv

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
אני לא יודעת מה עושים במצב כזה
בחיים לא ניסיתי
תנסי להתכתב עם המוכר ותסבירי לו
אולי יהיה לו מה להציע

אולי תנסי למכור את זה פשוט
כבר התכתבתי, מגיב אחת לכמה ימים וגם ככה יחס זוועה.
רצה לתת לי לקנות בחצי מחיר ואין כבר מידות.
ניסיתי לפרסם בפרוג מחקו לי את ההודעה.
פרסמתי מודעת לוח, מחכה.
יותר מידי כסף לפח(:

אני רק מתלבטת מה יקרה אם אני שולחת חזרה.

איילת556

משתמש רשום
@alilu ראיתי כאן לפני כמה ימים סט יפה שהעלית, לא שמרתי את הקישור ואני לא מצליחה למצוא אותו עכשיו :(
יש מצב לקבל?
זה היה סט לנשים - סרפן וקרדיגן עם רוכסן. היה בצבעים חום (אולי קאמל?), ירוק ונראה לי שגם כחול או שחור.
תודה!

alilu

משתמש מקצוען
@alilu ראיתי כאן לפני כמה ימים סט יפה שהעלית, לא שמרתי את הקישור ואני לא מצליחה למצוא אותו עכשיו :(
יש מצב לקבל?
זה היה סט לנשים - סרפן וקרדיגן עם רוכסן. היה בצבעים חום (אולי קאמל?), ירוק ונראה לי שגם כחול או שחור.
תודה!
סט סרפן וקרדיגן
זה?
ק.ש.

alilu

משתמש מקצוען
ג'קט מהמם לילדים
דו צדדי, מצד אחד קטיפה ומצד שני ניילון
ק.ש
-10883402221598990466.jpg
182486661-1669062809.jpg
182486661-378577781.jpg

הת"ת המרכזי

משתמש פעיל
הסט שהכי חיכיתי שיגיע, הגיע!!!
עומד מושלם על הגוף, בד איכותי.
ק.ש.
איזה מידה הזמנת?
התינוק בתמונה נראה בדיוק במידה של הבן שלי

ינאב

משתמש פעיל

נתוש1212

משתמש סופר מקצוען
חצאית שחורה יפה לשבת?
תראי מגוון

בכל עמוד ניתן לגלול מעט למטה ולראות עוד דוגמאות דומות

ק.ש.

blue eagle

משתמש מקצוען
מגוון מוצרים לשיער
קישורים שווים
במחירים שווים
ק.ש.
אחרי כל הסטים היה חייב לעלות את זה לא ק.ש.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה