דרוש מידע סורגדור-המלצות או דיס באישי

• פותח הנושא miri
  • פורסם בתאריך

miri

מירי הס- אמנית ציור
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
אחרי שלפני שנה נפלנו עם סורגים שהולכים לפח
אנחנו מחפשים המלצות על חברת סורגדור למעקה למרפסת
ההצעת מחיר שלהם כפול מהבני דודים שווה?
שיהיה חזק ואיכותי לשנים
תודה על כל תגובה

miri

מירי הס- אמנית ציור
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
מקפיצה די דחוף לנו
תודה

שרה ל 123

משתמש פעיל
אני ממש מליצה!
אומנם על האיכות אני עוד לא יודעת כי הדירה שלנו חדשה אני שמעתי המון המלצות והשירות שלהם מצוין!
בכל הפרויקטים הגדולים משתמשים בהם...

צרן

משתמש צעיר
השרות ליגה מטורפת!!!
האיכות גם אצלנו יחסית חדש אבל בהשווה לסורגים אחרים שעשינו גם חדשים
האיכות ליגה
אני אומרת שווה!

miri

מירי הס- אמנית ציור
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
תודה רבה!
יש משהו שיש לו פרק זמן ארוך יותר?

שון הכבשון

משתמש פעיל
עשינו אצלם לפני 3 שנים ואנחנו מרוצים מאוד מאוד!!
שרות מדהים
מחיר מצוין (התארגנו כמה בניינים לקבוצת רכישה)
ואני ממליצה בחום.............

echadmishishim

משתמש מקצוען
הם (סורגדור) משקיעים הרבה בפרסום, אבל בפועל הם גנבים גדולים.
אני ובני משפחתי נכוונו מהם בעשרות אלפי שקלים. לא כדאי לסמוך עליהם בכלום
אחרי ניסיון ....
אנחנו לקחנו חרדי שעושה בדיוק את אותם דוגמאות וכוק בשלושת רבעי מחיר
אנחנו מאוד מרוצים!

שימיגם

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
הם (סורגדור) משקיעים הרבה בפרסום, אבל בפועל הם גנבים גדולים.
אני ובני משפחתי נכוונו מהם בעשרות אלפי שקלים. לא כדאי לסמוך עליהם בכלום
כנ"ל קרובי משפחה שלי
נעקצו בעשרות אלפי ש"ח וגם עלה חלודה בחלק מהסורגים

לייתר דיוק הם לא נעצקו ישירות ע"י החברה אלא ע"י 'סוכן' שתפר להם מחיר משולש

יש להפריד כמובן בין סורגדור לבין טרלידור האחרונים הם מס' 1 היום בארץ וגם יקרים

נערך לאחרונה ב:

echadmishishim

משתמש מקצוען
אנחנו פתחנו קבוצה בבנין שלהם
ובסוף אנחנו עצמינו לא קנינו דרכם
אנחנו ב"ה מאוד מרוצים
פירוט באישי

צבילי

משתמש חדש
אני עשיתי אצלם סורגים כולל רשתות וזה ממש מצוין אבל מהשירות שלהם לא כ"כ הייתי מרוצה רציתי להוסיף אחרי ההזמנה עוד 2 רשתות במחיר הקבוצתי והם אמרו שזה הזמנה חדשה שזה אומר מחיר כמעט כפול וזה היה בפרויקט חדש והם היו בבנין שלי כמעט שבוע ובבניינים ליד הם היו חודשיים בערך אמרתי להם שיקפצו לדירה שלי אבל הם לא רצו רק במחיר מלא

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה