דרוש מידע סופ"ש לאנ"ש עם הכשרים ומחירים טובים...

בוחר בעילום שם

משתמש פעיל
מחפשים מידע אודות מלון עם כשרות מהודרת בלבד, לסופ"ש הקרוב או שלאחמ"כ במחיר טוב.
המחירים לסוף שבוע ברוב המקומות הם מופקעים לחלוטין, אם יש לכם איזשהו תו וכדו' למקום כזה ואתם מעוניינים למוכרו, תעלו את הפרטים.
ככלל, אולי כדאי לפתוח אשכול שיאחד את כל העניין הזה, ויהיה בזה תועלת מרובה לכל מי שרוצה לצאת למלון בלי לקחת משכנתא...

שתים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
מחפשים מידע אודות מלון עם כשרות מהודרת בלבד, לסופ"ש הקרוב או שלאחמ"כ במחיר טוב.
המחירים לסוף שבוע ברוב המקומות הם מופקעים לחלוטין, אם יש לכם איזשהו תו וכדו' למקום כזה ואתם מעוניינים למוכרו, תעלו את הפרטים.
ככלל, אולי כדאי לפתוח אשכול שיאחד את כל העניין הזה, ויהיה בזה תועלת מרובה לכל מי שרוצה לצאת למלון בלי לקחת משכנתא...
למיטב ידיעתי - אין בפחות מ1500.

אדם לעמל יולד

משתמש מקצוען
איפה יש ב1500 לסופ"ש [חמישי - מוצ"ש]?
ביררתי היום על לביא אמרו לי שחמישי - מוצ"ש זוג ותינוקת זה 2860 שקל :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:
כאילו מה חשבו שאשדוד בנק רק בשביל סופ"ש??? וזה בלי שאר הילדים. המחירים באמת גבוהים.
רק שבת זה 1900 בערך זוג ותינוקת.
כאילו אנשים משלימים אלפי שקלים בשביל להיות במלון???

נערך לאחרונה ב:

בוחר בעילום שם

משתמש פעיל
ביררתי היום על לביא אמרו לי שחמישי - מוצ"ש זוג ותינוקת זה 2860 שקל :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:
כאילו מה חשבו שאשדוד הנק רק בשביל סופ"ש??? וזה בלי שאר הילדים. המחירים באמת גבוהים.
זהו שככל הנראה יש אנשים ש"כן" משלמים, תמיד מלא במקומות הללו.

rivkiy

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
כאילו מה חשבו שאשדוד בנק רק בשביל סופ"ש??? וזה בלי שאר הילדים. המחירים באמת גבוהים.
ענין של היצע מול ביקוש. אם לא היו משלמים להם כאלה מחירים, הם לא היו לוקחים...

רותי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כמו שכתבו תפני לארגון ערכים או הידברות הם מארגנים כמעט כל שבוע שבת במלון (כל פעם במקום אחר)
והם שוכרים את רוב המלון
וזה יותר זול להזמין דרכם ובנוסף יש לך גם הרצאות מענינות....

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
או לצאת לחול בחצי מחיר.

Sara led

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
נשמע טוב, איך מזמינים?
אני ממש לא קשורה לארגון הזה. לא מוכרת להם או משהו.
סתם חברה שכל היום שולחת דברים שלחה לנו במייל.
אם לא אוהבים כאן הודעות פרסום, אפשר למחוק בכיף.

מתמודדים.jpg

שתים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
הידברות עושים שבוע הבא בלביא וזה לא יוצא יותר זול מהזמנה ישירה.

בוחר בעילום שם

משתמש פעיל
כשארגון מסוים עורך שבת, זה אפשרי לבוא ולא להיות קשורים לכל הפעילויות שלהם? יש מי שניסה את זה?
כי לפי הנראה במודעת הפרסום יבואו לשם אנשים שהנושא הנ"ל נוגע להם, זה נראה קצת לא ראוי להשתתף כאנשים מהצד או שאני טועה??

תמי פ

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
בערכים יש אפשרות לתרום הו"ק לשנה ואז מקבלים סופ"ש זוגי, לפי גודל התמורה כך רמת המלון

מצוי

משתמש מקצוען
יש גם את חפץ חיים
ואת גלי צאנז בנתניה
אני לא יודעת מחירים .

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה