דרוש מידע סופרי סת"ם לכאן >>>

המלמד מבני ברק

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
סופרים יקרים
יש לי בקשה אליכם
אני מנהל קבוצת מתמידים בגילאי 9-12 בבני ברק
וכעת לפני חג השבועות אני רוצה ביום שני הקרוב להביא למתמידים סופר סת"ם (חסידי/ליטאי) שיראה לילדים איך נראה קלף, דיו, תפילין באמצע העיבוד וכדו', תכנית מרתקת של כשעה.
כהפתעה בסוף יכתוב הסופר (או יכין מראש) את שמות הילדים על קלף בדיו למזכרת
כמובן שהכוונה היא לשלם תשלום הוגן כאשר ידרוש הסופר.
כמו כן אני מתכוון לסופר שגם ידע לרתק ילדים (קבוצה קטנה כ13 ילד)
תודה רבה

מנסה להיות אני

משתמש מקצוען
מנהל קבוצה
מצטער על הפניות הרבות.
לאחרונה לצערי עקב עומס לא יצא לי לעקוב אחרי הפורום .
מיד פעם אני קופץ לחבר חברים חדשים.
מה שכן שימו לב שאתם ממלאים גם את הטופס בקשה וגם את הטופס השני במלואו בלעדיהם לא אוכל לצרף.
המשך הצלחה

אהרלה המעצב

משתמש חדש
מצטער על הפניות הרבות.
לאחרונה לצערי עקב עומס לא יצא לי לעקוב אחרי הפורום .
מיד פעם אני קופץ לחבר חברים חדשים.
מה שכן שימו לב שאתם ממלאים גם את הטופס בקשה וגם את הטופס השני במלואו בלעדיהם לא אוכל לצרף.
המשך הצלחה
אשממח מאוד אם תצרף אותי ועוד כמה שכתבו בשרשור האחרון לקבוצה אנו ממתינים כבר זמן
ומילאתי את 2 הטפסים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה