דרוש מידע סופרי סת"ם לכאן >>>

תפילין שרייבר

משתמש פעיל
אני כסוחר סתם מאוד בעד פתיחת הפורום השוק של הסתם השתולל מאד ובעת האחרונה העניינים נרגעים הגיע הזמן לחזור לפרופורציות ולרדת למחירים סבירים תודה רבה מאד
אני כסופר לא ראיתי שהענינים נרגעים, להיפך למרות שהמחיר עלה עדיין יש מחסור נוראי במזוזות בפרט ובכל מוצרי הסת"ם בכלל, [ואגב גם בעתיד אני לא רואה שזה ישתנה, סופר שכבר קיבל 450 ש"ח למזוזה, לעולם לא יחזור למכור בפחות מ400].

תגובתי לגבי מחירי הסת"ם אני אישית כסוחר מקבל טלפונים מסופרים שנותרו בלי עבודה מכיוון שלסוחרים אין אפשרות למכור הלאה את המזוזות במחירים הלא הגיוניים האלו ודרך אגב היום מרבית הסופרים מקבלים תשלום בשקלים ולא בדולרים ולגבי המחסור במזוזות הוא כבר איננו השוק מוצף במלאי ענק של מזוזות ולכן המחירים ירדו מעט והצפי שהם יירדו עוד וכן גם ספרי תורה מגילות נ"ך הכל התמתן ואף ירד

תגובתי לגבי מחירי הסת"ם אני אישית כסוחר מקבל טלפונים מסופרים שנותרו בלי עבודה מכיוון שלסוחרים אין אפשרות למכור הלאה את המזוזות במחירים הלא הגיוניים האלו ודרך אגב היום מרבית הסופרים מקבלים תשלום בשקלים ולא בדולרים ולגבי המחסור במזוזות הוא כבר איננו השוק מוצף במלאי ענק של מזוזות ולכן המחירים ירדו מעט והצפי שהם יירדו עוד וכן גם ספרי תורה מגילות נ"ך הכל התמתן ואף ירד

ועוד כמה נקודות שהייתי שמח להעלות אותם כאן א. ידיעת ההלכה הרבה סופרים לא משננים וחוזרים על הלכות סתם ועם הזמן שוכחים ואולי מיעוטם גם מזלזלים ב. לגבי המחירים אחוזי הרווח שלי כסוחר סת"ם הם נמוכים למדי והרווח בא בעיקר מהכמות ולא מהאיכות ג.מלמדי הסופרים למיניהם אחראים בחלקם לעליית מחירי השוק ביד אחת הם סוגרים עסקאות עם סוחרים מאחורי הגב של התלמידים מצד שני כדי להרוויח יותר הם כופים על התלמידים לא להסכים למחיר שפוי מה שיוצר מצב שהם נשארים בלי עבודה ללא קשר לעלייה הדרסטית במחירי הקורסים

סטיקר

משתמש פעיל
אני כסוחר סתם מאוד בעד פתיחת הפורום השוק של הסתם השתולל מאד ובעת האחרונה העניינים נרגעים הגיע הזמן לחזור לפרופורציות ולרדת למחירים סבירים תודה רבה מאד
למה אתה מאחל לנו ככה

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

תפילין שרייבר

משתמש פעיל
תגובתי לגבי מחירי הסת"ם אני אישית כסוחר מקבל טלפונים מסופרים שנותרו בלי עבודה מכיוון שלסוחרים אין אפשרות למכור הלאה את המזוזות במחירים הלא הגיוניים האלו
מי מכריח אותם לא למכור במחיר "הגיוני"?
אם שווה להם ואין להם לקוחות שישלמו יותר שימכרו בזול, זה טבעו של שוק חופשי,
ואגב בסביבתי המוגבלת אני עדיין לא רואה את התמנות המחירים, ולא את הצפת השוק.

מנסה להיות אני

משתמש מקצוען
מנהל קבוצה
מצטער שלא הייתי מחובר בזמן האחרון למרות הביקוש הגדול ב"ה להצטרף.
חיברתי עכשיו את מי שביקש להצטרף.
רק בעיה קטנה שיש לי מונעת ממני לצרף את כולם ראו כאן :).
בתקווה שיסתדר מהר.

זכריה התימני

משתמש פעיל
אם אתה יודע על סופרים שתקועים עם מגילות/מזוזות/וכו'
תשלח אותם אליי,
אין כזה דבר להיתקע היום,
כל מה שתוציא מתחת לידך נמכר.

השמח בחלקו

משתמש מקצוען
לא מבין מה העניין של הסוחרים להגיד שהמחירים ירדו, (הם אומרים את זה גם ללקוחות ?..)

מה שכן אני מבין שפעם היית מגיע לסוחר והוא היה קונה לפי המחיר, ומקסימום זה ישכב אצלו,
היום בגלל שהמחיר הם דינמיים סוחרים קונים רק אם הם צריכים, לכן אם סוחר אחד לא מעוניין במחיר מסוים כדאי מאוד לנסות אצל כמה סוחרים נוספים.
למעשה היום הרבה סוחרים הם יותר מתווכים מאשר סוחרים !!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה