מידע שימושי סופרים ספרים ומה שביניהם- סוג של מודעה

הטעם המושלם

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
לכל סופר יש חלום
לכל ספר יש סופר שחלם עליו פעם
כל סופר התחיל מהספר הראשון
ואם כל מסע מתחיל מצעד אחד,
כל סדרה מתחילה מפרק אחד.

לי יש חלום- להגשים חלומות של סופרים
להוציא ספרים ולייצר סופרים
קבוצה מתחילה בימים אלו ממש

הטעם המושלם

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
אז אני מתחילה בימים אלו ממש קורס כתיבה יוצרת במייל, שיעוים פעמיים בשבוע, הדרכה עד להוצאת הספר לקראת פורים הבא. (לכן 2 שיעורים בשבוע שיהיה מספר פרקים הגיוני). במהלך הקורס בימים של הקורס אני אהיה זמינה לשעות קבועות להערות, תיקונים והדרכה לשיעורי בית- כ4 שעות בכל פעם.
העלות של הקורס תכלול גם חלק מהוצאות הספר
פרטים נוספים במייל שבחתימה- כולל מחיר.

נערך לאחרונה ב:

יוסף יצחק פ.

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
אז אני מתחילה בימים אלו ממש קורס כתיבה יוצרת במייל, שיעוים פעמיים בשבוע, הדרכה עד להוצאת הספר לקראת פורים הבא. (לכן 2 שיעורים בשבוע שיהיה מספר פרקים הגיוני). במהלך הקורס בימים של הקורס אני אהיה זמינה לשעות קבועות להערות, תיקונים והדרכה לשיעורי בית- כ4 שעות בכל פעם.
העלות של הקורס תכלול גם חלק מהוצאות הספר
פרטים נוספים במייל שבחתימה- כולל מחיר.
כתיבה יוצרת או הוצאה לאור?

הטעם המושלם

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
גם בליווי ההוצאה לאור, וכן עלות הקורס כוללת חלק מההוצאות של ההוצאה לאור.

הטעם המושלם

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית

וו החיבור

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
בתור אחת שעברה ועוברת תהליך כתיבה והוצאה לאור בשנים אחרונות
ממליצה לך לנסח פוסט מסודר עם כל הפרטים
משהו בהודעה הפותחת לא ברור כל כך
(מה שיכול להוות כפרסומת מצד אתר פרוג שדורש תשלום על השירות הנ"ל)
תפרטי על עצמך, הרקע שלך, הבידול, תגרמי לאנשים לרצות לפנות אלייך ולא להוצאות גדולות ומוכרות

בהצלחה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה