סוף טוב הכל טוב

רקורדית

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
תודה ענקית לניק פרסומון שהציל אותי :)
פרקתי למחשב חומר של יום צילום שלם, באמצע הוא נתקל בבעיה וכתב שהחומר נפגם והדיסק דורש פרמוט
מדובר ביום צילום מורכב שלושה לוקיישנים רחוקים ומסובכים, ילדות קטנות חלקן ילדות מיוחדות.
המסיבה עוד כמה ימים :(
הייתי על סף יאוש, שלחתי אותו אליו והוא שחזר אותו במסירות (הבנתי שבתכונת הטריויאליות זה לא עבד בהתחלה) וחסך לבנות ולי עוגמת נפש עצומה
אז דבר ראשון- תודה!!!
ודבר שני- שימו לב כולם, יש מצב שזה קרה בגלל שהקורא כרטיסים לא היה מתאים לכרטיס של 64 ג'יגה. לא שזה כתוב עליו או מה- אבל מסתבר שזו היתה הבעיה כי מדובר במחשב חדש תותח ובדיסק חדש כמעט.
אז ממליצה לכן ללמוד מהנסיון הלא נעים ולהתאים את קוראי הכרטיסים
אני אישית גמרתי בסיבוב הזה עם 64 גיגה
ולמי שקורא ואומר- לי זה לא יקרה, גם לי עשרות פעמים עבר החומר חלק בקורא הזה בכרטיס הזה או דומה, מספיקה פעם אחת שלא :(

מירי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
נתקלתי בבעיה הזו כמה פעמים
ולא ידעתי שהסיבה יכולה להיות הקורא כרטיסים

גם בכרטיסי מצלמה של 32

ברוב המקרים היה לי את החומר בעוד מקום
ולא איבדתי חומר או משהו

באחד המקרים עזבתי את הכרטיס ולא פרמטתי
ואחרי כמה ימים הכנסתי אותו שוב
והחומר היה שם
זה היה חומר משפחתי ולכן לא נלחצתי
וזה היה כיף לגלות אותו מחדש

מירי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
טכנית
חומרים שצלם העביר לי ושמר גיבוי אצלו
או דברים כאלו

רקורדית

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
חומרים שצלם העביר לי ושמר גיבוי אצלו
או דברים כאלו

אוקיי, אני מדברת על גיבוי ראשוני
יש למישהו רעיון איך עושים את זה בלי גרם סיכון כמתואר לעיל?

שושי א.

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אחרי שפעם אחת הקורא כרטיסים שלי עשה לי בעיה באמצע ההעתקה והחומר כמעט והלך.....
התחלתי לחבר את המצלמה ישירות למחשב.... מומלץ!

מירי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
יש מצלמות שכותבות בו זמנית על שתי דיסקים לגיבוי

מירי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
יש גם בוידאו
אני לא זוכרת מי הראה לי מצלמה כזו
אבל בודאות ראיתי דבר כזה

ilana

משתמש צעיר
עריכה והפקת סרטים
תודה! בדיוק כך קרה לי והיתה לי עוגמת נפש עצומה שלחתי את הכרטיס למעבדה וזה היה אבוד
האמת מאז אני פוחדת מהקורא כרטיסים ומעבירה למחשב רק דרך המצלמה מה-usb כך הכי בטוח

benib

משתמש חדש
יש מצלמות של וידאו של פנסוניק .אני מצלם ב2 מצלמות של פנסוניק panasonic 160 avchd
מעדיף לצלם בכרטיס של 32 גיגה ,כך שאם יש בעיה בכרטיסים אז רק הלך חצי יום של צילום במקום יום שלם של צילום.
בנושא הגיבוי זה כאב ראש להעתיק 2 כרטיסים מכל מצלמה ועוד גיבוי נוסף בהארד דיסק אחר,
אבל שווה את המאמץ בשביל השקט נפשי!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לב

א לְדָוִד מַשְׂכִּיל אַשְׁרֵי נְשׂוּי פֶּשַׁע כְּסוּי חֲטָאָה:ב אַשְׁרֵי אָדָם לֹא יַחְשֹׁב יְהוָה לוֹ עָוֹן וְאֵין בְּרוּחוֹ רְמִיָּה:ג כִּי הֶחֱרַשְׁתִּי בָּלוּ עֲצָמָי בְּשַׁאֲגָתִי כָּל הַיּוֹם:ד כִּי יוֹמָם וָלַיְלָה תִּכְבַּד עָלַי יָדֶךָ נֶהְפַּךְ לְשַׁדִּי בְּחַרְבֹנֵי קַיִץ סֶלָה:ה חַטָּאתִי אוֹדִיעֲךָ וַעֲוֹנִי לֹא כִסִּיתִי אָמַרְתִּי אוֹדֶה עֲלֵי פְשָׁעַי לַיהוָה וְאַתָּה נָשָׂאתָ עֲוֹן חַטָּאתִי סֶלָה:ו עַל זֹאת יִתְפַּלֵּל כָּל חָסִיד אֵלֶיךָ לְעֵת מְצֹא רַק לְשֵׁטֶף מַיִם רַבִּים אֵלָיו לֹא יַגִּיעוּ:ז אַתָּה סֵתֶר לִי מִצַּר תִּצְּרֵנִי רָנֵּי פַלֵּט תְּסוֹבְבֵנִי סֶלָה:ח אַשְׂכִּילְךָ וְאוֹרְךָ בְּדֶרֶךְ זוּ תֵלֵךְ אִיעֲצָה עָלֶיךָ עֵינִי:ט אַל תִּהְיוּ כְּסוּס כְּפֶרֶד אֵין הָבִין בְּמֶתֶג וָרֶסֶן עֶדְיוֹ לִבְלוֹם בַּל קְרֹב אֵלֶיךָ:י רַבִּים מַכְאוֹבִים לָרָשָׁע וְהַבּוֹטֵחַ בַּיהוָה חֶסֶד יְסוֹבְבֶנּוּ:יא שִׂמְחוּ בַיהוָה וְגִילוּ צַדִּיקִים וְהַרְנִינוּ כָּל יִשְׁרֵי לֵב:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

אומנות הנייר • אתגר 58

לוח מודעות

למעלה