סלולר סוללה לטלפון four-g4 דגם First Phone

מקסי מיקס

משתמש חדש
הלך לי הבטרייה של הפלאפון four-g4 דגם First Phone, בחנויות אומרים שנגמר להם במלאי, ושכבר לא מייצרים את הבטריות האלה ואין להשיג אותו.
אם מישהו יודע היכן כן ניתן להשיג את הסוללה או שיש לו כזה פלאפון ישן שכבר לא בשימוש עם בטרייה תקינה,
אשמח שיעדכן אותי.

קבצים מצורפים

• צילום מסך 2024-07-10 102736.png
    צילום מסך 2024-07-10 102736.png
    KB 50.2 · צפיות: 12

שוחר בינה

משתמש פעיל
הלך לי הבטרייה של הפלאפון four-g4 דגם First Phone, בחנויות אומרים שנגמר להם במלאי, ושכבר לא מייצרים את הבטריות האלה ואין להשיג אותו.
אם מישהו יודע היכן כן ניתן להשיג את הסוללה או שיש לו כזה פלאפון ישן שכבר לא בשימוש עם בטרייה תקינה,
אשמח שיעדכן אותי.
אני גם באותה בעיה
לא רוצה להחליף פלאפון כי יש שם הרבה אנשי קשר
הסתדרת בסוף? היכן?
@מקסי מיקס

A052

משתמש סופר מקצוען
ניסיתם לפנות לנק' שירות הרשמיות?

A052

משתמש סופר מקצוען
לאיפה שאמורים להגיע כדי לתקן את הטלפון במקרה של תקלה.

מקסי מיקס

משתמש חדש
אני גם באותה בעיה
לא רוצה להחליף פלאפון כי יש שם הרבה אנשי קשר
הסתדרת בסוף? היכן?
בסוף לא הייתה ברירה, קניתי פלאפון חדש. חזרתי לחנות שקניתי שם את הפלאפון,
וטענתי שמכרו לי דגם שלא הצליח וכבר אין בטריה לזה עשו לי הנחה קטנה כדי לקנות פלאפון חדש, אגב אנשי קשר מעבירים זה לא בעייה.
או שהטלפון שלך כבר לא עובד כלל כך שאי אפשר כבר להפעיל אותו ולהעביר ממנו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה