מידע שימושי סוכן ביטוח, האם הוא לטובתי? כל המידע לגבי ביטוח בריאות פרטי. דחוףףף!

qpqpqp

משתמש רשום
מעוניינים לעשות ביטוח בריאות פרטי, נשמח לקבל את עזרתכם במידע יעיל ואמין.
קודם כל, חשוב לי לדעת האם הסוכן הוא לטובתי או לטובת חברת הביטוח, והאם הוא יעזור לי,
וכן, על מה צריך לדווח מבחינה רפואית.
דחוףףףףףףףףףףף מאד

ההוא סבא

משתמש צעיר
סוכן ביטוח אמור לעזור לך למצות את הזכויות.
יש שאלון רפואי ועליו יש צורך לענות.
לשקר בשאלון הזה זה גם גזל, וגם עלול מאד להתגלות בהמשך.
אם משקרים, הסוכן לא יכול לעזור בבית דין של מעלה, וכמראה גם לא בבית משפט של מטה.

**Moko**

משתמש פעיל
הסוכן ביטוח הוא לצידך חד משמעית.
ממך מגיע הכסף, ממך מגיע העמלות החודשיות שחברת הביטוח תשלם לו אח"כ, את הכל מבחינתו.
א-ב-ל (ואת זה אני מציינת בגלל התגובה הנכונה של @ההוא סבא ) סוכני ביטוח כפופים לחוק חוזה לביטוח ולמפקח על הביטוח. ואם יהיה עליהם תביעה משפטית בגלל שהם הביאו אותך לחברה ושיקרו בהצהרת בריאות שלך-עלולים לשלול לו את הרישיון והוא לא יוכל לעבוד יותר כסוכן.
לכן, הוא לא יעזור לך לשקר או משהו כזה, אם לזאת התכוון המשורר בשאלה
אבל מה שכן הוא וודאי רוצה בטובתך וברגע שחלילה תצטרכו לתבוע את הביטוח התפקיד העיקרי שלו הוא להגיש עבורכם את התביעה עם כל המסמכים וכו. שלא תצטרכו
על מה צריך להצהיר ? על כל דבר. לא על דלקת גרון .. אבל כל מצב בריאותי שהיה והווה, וזה כמובן מעוגן בהצהרת בריאות ככה שלא צריך לזכור בע"פ אלא פשוט לענות בכן ולא ..

Ins

משתמש רשום
כסוכנת ביטוח אסביר את העניין
חברת הביטוח היא גוף מסחרי שמחפש להרויח כמה שיותר, ולכן בכל מקרה בו יש לחברה אפשרות לא לשלם היא תנסה לא לשלם
סוכן הביטוח - כמי שלמד ומקצועי בתחום, תפקידו לעזור למבוטחים בתביעות ובמתן השירות. ולתת ללקוח את מלוא המידע לתביעת הפוליסה בצורה המושכלת ביותר בה יוכל לקבל את הסכום הגבוה ביותר בזמן הקצר ביותר. כך שחד משמעית הוא פועל לטובת הלקוחות שלו ....
לעניין גילוי מצב רפואי, ישנו טופס הצהרת בריאות, יש לענות עליו בכנות ובהגינות, אך אין צורך לפרט על מה שלא נשאלת
אם את מעוניינת, תפני אלי ואשלח לך טופס לדוגמא כדי שתראי את השאלות הנדרשות.

qpqpqp

משתמש רשום
תודה על המידע, בלי קשר ללשקר,
יש פרטים שכבר לא רלוונטיים ולכאורה אין עניין לדווח
נראה לי שעל יותר מ5 שנים אין צורך.
מה שידוע לי שברגע שתובעים את חברת הביטוח הם עצמם בודקים אם המקרה קרה לפני שביטחו
ואז הם לא משלמים.
אגב,
יש לכם מידע אם חברות הביטוח נותנות אפשרות להוסיף בתשלום החודשי כדי לבטח משהו מסוים שהביטוח אינו מעוניין לבטח לכתחילה?
כגון אם נמצאים בברור רפואי כלשהוא לפני שיש ממצא והם מעוניינים להחריג.
[הכוונה כמובן לא על דברים רציניים אלא על חשש],

ההוא סבא

משתמש צעיר
תודה על המידע, בלי קשר ללשקר,
יש פרטים שכבר לא רלוונטיים ולכאורה אין עניין לדווח
נראה לי שעל יותר מ5 שנים אין צורך.
מה שידוע לי שברגע שתובעים את חברת הביטוח הם עצמם בודקים אם המקרה קרה לפני שביטחו
ואז הם לא משלמים.
אגב,
יש לכם מידע אם חברות הביטוח נותנות אפשרות להוסיף בתשלום החודשי כדי לבטח משהו מסוים שהביטוח אינו מעוניין לבטח לכתחילה?
יש שאלון רפואי מפורט, ואותו צריכים למלא.
אני לא חושב שיש הרחבות בביטוח רפואי לחשש קיים.
אבל זה כדאי לשאול סוכני ביטוח.
אולי @lns תדע יותר מדוייק.

**Moko**

משתמש פעיל
אגב,
בביטוח אלמנטרי בדרכ כן-כמו רכב שחור או BMW וכד'.. שהביטוח שלו עולה יקר יותר מרכב רגיל.
גם בביטוח משכנתא עישון מייקר את העלות
אבל בביטוחי בריאות אין תוספת רפואית אלא החרגות (כלומר לא תשולם תביעה בגין מקרה רפואי קודם)

א.פרידמן

משתמש רשום
מנסיוני אל תסמוך על אף סוכן.
אף אחד לא לצידך, מקסימום יותר קרוב אילך מאשר חברת הביטוח עצמה.
אני ומשפחתי 20 שנה מבוטחים דרך סוכן XXXX אצל אותה חברת ביטוח גדולה .
עיזבו את זה שלא יתכן שבמשך 20 שנה אין אף חברת ביטוח אשר התחרה על הביטוחים שאני רוכש ונתנה מחיר יותר זול מהחברה שאני מבוטח בה .
לאחרונה התברר לי שאחד מבני משפחתי אשר קרוב לגיל פנסיה משלם ושילם כל חודש סכומי עתק על ביטוח אובדן כושר עבודה בעודו אינו עובד כך שבשיחה מול החברת ביטוח (לא הסוכן) לא הבינו מדוע רכשו את הביטוח הזה.
והתשובה לזה היא משום שהסוכן מקבל עמלה מחברת הביטוח לפי כמות הביטוחים שהוא מוכר לאנשים.

**Moko**

משתמש פעיל
אני ומשפחתי 20 שנה מבוטחים דרך סוכן XXXX אצל אותה חברת ביטוח גדולה .
עיזבו את זה שלא יתכן שבמשך 20 שנה אין אף חברת ביטוח אשר התחרה על הביטוחים שאני רוכש ונתנה מחיר יותר זול מהחברה שאני מבוטח בה .
לאחרונה התברר לי שאחד מבני משפחתי אשר קרוב לגיל פנסיה משלם ושילם כל חודש סכומי עתק על ביטוח אובדן כושר עבודה בעודו אינו עובד כך שבשיחה מול החברת ביטוח (לא הסוכן) לא הבינו מדוע רכשו את הביטוח הזה.
והתשובה לזה היא משום שהסוכן מקבל עמלה מחברת הביטוח לפי כמות הביטוחים שהוא מוכר לאנשים.
כנראה שאתה מדבר מתוך כמה וכמה סיפורים שהיו לך ולסביבתך, ואני לא מתווכחת, אבל ספציפית על אכ"ע זה לא בעיה של הסוכן. חברת הביטוח מחוייבת לבטל בהגיע המבוטח לגיל פרישה, זה מתבטל אוטומטית. כמו לדוגמא ביטוח התפתחות הילד, שנגמר אוטומטית בגיל 21 בו המבוטח לא קרוי ילד. בקיצור יש הגיון בביטוח..
או שהגיל שלו לא היה מעודכן בחברה או שהייתה כאן טעות טכנית. (או שהחברה לא כל כך מספר אחת..)
אבל בתור אחת שעבדה בסוכנות ביטוח, וראיתי מה הסוכן עושה כדי לקבל יותר כסף, עדיין הסוכן לצידך וזה התפקיד שלו באופן רשמי.
בקשר לטענה הראשונה שלך, זה נכון שיש הצעות זולות יותר שעולות מידי שנה-חצי שנה, והוא מחוייב לבדוק מה הכי טוב עבורך, אבל סוכנים לא באמת עושים את זה. אתה צריך להגיע, לומר שאתה מעוניין לעזוב או לקבל הנחה, ואז הוא יטפל בך. אני יודעת שיש אנשים שדורשים שסוכנות הביטוח תיזום מהלך מסוג זה אבל בפועל זה לא מעניינם והתפקיד של הלקוח לדרוש מחיר נמוך יותר (=עירנות לעולם הביטוחי)
מדלגת לסוף התגובה שלך:
הסוכן מקבל עמלות על ביטוחים שמוכר, אבל, כמו שאמרתי- אם ימכור משהו לא חוקי הוא יקבל שלילת רשיון. לדוגמא ביטוחים כפולים-אסור לו למכור ללא אישור הלקוח, ביטוחים לא רלוונטים- כנ"ל
לכן,כנראה שהייתה כאן טעות, ואולי באמת סוכן לא כל כך עירני (20 שנה זה כנראה סוכן קצת מבוגר אפילו..נושק לפנסיה בעצמו) ובן המשפחה שלך שילם כסף מיותר. מקווה בשבילך שהשלב הבא הוא לדרוש את מה ששילם בחזרה מחברת הביטוח, הם מחוייבים להחזיר כמובן.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה