סובל מטחורים פנימיים עזרו לי

RIKIריקי

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
רק רציתי לעדכן שכנראה העצירות הייתה מצום תענית אסתר ותודה ל-ה' יתברך היציאה אחר כך הייתה יחסית רגילה אבל כואבת ולבסוף הלכתי על פרוקטו גליבנול נרות וכרגע אני לפני יציאה שכמעט ולא היה לי כאב אחרי 2 נרות אני מקווה שאני לא מדמיין רק רציתי לעדכן
ב"ה! הצום באמת משבש את כל המערכת..

פרקטו גלבינול באמת עוזר מאוד!
מומלץ לשים את המשחה על הנר לפני שמכניסים אותו- זה עוזר לו להחליק בקלות...
אבל בשביל למנוע את העצירות יש עצות שמאוד עזרו לי כמו
לשתות 3 כוסות מים על הבוקר ואם לא מצליחים ברצף אז כמה שיותר לשתות לפני האוכל
וסתם כך לשתות הרבה מים
וכן לשתות כוס מיץ תפוזים על בטן ריקה
ועוד משהו שהרופאה אמרה לי היום- לאכול ברנפלקס- לא ניסיתי

לשתות קפה, יין, קולה וכן סיגריה- בעלי טוען שזה ממש משחרר... עלי זה לא מספיק עבד (חוץ מהסיגריה שלא ניסיתי ;) )
בהצלחה!

אחות 1308

משתמש חדש
אני מכירה מישהו שמכין תרכובת משמנים אתריים שממש עוזר לטחורים ולפיסורה
0533148488 קוראים לו אברהם

פשוט להרוויח

משתמש חדש
מנוי פרימיום
בואו נבין מה זה טחורים?

אולי תופתעו, אבל לכל אחד מאיתנו יש טחורים (באנגלית: Hemorrhoids). אלה הם למעשה כלי דם שנמצאים בחלק האחרון של המעי הגס (הרקטום התחתון) ובפי הטבעת. הם מסייעים לנו, בין היתר, לשלוט על היציאות שלנו ולדעת להפריד בין מוצק, נוזל וגזים.

הבעיות מתחילות כאשר כלי הדם האלה נמתחים, מתרחבים וצונחים (לרוב בגלל הוורידים שנמצאים באזור). התופעות האלה גורמות לדלקת, לפקקת או לקרע - וכתוצאה מכך לסבל רב. רק מי שחווה כאבי טחורים או סדק בפי הטבעת (פיסורה) יודע להעריך יציאה רכה וקלה.

חלק מהתסמינים לטחורים​

• דם טרי על משטח צואה, על נייר הטואלט או על האסלה לאחר פעולת מעיים (יציאה). זהו בדרך כלל הסימן הראשון לטחורים.

• כאב או חוסר נוחות סביב פי הטבעת.

• גירוי וגירוד סביב פי הטבעת.

• נפיחות או בליטה סביב פי הטבעת (אלה עלולות להיות כואבות).

סיבות אפשריות למחלת טחורים:

• מאמץ בזמן יציאה (אם קיימת עצירות).

היריון. נפח הדם עולה, הפרוגסטרון מחליש את השרירים, הרחם כבד, ויש לחץ על הווריד הנבוב התחתון בעת שכיבה על הגב.

פעילות גופנית מאומצת.

• מצב של דחק נפשי (סטרס).

חוסר בתנועה ובהזרמת דם נמרצת לכל חלקי הגוף והפריפריה מגדיל את הסיכון לטחורים.

תורשה וגיל. ככל שמתבגרים כך גדל הסיכון לצניחת טחורים. הסיבות יכולות להיות חולשה, איבוד טונוס שרירים ו/או נטייה לעצירות עקב שינוי בחילוף החומרים ו/או שימוש בתרופות. תורשה מסבירה 10% מהמקרים.

עודף משקל. אנשים שסובלים מעודף משקל נוטים יותר לסבול מטחורים.

מהם טחורים חיצוניים?​

טחורים חיצוניים נמצאים על פי הטבעת ומחוצה לו. הטחורים החיצוניים עטופים ברקמת העור של פי הטבעת, שהיא רב־שכבתית, עבה יחסית ועשירה בתאי עצב. לכן הם כואבים יותר ומדממים פחות.

מהם טחורים פנימיים?​

טחורים פנימיים נמצאים בתוך פי הטבעת ובחלק התחתון של הרקטום. הטחורים הפנימיים מכוסים ברירית המעי הגס, שהיא שכבה דקה וענייה בתאי עצב, ולכן הם כואבים פחות אך נוטים לדמם יותר.

הטחורים הפנימיים מחולקים לארבע דרגות חומרה:

1. טחורים פנימיים לא מורגשים.

2. טחורים שיוצאים החוצה מפי הטבעת בזמן היציאה ונכנסים לבד בחזרה.

3. טחורים שיוצאים ולא נכנסים לבד וצריך לדחוף אותם פנימה.

4. טחורים שיוצאים ולא ניתן להכניס אותם.

הטחורים עלולים לדמם בכל דרגת חומרה, אבל הכאבים מאפיינים במיוחד את השלב הרביעי.

כשיש טחורים מומלץ להימנע מ....​

מאכלים חריפים
קפה
משקאות אלכוהוליים

מאוד ממליצה על ניקוי גוף מרעלים
קלין 9

נערך לאחרונה ב:

'קרכאעיחלך

משתמש רשום
יש מוצר מדהים בשם מעין החיים, הוא עוזר להרבה בעיות , בינהן עצירות וטחורים.
אם אתם מעונינים - ניתן להשאיר מייל ואחזור אליכם בל"נ.

מחפש עזרה

משתמש חדש
רציתי לדעת מה לגבי המשחה אלו פרופוליס לטחורים פנימיים
ולגבי פרוקטו גליבנול נרות, הוא יותר טוב מפרוקטו אובליפיחה?
והאם אפשר להשתמש גם בנרות וגם במשחה במקביל? משחה כמו אלו פרופליס שהיא טבעית על בסיס אלוורה?

מלי שיר

משתמש פעיל
ל
רציתי לדעת מה לגבי המשחה אלו פרופוליס לטחורים פנימיים
ולגבי פרוקטו גליבנול נרות, הוא יותר טוב מפרוקטו אובליפיחה?
והאם אפשר להשתמש גם בנרות וגם במשחה במקביל? משחה כמו אלו פרופליס שהיא טבעית על בסיס אלוורה?
לי אמרו שפרקטו ליבנול הכי טוב!

מלי שיר

משתמש פעיל
יש לי שאלה,
האם טחורים זה משהו מסוכן?
אם אני סובלת מטחורים אבל אני עוברת את זה כאבי תופת של כמה שניות ועברנו...... זה מסוכן? כי לפעמים אני רואה גם כמויות של דם, הלכתי פעם לרופאת משפחה ואמרה לי שיש לי בנוסף אפיסורה, כך שאני לא יודעת מאיפה מגיע הדם עם זה מהטחורים או מהאפיסורה,
במשפחה הרוב מתנתחים אבל כאן כשמדובר בשתיי דברים אני מעדיפה לסבול וזהו,
השאלה שלי רק אם זה לא מסוכן,
אשמח לשמוע מדעות של מבינים!
תודה

RIKIריקי

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
ל

לי אמרו שפרקטו ליבנול הכי טוב!
שימוש בפרקטו גליבנול נרות+ משחה על הנרות מאוד עוזר
צריך לשים כמה פעמים ביום, כל פעם שרואים צורך
רק זה לא מחייב שהטחורים יעברו לגמרי, לי זה חזר אחרי לא הרבה זמן ואז שוב השתמשתי במשחה והנרות..
אבל יכול להיות שאם ממשיכים עם המשחה זה שומר..

א.מ.ב.

משתמש צעיר
תנסו את ד"ר אליהו לביא.
הציל אותי אחרי סבל בל יתואר של חצי שנה. ראיתי אור בעיניים אחרי שלושה ימים של הטיפול שלו, עזר גם לאח שלי מאוד. ממליצה ממש.

מלי שיר

משתמש פעיל
שימוש בפרקטו גליבנול נרות+ משחה על הנרות מאוד עוזר
צריך לשים כמה פעמים ביום, כל פעם שרואים צורך
רק זה לא מחייב שהטחורים יעברו לגמרי, לי זה חזר אחרי לא הרבה זמן ואז שוב השתמשתי במשחה והנרות..
אבל יכול להיות שאם ממשיכים עם המשחה זה שומר..
לי זה חוזר אחרי לידות

יש פתרון מאוד יעיל, לא יודע אם יעזור לכולם אבל שווה בהחלט לנסות.
זה כרוך בהרגל, וזה נרכש ושווה!

זה מוכר וידוע מהספר של הרב אסחייק אבל זה עובד באמת!

לשתות מים רק עד 20 דקות מלפני הארוחה, ולאחר הארוחה לא לשתות מינימום שעתיים
וכן לשתות 3 כוסות מים על הבוקר

זה משנה את כל מערכת העיכול, מוביל ל0 עצירות ופתרון טבעי ומעולה לבעיה של הטחורים.
פשוט? כן. קל? ממש לא.
צריך להיות עקשן בהתחלה כי זה קשה. אבל אחרי שזה נרכש זה ממש קלי קלות! אני מסיים היום ארוחה ולא מרגיש צמא בכלל (שותה 20 דקות לפני)

מי שלא מנסה את זה לפחות 21 יום לא באמת סובל מטחורים...

בהצלחה!

ש לי שאלה,
האם טחורים זה משהו מסוכן?
אם אני סובלת מטחורים אבל אני עוברת את זה כאבי תופת של כמה שניות ועברנו...... זה מסוכן? כי לפעמים אני רואה גם כמויות של דם, הלכתי פעם לרופאת משפחה ואמרה לי שיש לי בנוסף אפיסורה, כך שאני לא יודעת מאיפה מגיע הדם עם זה מהטחורים או מהאפיסורה,
במשפחה הרוב מתנתחים אבל כאן כשמדובר בשתיי דברים אני מעדיפה לסבול וזהו,
השאלה שלי רק אם זה לא מסוכן,
אשמח לשמוע מדעות של מבינים!
תודה
טחורים לכשעצמם אינם מסוכנים, למעט אם הסבל שהם גורמים יוביל לעצירות קשה מאוד.
דימום הוא מסוכן א. אם הוא חמור - בטווח המיידי. ב. אם הוא לא חמור - במשך הזמן תתפתח אנמיה.
פיסורה לעומת זאת, חוץ מהדימום יש גם סכנת זיהום שהיא די שכיחה.
הטיפול והמניעה הכי טובה ושורשית לטחורים ופיסורה, שזה בעצם הפתרו היחיד (כל שאר הדברים הם להקלה וללא הטיפול היסודי הבעייה תתמשך ותשוב), הוא טיפול בעצירות + הרגלי יציאה נכונים.
טיפול ומניעה בעצירות - למעט חולים במחלות מסויימות, כולנו יכולים לחיות ללא עצירות. לשם כך יש להתרגל לשתות מים בכמויות המומלצות (בסביבות כוס ח"פ לכל 5 קילו ממשקל הגוף מדי יום), ובנוסף לזה חובה לאכול סיבים תזונתיים בכמות מספקת (אורז, שומשום וקמח מלא וכן ירקות רבים). אחד משניהם (מים וסיבים) לבדו לא יעזור!!!
חוץ מזה מומלץ להימנע מכמות פירות גדולה ביום אחד ועוד מאכלים שכל אחד יכול לזהות שגורמים לו עצירות. וכן פעילות גופנית בסיסית - אין צורך במכוני כושר אלא קצת לזוז ולא לשבת כל היום...
הרגלי יציאה נכונים - א. יש להיות קשוב לגוף ולא לדחות את ההתפנות יותד מדי (אך אין להיכנס ללחץ - אם הגוף לא מאותת אין זמן קבוע שצריך, גם אם פעם התדירות היתה יותר גבוהה).
ב. לא לשבת בבית הכיסא זמן רב מדי רצוף, ניתן מדי שלוש דקות לקום לחצי דקה, וכן לא להתרגל להפעיל לחץ רב מדי, הגוף אמור להפעיל את זה אוטומטית.
במקרים קשים יש מגוון רחב של חומרים ותרופות ויש להתייעץ לפני השימוש!

מחפש עזרה

משתמש חדש
ברוך ה המצב שלי הרבה יותר טוב יש מעט כאב ביציאות ומאז תענית אסתר לא הייתה לי עצירות וכמובן אני משתדל לעשות הליכות ואימון קטן בבית של משקולות 5 קילו וסבובי אגן ידיים צוואר וכו... ומקפיד מאוד עד שתייה מרובה ואכילת פירות ירקות טחינה שומשום מלא גולמית ולפעמים דג פה שם וגם מיץ שזיפים טבעי
אני משתמש בפרוקטו גלבינול נרות והביאו לי שבת קודמת גם משחה טבעית Pilefixx - פיילפיקס שם אותה אחרי יציאה ועם הנר . תודה לה יתברך על כל הדאגה ולכולכם על כל המידע ! צריך הרבה סבלנות וזה יעבור בעזרת ה!

מחפש עזרה

משתמש חדש
רציתי לדעת לגבי משחה לטחורים פנימיים איך אפשר להחדיר אותה כמה שיותר עמוק הרי זה לא נר ומחילה על העברית לא מצאתי מילים יפות יותר לתיאור השאלה..

מחפש עזרה

משתמש חדש
הודו לה כי טוב רק רציתי לעדכן שהייתי היום אצל פרוקטולוג חירורגי אחרי כל מה שסיפרתי כאן על כל מה שעבר עלי צליאק עצירות טחורים ואחרי שהתחלתי נרות פרוקטו גליבנול פלוס שינוי תזונה לפירות ירקות שיבולת שועל אנטי פסטי וכו מיץ שזיפים וכו.. הכל חלף ועבר. בשבועיים האחרונים השתמשתי גם בפרוקטו אביפליחה אבוחליפה (איך שלא קוראים לזה) + Pilefixx אין לי שום כאבים ברוך ה ותודה לכם על העצות ורק בליטה קטנה שיוצאת אחרי יציאה וחוזרת פנימה מיד
הרופא אמר בבדיקת מצלמה שיש טחור קטן מעט בולט.
רק רציתי לשתף שאין יאוש אל תתיאשו אין מעצורים לה מלהושיע!! אל תגבילו את הקב"ה ! אל תקשיבו ליצר הרע שצובע לנו את החיים בצבעים !
בקיצור הנרות פרוקטו גליבנול התזונה והמשחות אביפליחה ו-Pilefixx ,היה לי גם סדק קטן שאבוחליפה ריפא אותה במהירות רבה!! כבר מהיום הראשון
אשתי ברוך ה ילדה והופיעו טחורים והמשחות האלה העלימו לה את הכאבים תוך יומיומיים
זהו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה