סדרת פרסומות של מסעדת קמפניה

adir28

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
מתפרסמת לאחרונה בעיתונות (נדמה לי שראיתי בקול העיר) סדרת פרסומות של מסעדת קמפניה ברמת גן שלקחה את הדמות של האמא הפולניה על כל משפטיה המעצבנים והפיקה סדרה מדהימה ומיוחדת. לדוגמא: "תצאו לכם לאכול ארוחה זוגית. אני כבר אשאר כאן בחושך לבד ואוכל משהו" - לא מבטיחה שהציטוט מדויק אבל זו רוח הדברים.
לדעתי זו אסטרטגיה מדהימה כי נושא המסעדות כבר לא מצליח לחדש כלום - כולם שמים תמונות של אוכל גורמה ומשפטים שבלוניים כמו "תטעם תבין / תתחבר" וכו'.
יצוין כי אינני עוסקת כלל בפרסום ודעתי היא דעת בעה"ב. אשמח לשמוע את חוות דעתם של תותחי הפרסום הכבדים של הפורום.
וסתם מענין - האם פרסום כזה גם מצליח למכור יותר בשורה התחתונה? (או שלא זו מטרת הפרסום...)

Smeshi

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
הסתר פנים.
היא הכי טובה פה (לא רק).

רר

משתמש רשום
זה מזכיר לי את מסעדת טועמיה בירושלים, בר אילן.
גם הם יצאו בזמנו עם משהו כזה - האוכל של סבתא בריינדה, או משהו כזה.

ariels

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י רר;438350:
זה מזכיר לי את מסעדת טועמיה בירושלים, בר אילן.
גם הם יצאו בזמנו עם משהו כזה - האוכל של סבתא בריינדה, או משהו כזה.

לא, זה בדיוק להיפך
האמא הפולניה נשארת לה לבד בבית
והזוג יוצאים למסעדה בלעדיה

st28

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
דווקא לי זה העלה גיחוך,
היה כתוב באחד המודעות משהו עם געפילטע...

מי הולך למסעדה לאכול געפילטע...באמת....

בנים

משתמש צעיר
היה שם באחד המודעות כשל לוגי חמוד.

הכותרת דיברה על 'אתם שניכם צאו לכם לאכול' ועל החתום באה האמא הפולניה. ואני מקשה אם האמא נשארה בבית אז מי הזוג שיצא לאכול?

Smeshi

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
נכתב ע"י st28;438407:
דווקא לי זה העלה גיחוך,
היה כתוב באחד המודעות משהו עם געפילטע...

מי הולך למסעדה לאכול געפילטע...באמת....

לא נכון.
היה כתוב: "מה, הגפילטע שלי כבר לא טוב לכם"? (אמא פולניה)
זה לא אומר שזה מה שהם אוכלים במסעדה.

Smeshi

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
נכתב ע"י נטיעות;438432:
היה שם באחד המודעות כשל לוגי חמוד.

הכותרת דיברה על 'אתם שניכם צאו לכם לאכול' ועל החתום באה האמא הפולניה. ואני מקשה אם האמא נשארה בבית אז מי הזוג שיצא לאכול?

זה הילדים שלה, הנשואים.
זאת אמא פולניה, לא אשה פולניה.

בנים

משתמש צעיר
נכתב ע"י smeshi;438435:
זה הילדים שלה, הנשואים.
זאת אמא פולניה, לא אשה פולניה.

אתה מתכוון כנראה סבתא פולניה. :) ולמה היא גרה איתם?

בכל אופן זה המקום לציין שהקמפיין בכללותו מצוין. בהחלט.

vj

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
היא בסה"כ סאה לשמור על הילדים שלהם.

את רוצה את כל העלילה? :)

st28

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י smeshi;438434:
לא נכון.
היה כתוב: "מה, הגפילטע שלי כבר לא טוב לכם"? (אמא פולניה)
זה לא אומר שזה מה שהם אוכלים במסעדה.

איך שלא תסתכלי על זה,
געפילטע זה מאכל שנאכל אך ורק בסעודות שבת,
לא רואה שום קשר בינו לבין תחלופה בארוחה במסעדה...
או כל קשר אחר שלא תעשי,

מי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יש לך טעות כפולה ST:
א. אני אישית הכרתי סבתא אחת, ז"ל, שכיבדה את כל מי שהגיעה אליה גם ביום חול בגעפילטע פיש (עם קרקרים)
ב. בעולם הגדול, אולי בישראל פחות, מקובל להגיש געפילטע פיש במסעדות (גם מסעדות יוקרה!) המתמחות באוכל יהודי.

לגבי הקמפיין, נשמע מיוחד. אפשר להעלות אותו?
הסתר פנים, אולי תשתפי אותנו?

הסתר_פנים

משתמש פעיל
שלום לכם,

מכה על חטא, אני אחראית להוצאת האמא הפולניה מהנפטלין והשימוש הציני בה לצורך קידום מכירות.
בבריף שנכתב למטרה זו, קהל היעד שהוגדר: זוגות חרדים, אינטליגנטים ברמה מספקת, כאלה שאוהבים לבלות והמטרה היתה להביא לידיעתם את קיומה של המסעדה, שעברה שינוי קונספטואלי ממסעדת "ביסטרו" יוקרתית, לאספרסו בר-חלבית, וזאת באמצעות מהלכים טאקטיים של מבצעים אטרקטיביים.

אממה...
כפי שידוע התחום הזה רווי בפרסום ונאמר כל מה שיכול היה להאמר על אוכל.
החלטנו בסטודיו להביא את קמפניה מכיוון לא צפוי, משעשע, ואפילו קצת מוטרף. אמא פולניה.

ופה בעצם השתמשנו בהנגדה פרסומית, השוויגער/האם הפולניה, הממורמרת, שלא מרשה לעצמה ליהנות מטעם החיים, זו שמקטרת בלי סוף ותמיד יש לה הערות מעצבנות (וסליחה סליחה מכל האמהות הפולניות הקדושות שקוראות את דברי המקוממים). ולשים אותה מול איזה זוג צעיר ונהנתן, שאוהב לצאת, שומע בשקט את הערותיה וממשיך לעשות חיים. את קולו אנחנו שומעים בעקיפין, מתוך המסר של דבריה.
והסלוגן של קמפניה מחזק את הקונספט: "תלמדו ליהנות".
באמת הגיע הזמן, אז תהנו גם אתם....

אגב במקביל לקמפיין הזה התנהל קמפיין נוסף לקמפניה באיזור הבורסה, שם המדיה היתה פליירים וקהל היעד שונה לחלוטין, עובדים מהאיזור (חילוניים, דתיים) המחפשים ארוחות בוקר וצהריים. שם הנראות הכללית היתה דומה אך הקונספט שונה.

קבצים מצורפים

• yedion hakfar 5.jpg
    KB 137 · צפיות: 19
  • yedion hakfar 52.jpg
    KB 133.4 · צפיות: 16
  • yedion hakfar 53.jpg
    KB 133.8 · צפיות: 14
  • yedion hakfar 54.jpg
    KB 140.5 · צפיות: 15
  • yedion hakfar 55.jpg
    KB 132.8 · צפיות: 17

adir28

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
כפי שאמרתי בפתיחת האשכול: הסדרה אדירה מבחינה פרסומית.
מענין אותי אם כל העיתונים מכניסים אותה כולל היומונים החרדיים כי יש בה מסר קצת חצוף ומזלזל בהורים.

הסתר_פנים

משתמש פעיל
הסדרה לכתחילה לא היתה מיועדת ליומונים, אלא התפרסמה ב"מרכז העניינים" ובעוד מקומונים חרדים באיזור המרכז.

st28

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
האמת שהייתי שם כשהמסעדה נפתחה עוד בימי הלוגו הקודם...
אחרי 4 מנות אחרונות עם צלחות בגודל מגש ומנה בגודל פיסטוק,נהננו.
אבל לא בשביל לחזור לשם שוב...

שכנעת אותי לנסות שוב...
(את האמא ההונגריה אני משאירה לשמור על הילדים...)

ק

קופירייט

אורח
מבחינה קרייאטיבית: אחלה מודעות. אחד אחד.
מבחינה רוחנית, יש מקום לעדן את המסרים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה