סדנת בלונים

• פותח הנושא dass
  • פורסם בתאריך

dass

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
תודות לכל נותני האינפורמציה על סדנאות פוטיפורים, היא היתה חיונית עבורי מאד.
הפעם זה בלונים...
אני מחפשת מישהי מקצועית שתעביר סדנא לעיצוב בלונים שיש לה נסיון באירועים - עיצוב חלל בבלונים - שערים, דמויות גדולות... והפעלות.

sara100

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
שלחתי באישי

ישראלה

ללמוד תוכנות בכייף :)
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
עכשיו אני מבינה על מה דברת...

פרידה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אשלח לך באישי
יום נעים!

dass

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
יש רק שתיים שמתעסקות עם זה בציבור בחרדי??
אאלץ לפנות לבעלי מקצוע מבחוץ??

sara100

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
דברי עם מי ששלחתי לך, היא תוכל גם לשלוח אותך הלאה..

sara100

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
dassלמי פנית? עכשיו אני מעוניינת במישהי יש לך תמונותת, פרטים?

תרצה

משתמש מקצוען
גם אני מעוניינת לשמוע פרטים על סדנא שכזו.

dass

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
מצאתי מישהי מטלז-סטון אבל הסדנא תערך רק עוד שבועיים כך שתגובות אוכל לתת רק אז... אם את מעונינת בפרטים אשלח לך בפרטי.
אם יש מעונינים להזמין כאלו יצירות -לא סדנא- אני מכירה מישהי אלופה בירושלים.

בני ברקית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
אוירה - עיצובים מיוחדים בבלונים

ציפי 054-6922425
ממליצה בחום!

קבצים מצורפים

• 83769.jpg
    KB 164.4 · צפיות: 23

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  20  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה