קורונה סגר? תחפושות? פורים?

סייבר

משתמש מקצוען
לי נראה שלמרות כל הקושי, וחוסר היציבות המתעתע, הפחד והנלווה אליו, למדנו באיזה שהוא מקום להכיר את עצמינו, את המשפחה הקרובה אלינו ביותר, ללמוד להנות מהביחד הפרטי שלנו, מהעוצמות והיכולות שלכל אחד ואחד מבני הבית, ולשמוח למרות הכל. זה לא סותר שיש רגעים יותר קשים, והבדידות מאיימת, אבל אולי באמת מה שהכי למדנו זה להוריד פרופיל, בהכל.
תכינו שירים פורימיים, ורמקול קטן, שלטים, ועוד על זה הדרך, תיכנסו לאוירה ותכניסו את שאר בני הבית, זה יכול לתת כח

Rochit

משתמש מקצוען
מה שמחליש אותי עכשיו זה שכבר די ברור שבפורים יהיו הגבלות. וגם די ברור לי שאני אשמע להגבלות.
וגם ברור לי שלא כל עם ישראל ישמעו לסגר. ואז הילדים שלי ישאלו על שכן או חבר שעושים אחרת. ולמה הם לא שומרים. ומה אני אענה?

ואני כל משפחתי הבוגרים מחוסנים (גם מהצד שלי ושל בעלי). אז תכלס אין מניעה להיפגש (למרות שזה נכון שהילדים לא).

D

Deleted 66182

אורח
נענה מה שאנחנו עונים כשרואים אנשים שלא הולכים בדרך הישר.
אנחנו עושים מה שצריך וה' יחזירם בתשובה שלימה
אם יהיה מספיק כיף אצלנו בבית לא תהיינה בעז"ה השוואות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  5  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה