סגנון איור- האם הוא נראה חובבני?

רחלוש:]

משתמש חדש
שלום,
יש לי סגנון ציור מסוים בדיגיטלי [אני ממש מתחילה בזה]
והוא נראה לי קצת חובבני ביחס לרמה שלי.
אשמח לשמוע חו"ד ועצות לשינוי הסגנון

קבצים מצורפים

• ועפםו.jpg
    ועפםו.jpg
    KB 90.3 · צפיות: 43

משתמש חדש
לא, הבעיה היא שבידני אני מציירת מקצועי מאד, אבל בדיגיטלי לא הולך לי.... אני צריכה עצות לאייפד זול לציור.

משתמש חדש
ושאלה: אם אני קונה מחשב מגע, אני יכולה לקנות לו עט ואז הוא כמו אייפד?

דוד ברנשטוק

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
ושאלה: אם אני קונה מחשב מגע, אני יכולה לקנות לו עט ואז הוא כמו אייפד?
לא.. צריך לקנות טאבלט שמגיע מהיצרן עם עט צמוד. אחרת המגע תמיד מתפספס באיזה מילימטר וזה פשוט לא יעיל לנסות לצייר ככה

מלכי וולף

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
לא, הבעיה היא שבידני אני מציירת מקצועי מאד, אבל בדיגיטלי לא הולך לי.... אני צריכה עצות לאייפד זול לציור.
קורה לפעמים במעבר לדיגיטלי.
כמו שכתבו לך, להמשיך שוב ושוב לצייר בדיגיטלי
עוד חודשיים- שנה תסתכלי אחורה ולא תאמיני:)

R.E.Y

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
יש לך ציוד טוב?
נראה שפחות...
חבל להיות מתוסכלים,
ממליצה לך לנסות מיד על ציוד איכותי, ואיתו להשתפשף עוד ועוד.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק פח

א שִׁיר מִזְמוֹר לִבְנֵי קֹרַח לַמְנַצֵּחַ עַל מָחֲלַת לְעַנּוֹת מַשְׂכִּיל לְהֵימָן הָאֶזְרָחִי:ב יְהוָה אֱלֹהֵי יְשׁוּעָתִי יוֹם צָעַקְתִּי בַלַּיְלָה נֶגְדֶּךָ:ג תָּבוֹא לְפָנֶיךָ תְּפִלָּתִי הַטֵּה אָזְנְךָ לְרִנָּתִי:ד כִּי שָׂבְעָה בְרָעוֹת נַפְשִׁי וְחַיַּי לִשְׁאוֹל הִגִּיעוּ:ה נֶחְשַׁבְתִּי עִם יוֹרְדֵי בוֹר הָיִיתִי כְּגֶבֶר אֵין אֱיָל:ו בַּמֵּתִים חָפְשִׁי כְּמוֹ חֲלָלִים שֹׁכְבֵי קֶבֶר אֲשֶׁר לֹא זְכַרְתָּם עוֹד וְהֵמָּה מִיָּדְךָ נִגְזָרוּ:ז שַׁתַּנִי בְּבוֹר תַּחְתִּיּוֹת בְּמַחֲשַׁכִּים בִּמְצֹלוֹת:ח עָלַי סָמְכָה חֲמָתֶךָ וְכָל מִשְׁבָּרֶיךָ עִנִּיתָ סֶּלָה:ט הִרְחַקְתָּ מְיֻדָּעַי מִמֶּנִּי שַׁתַּנִי תוֹעֵבוֹת לָמוֹ כָּלֻא וְלֹא אֵצֵא:י עֵינִי דָאֲבָה מִנִּי עֹנִי קְרָאתִיךָ יְהוָה בְּכָל יוֹם שִׁטַּחְתִּי אֵלֶיךָ כַפָּי:יא הֲלַמֵּתִים תַּעֲשֶׂה פֶּלֶא אִם רְפָאִים יָקוּמוּ יוֹדוּךָ סֶּלָה:יב הַיְסֻפַּר בַּקֶּבֶר חַסְדֶּךָ אֱמוּנָתְךָ בָּאֲבַדּוֹן:יג הֲיִוָּדַע בַּחֹשֶׁךְ פִּלְאֶךָ וְצִדְקָתְךָ בְּאֶרֶץ נְשִׁיָּה:יד וַאֲנִי אֵלֶיךָ יְהוָה שִׁוַּעְתִּי וּבַבֹּקֶר תְּפִלָּתִי תְקַדְּמֶךָּ:טו לָמָה יְהוָה תִּזְנַח נַפְשִׁי תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי:טז עָנִי אֲנִי וְגוֵֹעַ מִנֹּעַר נָשָׂאתִי אֵמֶיךָ אָפוּנָה:יז עָלַי עָבְרוּ חֲרוֹנֶיךָ בִּעוּתֶיךָ צִמְּתוּתֻנִי:יח סַבּוּנִי כַמַּיִם כָּל הַיּוֹם הִקִּיפוּ עָלַי יָחַד:יט הִרְחַקְתָּ מִמֶּנִּי אֹהֵב וָרֵעַ מְיֻדָּעַי מַחְשָׁךְ:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

גורל • אתגר 103

לוח מודעות

למעלה