סגירה איכותית לסרט

קורן פלקס

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
אוטומציה עסקית
מישהי כאן יודעת על איזה סגירה סוגרים בד"כ סרטים באורך של שעה ויותר בסגירה שתהיה איכותית ולא מידי כבדה
(כמו הסרטים שמקרינים בחול המועד באולמות שהם ארוכים ואיכותיים אבל נכנסים בתקליטור אחד או 2 בלבד)

קורן פלקס

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
אוטומציה עסקית
נכתב ע"י avram;1581776:

והסיומתת נהיית לי mp4
זה בסדר?
וזה עובד חלק בכל המחשבים?
תודה רבה

פילפל

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
אחד מחברת הגברה והקרנה, שהיה אחראי בשעתו על הקרנת הסרטים בבני ברק, אמר לי שהמפיקות (או באות כוחן) מגיעות עם דיסק DVD ביד. והוא מכניס לנגן DVD המחובר למקרן והגברה וכו'...

השאלה אם מדובר בנגן הקורא גם MP4, לא כל הנגנים תומכים בפורמט הנ"ל.

לכן מומלץ לשלוח שני דיסקים, אחד באיכות גבוהה H264, ואחד האיכות נמוכה ליתר ביטחון - DVD .

נתקלתי בדילמה הזו (לסגור לDVD או H264) כשדיברתי עם אחת שמוסיפה הגנה לדיסקים, להפקות וסרטים וכו', והיא אמרה שאפשר להוסיף הגנה רק לקובץ הסגור ל- DVD (כמו שמייצאים באנקור) ולא לקבצי MP4. מצד אחד אני לא רוצה להוריד מאיכות הקובץ, מצד שני אני רוצה למנוע את העתקת הקובץ... ובמצב כזה ברור שאין אפשרות לשלוח שני דיסקים...

israelcooen

משתמש צעיר
עריכה והפקת סרטים
הפקות גדולות מצולמות בצורה אחרת לגמרי עם מצלמות שונות ועדשות שנותנות עומק שדה הרבה יותר חד (כמו הDSLRׁׂׂׂ של היום)
וכמובן תאורה ברמה גבוהה,
לכן גם בסגירה על dvd זה נראה הרבה יותר טוב ....
וסרט שצולם בHD 50P למשל כשהוא ייסגר לdvd הוא יעשה בעיות ריצדוד,
לכן גם צריך לדעת בדיוק באיזה פורמט זה צולם בשביל להוריד לdvd
כמובן שעדיף interlace 25 לDVD מאשר progressive 50.

לאה ולדמן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נניח יש לי סרט שאין לי מושג איך צולם ואני רוצה לצנזר ממנו קטעים
איך אני סוגרת אותו שלא יכפיל את משקלו במאות אחוזים?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  9  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה