מידע שימושי סגולה לצמיחת שיער - הדסים

• פותח הנושא bhj
  • פורסם בתאריך

אום

משתמש מקצוען
ניסיתי,
לא יודעת אם היה שיפור, דרמטי ומורגש ודאי שלא..
כך גם בנוגע לשמפו טום וג'רי למרות שהיו כאן כאלו שכתבו עליו ניסים ונפלאות...
בינתיים כבר הסתפר הינוקא ואנחנו מקוששים פאות לאט לאט...

mend

משתמש מקצוען
D I G I T A L
גם אני נסיתי. בהחלט היה שיפור,
הרתחתי בסיר הדסים + מים עד שרתח. סיננתי.
אכסנתי במקרר וכל פעם לפני המקלחת הייתי מעסה לו את הראש בעדינות עם זה.
לסיכום חפפתי לו את הראש עם שמפו טום&גרי

השער בהחלט גדל, לא יודעת אם זה היה בגלל זה או גדילה טבעית. אבל היה שיפור

אימא של

משתמש מקצוען
יודעת מחברה שלי שעשתה לבן לפני גיל 3.
מה שהיה מזור שהשיער התארח באופן לא אחיד.
כלומר היו מקומות שמאד צמח ומקומות שנשאר קצר..
יש כאלה שמשפריצות רק באזור של הפאות ששם יצמח...

yaffat

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אפשר לקפוץ על האשכול בשאלה?

אני שמה לבן שלי כיפה עם 2 סיכות כאלו כמו מסרק(כמו קליפסים שמחוברים לפאה) שקונים אותם ומדביקים לכיפה,
(פירסמו באשכול סמוך מישהי שרוצה כמות גדולה של הסיכות האלו.....)
אחרי חודשים בודדים, נשר לו השיער במקום של הסיכה (נראה שבגלל שלפעמים הוא מושך את הכיפה השיער נתלש)
וזה לא גדל שוב...:(
יש לו 2 קרחות, אחת מקדימה אחת מאחורה.

מה עושים?
מישהי ניתקלה?
האם זה אבוד או שאחד מהדברים שכתבו כאן למעלה יכול להועיל??

אשמח לכל מידע

ללי שלי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
שמעתי ממשהי שהבת שלה עברה ניתוח בראש ונהיה לה קרחות. ואחרי שימוש במרכך של סנריידר צמח שם שיער.

ללי שלי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הבת שלי בת שנתיים בקושי עם שערות וקניתי לה את המרכך דרך אשתו של הבוס שלי שהבת שלה עברה את הניתוח בראש ואת האמת - לא ראיתי מזה שום תוצאה. (150 ש"ח) אבל היא אמרה שממש ראתה מזה תוצאות.

תמר פלג

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
שמעתי ממשהי שהבת שלה עברה ניתוח בראש ונהיה לה קרחות. ואחרי שימוש במרכך של סנריידר צמח שם שיער.
איפה רוכשים מוצרים שלהם? ומה הכי מומלץ לנשירה? הבנתי שיש איזשהו שמן?
אשמח לתשובה בהקדם...

BLAK

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
1628800389499.png

תמר פלג

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מה זה אומר? שאין היום להשיג את זה? כיוונתי את שאלתי לכל מי שיש לו מידע בעניין ולא דווקא למי שכתבה את ההודעה..

ללי שלי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
בתכלס השתמשתי במרכך הזה תקופה ללא שום תוצאה.
לדעתי ההדסים כי השפיעו - כך טוענות הסבתות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה