עזרה סבסוד בית החלמה ליתומה😭

שריקה.

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
חברה שלי ילדה עכשיו והיא עדיין בתוך השנה על אמא שלה.......
בעלה אברך לומד באמת כל היום!
בבקשה יש למישהו מידע על ארגון או סבסוד כלשהו לבית החלמה???

תזכו למצוות!!

Rivka_t

משתמש פעיל
יש את ארגון מנוחה וישועה ליולדות,
אם את רוצה את הפרוספקט ליולדות אני יכולה לשלוח לך גם- תרשמי לי מייל.
שמעתי על כמה חברות שהלכו דרכם ומאד נהנו

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
נראה לי יהיה יעיל להתקשר לבית ההחלמה עצמם ולשאול. הם אמורים לדעת...

דדד

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
רק מציינת, ברוב קופות החולים מקבלים החזר משמעותי על ימי הבראה בבית החלמה, בגובה של כ-75%. הסכום שנשאר הוא לא גבוה. אולי יהיה לכם קל יותר למצוא עזרה/תמיכה לסכום כזה.
(כמובן, מס' ימי ההבראה מוגבל...)

אמא לשלוש

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
תנסו לדבר עם ההנהלה של טלז סטון אולי יתנו לכם מחיר טוב

שריקה.

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
75% מוגבל עד 500 ללילה או משהו כזה,
לילה עולה 800 ש"ח והם נותנים עד 400 ש"ח בערך
עדיין נשאר ממש הרבה לשלם אם לוקחים מספר לילות שצריך.

יופלה אפרסק

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
בטלזסטון המחירים מתחילים ב600

5699

משתמש פעיל
שתעשה דרך מנוחה וישועה .ועל המחיר המסובסד גם מקבלים את ההחזר של הקופה כך שיוצא ממש מוזל.

אמא לשלוש

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מה זה קשור?
יש אמהות שלא יכולות לארח/לממן בית החלמה
מכל מיני סיבות
לא נראה לי שיש כאן תחרות מי סובל יותר
מישהי העלתה כאן בקשה אפשר לעזור ואפשר שלא.
תהפכו את זה למלחמת התמסכנות?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  17  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה