דרוש מידע סבא שלוימיז

מ. י. פרצמן

סופרת ועורכת, מנהלת קהילת כתיבה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
D I G I T A L
לזה התכוונת?
סבא שלוימיז בע"מ
פרטים כלליים
שם התאגידסבא שלוימיז בע"ממספר תאגיד515890978סוג חברהחברה פרטיתכתובת התאגידבני ברק בירנבוים 27אצלמטרת התאגידלעסוק בכל עיסוק חוקי
סוג מוגבלותמוגבלתתאריך הרישום19/08/2018תאריך עדכניות דו"ח שנתי אחרון שהתקבל מהחברהלא ידועתאריך קבלת דו"ח שנתי אחרון מהחברהלא ידועחברה ממשלתיתחברה לא ממשלתיתסטטוס משפטי של התאגידפעילה

מרים נשיא

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
הסבר מה זה "סבא שלוימיז"
היי, לכל השואלים והמתעניינים,
מדובר בחברה רצינית מאד שפיתחה מייזם גאוני של הזמנת מוצרים עד הבית עם שליח דרך קטלוג.
בקטלוג יש כ- 760 עמודים ואלפי מוצרים במחירים שונים.
החברה מספקת שירות מעולה ואחריות , ובעיקר פינוק, כי למי יש זמן היום ללכת לקנות ;)
אני מכירה לא מעט אנשים שהזמינו ותוך שבוע הגיע אליהם המוצרים ארוזים יפה לבית עם שליח.
משיגים אותם במספר: *2353

קבצים מצורפים

• DSC_3455.png
    21.8 MB · צפיות: 224

מרים אדריכל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
מכירה מישהו שעבד שם,
זה נסגר.
חבל, זה היה נראה מושקע...

....

משתמש פעיל
הם לוקחים 120 ש"ח לא שנה 10 ש"ח לחודש מי שפורש באמצע מחזירים לו את הכסף, הם אמורים להחזיר את הכסף של עד סוף השנה. לא צודק?

שקדיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
D I G I T A L
מיזם יפה
אבל היום בעידן האינטרנט הם היו צריכים כן לת אופציה לקבל את הקטלוג במייל (לא תר אבל לפחות במייל) ולהזמין דרך המייל
בל הם לא הסכימו התעקשו רק על טלפון ואמרו שכל הרעיון שזה למי שאין אינטרנט

מעצבת פלוס

משתמש חדש
דחוף! סבא שלוימיז- לאן נעלמו?
בצעתי הזמנה בטלפון בערב פסח ל4 מוצרים. מסרתי כרטיס אשראי לאחר שבועיים הגיעו 3 מוצרים בלבד. והבטיחו שאת המוצר הרביעי ישלחו תוך כמה ימים. לצערי זה לא הגיע. לאחר בדיקה התברר לי שהם לא גבו כללעל המוצרים שכן הגיע! ניסיתי כמה פעמים ליצור קשר ע"מ לשלם אך נאמר לי שזה כבר לא הטלפון שלהם. כנראה העסק נסגר. משהו יודעת איך אני יכולה לשלם להם??? תודה

מעצבת פלוס

משתמש חדש
דחוף! סבא שלוימיז- לאן נעלמו?
בצעתי הזמנה בטלפון בערב פסח ל4 מוצרים. מסרתי כרטיס אשראי לאחר שבועיים הגיעו 3 מוצרים בלבד. והבטיחו שאת המוצר הרביעי ישלחו תוך כמה ימים. לצערי זה לא הגיע. לאחר בדיקה התברר לי שהם לא גבו כללעל המוצרים שכן הגיע! ניסיתי כמה פעמים ליצור קשר ע"מ לשלם אך נאמר לי שזה כבר לא הטלפון שלהם. כנראה העסק נסגר. משהו יודעת איך אני יכולה לשלם להם??? תודה

נעה בן כליפה

משתמש חדש
אשמח לקבל את המספר טלפון שלהם, ראיתי חיוב בכרטיס אשראי שלי לעסק הזה ואין לי מושג על הזמנה כזו
תודה

נעה בן כליפה

משתמש חדש
אני לא יודעת מי הם, אני התקשרתי לחברת האשראי שלי והכחשתי את העסקה הזו, הם אמרו לי שתוך 8 ימי עסקים הם יחפשו הוכחה שאני באמת לא ביצעתי את העסקה ויצרו קשר עם בעל העסק הזה ואם כך הם יזכו אותי ובאמת כך היה, לאחר כשבוע קיבלתי לחשבוני החזר של כל הסכום שירד לי. הם נתנו לי מס טלפון שהיה כתוב אצלם על סבא שלוימיז והתקשרתי והמספר לא היה זמין.
אני ממליצה לך להתקשר לחברת אשראי ולהכחיש את העסקה.

רחל ז.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
שופט/ת באתגר דריבל
סבא שלומיז (גם) זה מכון לייזר בירושלים, לא זוכרת את שמו הפרסומי
(נראה לי יש להם עוד סניפים)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  29  פעמים

לוח מודעות

למעלה