נתקל בבעיה בניסיון חיבור ל DB דרך ויזואל סטודיו

צבי לוי

משתמש חדש
הנדסת תוכנה
אני מנסה להתחבר למסד הנתונים Northwind 2000 של מייקרוספט דרך SqlDatabaseSetup בויזואל סטודיו
ומקבל את השגיאה הבאה

כותרת: שגיאה
אירעה שגיאה הקשורה לרשת או למופע ספציפי בעת יצירת חיבור ל-SQL Server. השרת לא נמצא או לא היה נגיש. ודא ששם המופע נכון וש-SQL Server מוגדר לאפשר חיבורים מרוחקים. (ספק: Named Pipes Provider, שגיאה: 40 - לא ניתן היה לפתוח חיבור ל-SQL Server) (Microsoft SQL Server, שגיאה: 53)
לקבלת עזרה, לחץ על: http://go.microsoft.com/fwlink?ProdName=Microsoft SQL Server&EvtSrc=MSSQLServer&EvtID=53&LinkId=20476
מידע נוסף:
המיקום ברשת לא נמצא

(הנה צילום מסך)
צילום השגיאה.png

(השגיאה באנגלית)
TITLE: Error
------------------------------

A network-related or instance-specific error occurred while establishing a connection to SQL Server. The server was not found or was not accessible. Verify that the instance name is correct and that SQL Server is configured to allow remote connections. (provider: Named Pipes Provider, error: 40 - Could not open a connection to SQL Server) (Microsoft SQL Server, Error: 53)

For help, click: http://go.microsoft.com/fwlink?ProdName=Microsoft SQL Server&EvtSrc=MSSQLServer&EvtID=53&LinkId=20476

ADDITIONAL INFORMATION:

The network path was not found

BUTTONS:

OK

צבי לוי

משתמש חדש
הנדסת תוכנה
מה רשמת בServer Name ? מיד אחרי שעשית אד קונקשן ?
כאן מדובר שמסד הנתונים נמצא במחשב שלי לכן אני משתמש ב SQL Server Datebase File
וצורת החיבור זה דרך Datebase file name (new or existing)
ששמה אני בוחר את הקובץ וחוטף את השגיאה שנראית לעיל

שרביט קסמים

משתמש צעיר
עריכה תורנית
תעשה SQL Server Microsoft ואז בבServer Name תכניס בדיוק את השם המדוייק של הסרבר ניים.

[הייתי מתחבר אליך מרחוק ועוזר לך, בתקווה שזה באמת מה שאני חושב שזה].

135

משתמש חדש
אפשר עזרה דחוף??
אני עובדת על ויזואל סטודיו בפרויקט מגמות
בחדר מחשבים בסמינר הכל עבד לי מצוין וכשהעתקתי לבית אי אפשר להעלות את המודל וזו השגיאה שהוא מציג
מה הבעיה??
תודה רבה!!
תכנות.png

בינה מלכותית

משתמש מקצוען
אפשר עזרה דחוף??
אני עובדת על ויזואל סטודיו בפרויקט מגמות
בחדר מחשבים בסמינר הכל עבד לי מצוין וכשהעתקתי לבית אי אפשר להעלות את המודל וזו השגיאה שהוא מציג
מה הבעיה??
תודה רבה!!
צפה בקובץ המצורף 1615820
נראה שאין תיאום גרסאות של התקנה מסוימת

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה