דרוש מידע נתקלתם פעם בכמין ג'וקים קטנטנים שהולכים על הקירות?

ST!

משתמש פעיל
שמתי לב שעל הקירות יש גוקים קטנים ממש [חצי או שליש מגודל נמלה]
רובם בהירים יש בודדים קצת יותר כהים
אפשר למחוץאותם עם הזרת מרוב שהם פיציים
אבל יש מהם כמות לא קטנה ולא ברור ממה
לא נמלים ולא מעופפים

מישהו מכיר? יודע? ראה?
מה ניתן לעשות?

תודה רבה!

#מולטי#

משתמש מקצוען
פסוקאים… סיפור מההפטרה. צרה צרורה.
( אגב אסון ההדברה היה בעקבות פסוקאים)
כדאי לחפש מוקד לחות בחדר/ או בבית ולטפל בו.

• תודה
Reactions: ST!

ST!

משתמש פעיל
פסוקאים… סיפור מההפטרה. צרה צרורה.
( אגב אסון ההדברה היה בעקבות פסוקאים)
כדאי לחפש מוקד לחות בחדר/ או בבית ולטפל בו.
תודה רבה
גם אם אינם מעופפים?
K 300 ודומיו לא מדבירים אותם?

הקוטב הצפוני

משתמש מקצוען
פסוקאים:(

תקנו את ההדברה של וויס ממודיעין- 0548424082
בעז"ה זה יפתור לכם את הבעיה.
בהצלחה!

• תודה

RUTIE

משתמש רשום
גם לנו יש כאלה, דיברנו עם איזו חברת הברה ואמרו לנו שבגלל מקור מים, בפועל יש לנו אותם שנתיים ומידי פעם רואה שוב, למה הם מזיקים?

• תודה

Sara led

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פעם היה לנו בגלל יונים בחלון.
ריססנו בK300 (זה חדר ממ"ד, אחרי הריסוס סגרנו את החדר לכמה ימים טובים
כמובן שדאגנו קודם לפנות את הקן ולנקות שם)
ועבר כלא היה.

• תודה

מ.מ.א.א

משתמש צעיר
שמעתי שכדאי לצבוע את הקירות בצבע ולא להשאיר בסיד או בצבע רגיל
אולי משהו כמו משי -

• תודה

ST!

משתמש פעיל
גם לנו יש כאלה, דיברנו עם איזו חברת הברה ואמרו לנו שבגלל מקור מים, בפועל יש לנו אותם שנתיים ומידי פעם רואה שוב, למה הם מזיקים?
אין לי מושג
הם לא מזיקים?
הם פשוט נראה לי מתרבים ואני לא רוצה יום אחד לראות אותם בכל פינה או בתוך ארונות או לאחר נזק.

ידוע לכם ממה הם מגיעים ? לא נראה לי שיש לי רטיבות.

נשמה יהודית

משתמש רשום
מי שלא מכיר- מזיקי ספרים (פסוקאים) זה מטרד עקשן ביותר, קשה מאד להתמודד איתם, חומרי ההדברה נגדם מאד אלימים וחזקים ועדיין לא עובדים......
אחרי נסיון ארוך ומר שכלל הדברה שלא הועילה לטווח ארוך, גילתי פתרון פשוט אבל יעיל ולאורך זמן מיגר את התופעה- להרוג אותם, אחד אחד, הם בד"כ מופיעים בערב יותר.
לא יאומן אבל פשוט ע-ו-ב-ד!!
זה גם מונע מהם להגיע לארונות או ספרים ולמזון שהם מחפשים...
אמנם דורש סבלנות של שתי דקות כל יום במשך תקופה, והכמות פוחתת משמעותית עד שהם כנראה מתיאשים מהכנסת האורחים שלכם...

נערך לאחרונה ב:
  • תודה

הקוטב הצפוני

משתמש מקצוען
אין לי מושג
הם לא מזיקים?
הם פשוט נראה לי מתרבים ואני לא רוצה יום אחד לראות אותם בכל פינה או בתוך ארונות או לאחר נזק.

ידוע לכם ממה הם מגיעים ? לא נראה לי שיש לי רטיבות.
זה נקרא שהם לא מזיקים. רק מחרפנים.
(לא תרצו למצוא אותם בארונות בגדים...)
כדאי לך לדבר עם וויס ולטפל בזה.

cheinhorn

משתמש צעיר
אצלנו גם יש גוקים קנטטנים כאלו, אבל הם לא על הקירות. הם בעיקר על הרצפה, צמוד לפינות. פינות החדר או נצמדים לפינות הרהיטים. נראה לי שזה התחיל גם אחרי שהיה קן יונים. האם זה גם פסוקאים? העצות שניתנו מתאימות גם להם?

בץ.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
קן יונים בדר"כ אחרי שמעיפים את היונים הכינים מתות,
פסוקאים לא נעלמים, צריך לראות איפה יש נזילה או רטיבות ולאוורר הרבה את אותו מקום ובכללי את הבית.
הריסוס של וויס מעביר אותם תוך כמה ימים ונפטרים מהמכה הזאת

שפן הסופר

משתמש צעיר
מי שלא מכיר- מזיקי ספרים (פסוקאים) זה מטרד עקשן ביותר, קשה מאד להתמודד איתם, חומרי ההדברה נגדם מאד אלימים וחזקים ועדיין לא עובדים......
אחרי נסיון ארוך ומר שכלל הדברה שלא הועילה לטווח ארוך, גילתי פתרון פשוט אבל יעיל ולאורך זמן מיגר את התופעה- להרוג אותם, אחד אחד, הם בד"כ מופיעים בערב יותר.
לא יאומן אבל פשוט ע-ו-ב-ד!!
זה גם מונע מהם להגיע לארונות או ספרים ולמזון שהם מחפשים...
אמנם דורש סבלנות של שתי דקות כל יום במשך תקופה, והכמות פוחתת משמעותית עד שהם כנראה מתיאשים מהכנסת האורחים שלכם...
זה בהחלט משהו.
אבל אם כבר להרוג אותם אז K600 עושה עבודה לא פחות טובה, מרססים לפני שיוצאים מהבית על הקירות המועדים, עד שחוזרים הריח מתפוגג וגם הפסוקאים, לפחות לתקופה מסוימת.

• תודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה