דרוש מידע נתיב

מצב
הנושא נעול.

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
ובאופן כללי ,אם משהו יודע איזה קהילה בנטפרי אני יכול לבקש צמצום אתרים שהאינרטנט יהיה לצרכי פרנסה ולא תרבות ופנאי ברמה גבוהה -אשמח לשמוע בהקדם.
קהילת נטפרי אישי, אפשר ליצור רשימה לבנה של אתרים או קטגוריות שיהיו פתוחים או רשימה שחורה של קטגוריות שיהיו חסומים.

DINI11

משתמש רשום
עיצוב ואדריכלות פנים
גם אני בנתיב ומרוצה מאוד. שירות מעולה, אנשים דוברי עברית "מביני עניין" ואוהבים לחפש פתרונות יצירתיים לכל מה שנדרש לי לעבודה, לא "ראש בקיר"

המחשב שלי מוגן הרמטית, כך שאין לי נסיון לעבור לרשת(הפרוצה )של המשרד.

כל מה שאני צריכה לצורך העבודה שלי פתוח, ויש גם סינון בתוך האתרים.
יש לי שני מחשבים. אחד עם נטפרי ואחד עם נתיב
לכל אחד יש את המעלות והחסרונות שלו, ולכן הם משלימים אחד את השני :)
נתיב - הרוב סגור. את צריכה לבקש פתיחה של כל דבר את מחפשת. גם אם הם פתחו את האתר למישהו, לך הוא יהיה סגור עד שתבקשי, בשונה מנטפרי שאכן המון המון אתרים פתוחים ולכן "רובצים" מול המחשב, כמו שכתבת.
נתיב - ברגע שפתוח, אז פתוח. בד"כ גם תמונות (אלא אם כן טשטשו) וגם סרטים עם נשים
כך שבהידברות למשל, יש לך אופציה לראות גם הרצאות של נשים, וגם הסרטונים פתוחים.

מעלה עצומה לנתיב - יש עם מי לדבר !
אם את צריכה אתר מסוים, גם אם הוא בעייתי, אז לאחר שתסבירי להם למה, הם יבינו ויפתחו.
בנטפרי יש לצערי קצת אטימות בענין. גם לאחר הסברים על צורך שלי לעבודה (אתרים של אמנים ותרבות)
הם לא פותחים בשום אופן (כמעט) . זו הסיבה העיקרית שאני מחזיקה גם נתיב. לצרכים ספציפיים של העבודה.

בהצלחה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
לי יש נטפרי בבית ונתיב בעבודה (בעבודה שלי אין אפשרות לשום חסימה אחרת כי נתיב לא יושבים על השרת).
וא"א להשוות את רמת השירות. נטפרי זמינים ומהירים הרבה יותר.
נתיב חסמו לי את האתר של בנק הפועלים בעבודה ולקח לי יותר משבוע עד שנענו לבקשתי לפתוח.
כל בקשה מקוונת שאני שולחת נענית בהתניות מסובכות וטפסים לחתום עליהם ומדובר באתרים שאני זקוקה להם לצורך עבודתי לרוב.
וזו הסיבה שבבית שלי בחרתי בנטפרי.
מבחינת מטרת החסימה - נטפרי לוקח בגדול. יש בו הרבה פחות חורים.

אני וביתי

משתמש מקצוען
כשאני הייתי בנתיב ביקשתי לדוגמא בחדרי פתחו ביקשתי אתרי קניות נפתחו בלי סינון תמונות זה היה פעם לא יודע מה קורה שם היום. אני עברתי משם כי פתאום נפתח לי הכל ממש בלי סינון ואז התברר שאם לא מעדכנים גירסא הכל נפתח. זהו מאז אני לא שם.

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
כשאני הייתי בנתיב ביקשתי לדוגמא בחדרי פתחו ביקשתי אתרי קניות נפתחו בלי סינון תמונות זה היה פעם לא יודע מה קורה שם היום. אני עברתי משם כי פתאום נפתח לי הכל ממש בלי סינון ואז התברר שאם לא מעדכנים גירסא הכל נפתח. זהו מאז אני לא שם.
לא נשמע הגיוני.
הם בכלל לא ממהרים לפתוח אתרים שנחשבים כבעייתים .
ויש אתרים שהם לא מסכימים לפתוח בכלל.

ספרינגית

משתמש מקצוען
בלי לקרוא תגובות קודמות
אנחנו בנתיב. את הלוגיקה אני פחות מבינה
אבל כיכר השבת (שמלא בתמונות נשים יפות וברורות) וחדרי חרדים- פתוחים לרווחה
וסופר פארם ואלי אקספרס- בשום אופן לא...
בכל אופן יש ממשק קל ונח מאד לבקשת אתר חסום
אם הוא כבר נבדק על ידם מתקבלת תגובה מיידית
אם הם צריכים לבדוק- לוקח יום פלוס מינוס.לפעמים כמה שעות ומתקבל מענה.
אבל אני לא צריכה את זה לעניינים מקצועיים אז לא בטוח שעזרתי לך

ספרינגית

משתמש מקצוען
תודה רבה על התגובה המפורטת,
כל מילה,
זו באמת סיבה מספקת לעבור, אבל ----אם צרכי פרנסה אז למה אתרים בעייתיים ברגע של אולי חולשה כן יכולים להפתח
רק כי דיברתי או משהו ביקש שלמד בבית עריכת וידאו וצריך את זה..
הם חייבים לבקש מסמך המעיד -תעודת מקצוע ולבדוק לעומק מקסימאלי שזה לא 'תכסיס' או חולשה מסוימת.
תכלס' ברגע שנכנסים לסינון מגביל תמיד תמיד יש את התחושה שרוצים לפתוח עוד ואז לא חסר ליצר תרוצים...
ומה עם זה שהכל פתוח באתרים כמו הדברות כולל כאן 11? (ככה הבנתי , תקני אם אני טועה)
נשים צנועות במחשב שלי.. ? יש לי תקייה מוסתרת לסרטי נשים, משהו יכול לקחת סיכון שבסינון המהודר זה יהיה פתוח כדבר הכי כשר ולגיטימי??

ובאופן כללי ,אם משהו יודע איזה קהילה בנטפרי אני יכול לבקש צמצום אתרים שהאינרטנט יהיה לצרכי פרנסה ולא תרבות ופנאי ברמה גבוהה -אשמח לשמוע בהקדם.
@חני S
כמי שמכירה מבפנים את החברה והנפשות הפועלות, יכולה לאמר לך שזה לב הענין בנתיב:
"אבל האפשריות הבלתי מוגבלות וההתמכרות מסביבי למסך כי הכל יש וכשר גרמה לי לסגת..." (ציטוט ממך)
הענין של לשמור חזק חזק על הכלי הפחיד הזה, ששמו אינטרנט- שישאר רק לצרכי העבודה.
זכור לי מקרה- עם אתר פופולארי מאד, שבנתיב לא מאושר, והייתה הזדמנות לסנן אותו לקבוצת לקוחות מסוימת- ובעלת החברה לא הסכימה אפילו שהוא יהיה מסונן לגמרי.
ולמה? כי האתר הזה מוגדר רשמית כ"רשת חברתית" , ואינטרנט מסונן זה לא לצורך רשתות חברתיות!
לא תראי בנתיב כתבות הכי נקיות מכאן 11, לא משנה שהן מסתובבות במיילים ומופצות בכל מדיה.
למה? כי כאן 11 זה פשוט טלויזיה!!!
לעומת זאת, מה שלצורך העבודה, והוא באמת לצורך- הכי יתאמצו לפתוח בצורה נקיה כדי לאפשר עבודה.

מצטטת את הרב שטיין שליט''א (טרי מאתמול!):
צבעי עם בגדי עבודה, לא לוקח איתו את הצבע הבגדים והמברשת לכל אירוע, למה מכשיר טלפון עם וואצאפ שהוא לצורך העבודה כן צריך להגיע איתך לחתונה או טיול משפחתי?
המשפט הזה נחרט בי עמוק, זה לא הענין של כן וואצאפ או לא וואצאפ, זה התרבות.
צריך לצורך העבודה- בסדר, צריך.
סיימת את העבודה? אז זהו, פה זה מסתכם.

אני לא באה ח''ו להטיף לאף אחד, כל אחד יודע את מקומו ודרגתו, קשייו ויכולותיו
רק שאלו מה הכיוון של נתיב-
ובכן, זה בהחלט המוטו- אינטרנט לצורך העבודה. נקודה.
כמשתמשת נתיב המידע שלך ממדיניות החברה לא תואם למציאות
מה יכול להיות מקצועי בכיכר השבת ובחדרי חרדים?- פתוח בנתיב לרווחה
מה לא מקצועי באתרי עדכון של מקרוסופוט-? סגור בנתיב הרמטית.
הטכנאי של מקום העבודה שלי (עבדתי מהבית בתקופת הקורונה) השתגע מזה...

חני S

משתמש מקצוען
אחרי שיחה עם נציגת כשרות מובילה בנתיב:
כיכר ובחדרי פתוח אך רק לצורך מקצועי (כמו עיתונאים וכדומה) ולא רק ברמת ההגדרות האישיות אלא עם 'חקירות ודרישות' ברמה הטלפונית בנוסף לבקשה הראשונה הווירטואלית.
(פיקשושים והערמות מצד הלקוח תמיד יכולים להיות אבל זה הקו הכללי)
אין ירידה לרזולציות -אם אתר כמו הדברות פתוח אז הכל(כולל הכל) יהיה פתוח.
עובדים על זה וכבר בימים הקרובים פינרטינס יהיה פתוח. כמו כן בשבועות הקרובים תשתפר רמת חווית המשתמש
ותמונות שדומות לצבע פנים ונחסמו בעבר כבר לא יחסמו.

לי זה ברור איפה מקומי ומה עדיף על מה אך כמובן שכל אחד יעשה ע''פ השקפתו וצרכיו.

lab

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
אפשר להצטרף לקהילה שנקראת נט פרי אישי
ואז נותנים לך להחליט מה פתוח ומה סגרו
אפשר להגדיר שהכל יהיה סגור חוץ מכמה דברים שתבחרו
ואז בלחיצה אחת עושים נעילה
ומעכשיו אפשר לעשות שינויים רק עם בקשה מיוחדת

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אני בנתיב.
אין תמונות נשים, אתרים רק ענינים בעקר עניני פרנסה,
חדרי חרדים ככר השבת וכל הסגנון הזה ברור שחסום, הרעיון הוא- מחשב כלי עבודה לא שום דבר חוץ מזה.
בגדול פרוג הוא האתר היחיד המעניין שם ;)

אצלי יש המון אתרים מאוד מענינים (-אותי) בנתיב, אני צלמת מזון, ילדים וניובורן, ומאפרת. האתרים שפתוחים
לי, הם אתרי מתכונים, צלמות, לימודי צילום, עריכת תמונות ומוצרי איפור ובלוגים סביב נושאי האוכל\איפור\צילום.

שקלתי לעבור לנטפרי בגלל כל מיני דברים שלא מוצאים חן בעיני בנתיב, אבל כשהבנתי שהולכים לחסום לי בנטפרי קורסים ששילמתי עליהם כמה מאות דולרים, בגלל שמי שמלמד בהם זו אישה, ויש מצולמות, והעסק יחסם, נשארתי בנתיב.

M&C

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
כיכר ובחדרי פתוח אך רק לצורך מקצועי (כמו עיתונאים וכדומה) ולא רק ברמת ההגדרות האישיות אלא עם 'חקירות ודרישות' ברמה הטלפונית בנוסף לבקשה הראשונה הווירטואלית.
מכירה מישהו שביקש לצורך ביתי ולא מקצועי ופתחו לו את "בחדרי".

נחליאלי(ת)

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
מצטערת לאכזב
מעולם לא בקשתי כיכר השבת
והוא פתוח לרווחה בנתיב

אז אני לא מבינה בכלל מה יש לבקש...
זה פשוט קיים

• תודה
Reactions: M&C

שרוליק@

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
בנתיב יש הגנה כפולה ,לא כל אתר נפתח צריך לבקש ורק אז יש אתרים
שייפתחו אוטומטית ויש שיצטרכו אישור אתר חריג שיחכה לטיפול ועדת כשרות שתבדוק
את הנסיבות,
אין סיכוי בעולם שנציג יפתח אתרים כמו חדרי חרדים וכיכר השבת בגלל שלקוח מתקשר ואומר
שזה לצורך עבודה, הלקוח יצטרך לעבור מסע עד שיוכח שזה לצורך עבודה,
מה שכן יש התאמה אישית ללקוחות עיסקיים ומקצועיים שצריכים את זה ככלי עבודה
ומדובר על לקוחות עסקיים מובהקים ולא כל אחד

ולכן גם יש שם שירות אנושי שזמין מ9 בבוקר עד 9 בערב עם צוות שלם
שנותן מענה מדויק ומקצועי ללקוחות כדי לשמוע את הלקוח ולהבין מה הוא צריך

עוד דבר בימים הקרובים נתיב משתדרגת לאופציית סינון ברמת השרת ולא רק ברמת תוכנה
כדי לאפשר ללקוחות שצריכים אתרים כמו פינטרס ועוד אתרים שמלאים בתמונות
לקבל סינון מיידי וחווית גלישה טובה גם ברמת סינון אנושי וגם רובוטי בתוך האתר עצמו

ואגב את זה לא נותנים לכל הלקוחות אלא רק למי שצריך ועובד על כאלה דברים
כדי שהאינטרנט לא יהפוך לבילוי אלא ישמש כלי עבודה
לא סתם בכל החברות הגדולות במשק כמו מטריקס מלאנוקס ועוד
העובדות דורשות סינון של נתיב

יאיר מן

משתמש מקצוען
D I G I T A L
זה די ברור שנטפרי הוא סינון הרמטי הרבה יותר וקשוב לרבנים הרבה יותר (בעיקר מכיוון שהוא סינון לא כוונות רווח) ולכן יש הרבה פעמים אנשים שלא מרוצים לדעתי כדי לעבור מנטפרי לנתיב/כל סינון אחר, יש צורך סיבה רצינית, זה לא משהו ש"עברתי כי לא נח לי העיצוב של מערכת הפנייות" "כי לקח שעתיים לפתוח אתר במקום שעה"

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מצטערת לאכזב
מעולם לא בקשתי כיכר השבת
והוא פתוח לרווחה בנתיב

אז אני לא מבינה בכלל מה יש לבקש...
זה פשוט קיים
אצלי הוא חסום בנתיב.
אתר החדשות החרדי היחיד שנתיב פתחו לי היה JDN
(לא בקשתי בכלל אתרי חדשות אבל ברירת המחדל היתה JDN ותו לא).

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה