כללי נתיב או אתרוג - או בכלל לא?

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

רימונה

משתמש חדש
זקוקה לייעוץ!
גרפיקאית כרגע עם אינטרנט פתוח...
רוצה לעשות חסימה
פניתי לאתרוג ולקחתי תקופת נסיון - אמרו שיש להם מסלול לגרפיקאים
כך שאתרי תמונות כגודנת שאטרסטוק - שאני לא זזה בלעדיה יהיו פתוחים
מה שקורה בפועל זה שהרבה אתרים שהייתי מורידה מהם עיטורים חינמיים כדוגמת fordesigners לא פעילים בכלל ושאטרסטוק בתחילה נותן להכנס אך כשאני מבצעת חיפוש בתוך האתר הוא זורק אותי.
שאלתי האם יש לנתיב או לאתרוג פתרון אמיתי עבור גרפיקאים?
אשמח לשמוע מנסיונכם.

שקוף

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני בנתיב
פתוח לי אייסטוק ושאטרסטוק ופורדיזיין ו-SXC
ואני מאד מרוצה

אגב כתבת בכותרת
נתיב אתרוג או בכלל לא
אז בכלל לא זה לא אפשרות....
ה' ישמור ובואי לא נכנס לזה
לטובתך האישית ולטובת משפחתך כדאי לך לחסום

ממליצה לך למחוק את המשך המשפט הולכים לעלות עליך פה. זהירות שדה מוקשים (מוצדק)

ויהי ה' עמך בכל אשר תפני.

Chagit Weksler

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
עד כמה שידוע לי לאתרוג אין כ"כ, אבל יש להם רמות חסימה שונות.
אבל אנחנו עברנו עכשיו לנט-צח, ואת בוחרת רמת חסימה, ובנוסף את יכולה לבקש שיפתחו לך רשימת אתרים באישי שאת צריכה לעבודה, והם פותחים!!! והשירות הוא ברמות גבוהות מאד אם חסום ואת שולחת שיפתחו -הם פותחים בממוצע תוך 10 דקות. וזה שירות שאין באף חברת חסימה אחרת.

לנדא

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
יש לי אתרוג אני נהנית, חלקית....
לגבי האתרים: כל האתרים שצוינו ועוד... פתוחים בקבוצת גרפיקאים.
מה שלא נפתח אוטומטית, תשלחי פניה דרך העמוד של "סינון אתר"
תכתבי "הקישור צריך להיות פתוח כי אני בקבוצת גרפיקאים ותוך דקות-שעות בודדות זה מסודר.
מה שכן, לגבי חיפוש לפי מילה: בתוך חלק מהאתרים (רק באתרים שמנוע החיפוש נעזר בגוגל) בעייתי! וצריך לנדנד עשרות פעמים עד שמטופל.... (אם בכלל!)

גרף הול

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אתרוג
נכון שבחיפוש באתרים מסויימים - אתרוג זורק אותך החוצה. אבל בכלזאת זה שוה על פני 'בלי חסימה' ח"ו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה