נשמע לכם נורמלי?

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
לפי חוזר מנכ"ל לקיץ 2014 אין לקחת ילדים בקיטנה לבריכות ולמתקני מים.

הם השתגעו???

מה נעשה עם 200 בנות בלי שום אטרקציה רטובה, לא בבית הספר ולא בשום בריכה וכדו'??

כל מקרי הטביעה בשנה שעברה היו במסגרת תתי"ם ולא בקיטנות. ומי נענש? אנחנו... :cool::mad::eek:

תור הזהב

משתמש מקצוען
על הדרך תורידו את הרמה ותחסכו לכם ולהורים. (ואולי גם הבנות תרווחנה להכיר אופציה של נופש ברמה פחות גרנדיוזית ויותר מהשטח.)
ובאמת אני גדלתי בבית ספר שלא לקחו לשום אטרקציה רטובה (עשו יום מים פנימי) והיו חוויות גדולות מאוד.

sara100

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
גם יום מים פנימי נראה לי אסור.

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
מילה בסלע, נשמע לך נורמלי שכמה מדריכות + מצילה אחת יכולות לשים עין ולפקח על 200 ילדות קטנות במים?

כשמדובר בבריכה רגילה, לא במסגרת של קייטנה, ילדות מגיעות לבריכה עם אמא/אחות/דודה - שאחראית עליהן ושמה עין - והמצילה נמצאת למקרי חירום ולעין נוספת "מלמעלה".

אני במקומך הייתי מאוד שמחה שהורידו ממני את האחריות הכבדה הזו.
לא יודעת מה איתך, אבל אם הייתי צריכה להיות אחראית לשלומן של 200 ילדות קטנות ששוחות בבריכה סביר להניח שבסוף היום היו צריכים לאשפז אותי, או בגלל תשישות או מהתקף לב...

אז מה עושים איתן? סדנאות שונות, העשרה מעניינת, הבאת פעילויות לבית הספר (הרי נחסכת ההסעה + הכניסה לבריכה - אז יש יותר תקציב לזה), פינות חי, פארקים ואם ממש רוצים פעילות רטובה אפשר לעשות משהו נחמד בחצר בית הספר בשיתוף צינור מים וטרמפולינות מים.

הרבה בהצלחה וקיץ בטוח לכולנו!!!

054

משתמש רשום
נכתב ע"י מילה בסלע;1252483:
לפי חוזר מנכ"ל לקיץ 2014 אין לקחת ילדים בקיטנה לבריכות ולמתקני מים.

הם השתגעו???

מה נעשה עם 200 בנות בלי שום אטרקציה רטובה, לא בבית הספר ולא בשום בריכה וכדו'??

כל מקרי הטביעה בשנה שעברה היו במסגרת תתי"ם ולא בקיטנות. ומי נענש? אנחנו... :cool::mad::eek:

מהיכן המידע?
זה בוודאות?
פשוט סגרתי על מקומות לקיטנה
אשמח לקבל פרטים או קישור תודה

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
סתם כך נזכרתי שהקייטנה של שנה שעברה נפלה בדיוק על "בין המיצרים" כך שגם אז לא היתה אפשרות לקחת לבריכות וכו' - והנה עובדה שכולם הסתדרו...

ורעיונות - אני עוד זוכרת את האשכול שלך משנה שעברה...
http://www.prog.co.il/showthread.php?t=133361

רִפְקִי.

משתמש סופר מקצוען
תקנו אותי אם אני טועה, אבל זכור לי שבקיטנות כן הולכים לבריכה גם בבין המצרים. (חוץ מתשעת הימים)
לדעתי זה מאד נורמלי לקחת 200 בנות לבריכה.
אם עובדים עם אמצעי זהירות לא אמור לקרות כלום.
אני דאגתי לעוד 10 מדציות (היינו קבוצה של 100) כל קבוצה הייתה צמודה למדצית שלה. הם היו עם סרטים צבעוניים על הידים, המרדיכות ידעו שהן לא באות להשתזף בדשא, אלא הן בעבודה. אסרתי עליהן להיכנס לבריכה אבל הן כל הזמן היו על שפת הבריכה ממש - מסתובבות. ואני - הרכזה הגעתי עם עוד מישהי כדי לתת מענה לכל צרה שלא תבוא.
כמובן שהבנות מהכיתות הנמוכות היו רק בחלק המאוד רדוד וכולן שננו רשימה של הוראות זהירות.
במצב קשה אני חושבת, לקחת נות לבריכה - זה מאוד אחראי.

מילה בסלע, את בטוחה שאסור? ככה, עבר בשקט בלי שאף אחד ידע על זה?

נוי

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
בתור אימא אני מאוד שמחה על זה.
יום מים שכזה היה מחסיר לי הרבה פעימות לב.

שירי כהן

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
נכתב ע"י נוי;1252522:
בתור אימא אני מאוד שמחה על זה.
יום מים שכזה היה מחסיר לי הרבה פעימות לב.

הוצאת לי את המילים מהפה!

efrat1

משתמש סופר מקצוען
מעולה!
מילה בסלע קבלי את התנצלותי על חוסר ההשתתפות בצערך...

פרפר

משתמש מקצוען
נכתב ע"י מילה בסלע;1252483:
ומי נענש? אנחנו... :cool::mad::eek:

מי זה "אנחנו"?
ברוך שהסיר את העונש הזה מעלינו. עד שהילדות היו בבית בחזרה לא הייתי רגועה...

DESIGNIK

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
כשאני עבדתי בתור מחנכת בכיתה א' ובהנהלה החליטו על יום נסיעה לחפץ חיים הם נתנו לאמהות אפשרות לבוא עם הילדות,
הודעתי לאמהות שמי שלא תבוא הילדה שלה תהיה מסכנה, אני לא אתן לה לזוז ממני
ב"ה כולם באו;)

תרצה

משתמש מקצוען
יופי שקיבלו שכל!
בנותי לא השתתפו ביום הבריכה בקייטנה שלהן, וכשביקשתי מהמרכזת להחליף את היום הזה לתאריך אחר שלא יפול בשלושת השבועות היא טרחה להסביר שמבחינת ההלכה מותר.
עניתי - ידוע לי שאין בעיה הלכתית, יש בעיה של סכנה = חמורה סכנה מאיסור.
אז היא התנצלה שלא שייך לשנות כי היא כבר סגרה עם הנהלת הבריכה.

הימים הללו הם ימי סכנה, גם חיסונים לתינוקות אני לא נותנת בימים הללו אלא אם כן זה משהו דחוף שיותר מסוכן בלעדי החיסון - לא אכניס את בנותי למקום סכנה כשמדובר בסתם הנאה ולא בצורך דחוף. (לעבור כביש, הן חייבות, מה לעשות?...)

גם כשהבריכה היא בימים שאין סכנתם מרובה - אני במתח כל הזמן ומתפללת שלא יקרה חלילה אסון. הרי הילדות נהנות לעשות 'חכמות' במים, הן לא מודעות מספיק לסכנות, והרבה פעמים הן מתעלמות מההזהרות של המבוגרים בסביבה. כך שלחשוב על 200 בנות ביחד בבריכה רק עם מדריכות (מדצ"יות) ומצילה - אני לא רגועה בכלל.

א.פלד

משתמש רשום
אז ככה
מרכזות יקרות
החידוש השנה כפי שביררתי זה שלא תהיה אפשרות של בננות ואבובים וכן שחיה בים התיכון
לא מדובר על בריכות ופארקי מים זה יהיה מותר כרגיל.
בהצלחה

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
נכתב ע"י 054;1252490:
מהיכן המידע?
זה בוודאות?
פשוט סגרתי על מקומות לקיטנה
אשמח לקבל פרטים או קישור תודה

וודאי.

היום היה כנס מנהלות וחולק חוזר מנכ"ל

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
נכתב ע"י א.פלד;1253010:
אז ככה
מרכזות יקרות
בהצלחה

את יכולה להעלות חוזר מנכ"ל לכאן?

ביקי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
גם אני בתור אם, מאושרת מאד בבשורה המרגיעה הזאת. אני בטוחה שתצליחו להפיק קיטנה אטרקטיבית גם בלי האטרקציה המסוכנת הזאת

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
נכתב ע"י פרפר;1252619:
מי זה "אנחנו"?
ברוך שהסיר את העונש הזה מעלינו. עד שהילדות היו בבית בחזרה לא הייתי רגועה...

גם אני לא הייתי רגועה, אבל אי אפשר למנוע את החוויה הזו מהילדות.

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
נכתב ע"י ביקי;1253401:
גם אני בתור אם, מאושרת מאד בבשורה המרגיעה הזאת. אני בטוחה שתצליחו להפיק קיטנה אטרקטיבית גם בלי האטרקציה המסוכנת הזאת

את רגועה אבל הבנות לא יירצו להירשם.

miri012

משתמש מקצוען
נכתב ע"י א.פלד;1253010:
אז ככה
מרכזות יקרות
בהצלחה

איפה בררת? יש לך אפשרות להעלות מסמך כתוב?
אני רכזת פעילות ויודעת שהחוקים המעודכנים לשנה זו הם כדלהלן: כל פעילות מים אסורה [וזה כולל, אגב, אפילו שייט והרקדה בספינה גדולה בכנרת].
בריכה/פארק מים מותרים רק בתנאי שלא מתקיימת באותו יום שום פעילות אחרת [הילדים יוצאים מהבית וחוזרים מיד לאחר מכן הביתה].
כעת, לקראת פעילות קיץ התירו באופן חריג שייט כאשר מדובר בטיול של יום אחד בלבד.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה