דרוש מידע נשירת שיער לילדה

ציפוצה

משתמש רשום
כן
ולעשות בדיקות דם
יכול להיות חוסר של ויטמינים/מינרלים מסוימים
אם זה לא זה, ממליצה על שמפו נבט חיטה של שאול תמרוקים
רק בריאות!

סיפורת

משתמש צעיר
וכמובן כל השיטות נגד נשירה
שמן קיק וכו'
אבל בהחלט קודם כל בדיקות, להיות בטוח שזה לא מעיד על מחסור בויטמינים ומינרלים

esti11

משתמש רשום
כל שמפו נגד קשקשים גורם לנשירה.
פתרון טוב לנשירה ולזירוז צמיחה של שיער שממש עזר לבת שלי - לקחתי ענפי רוזמרין, בישלתי במים עד שהצטמצם ממש, ולשים את זה כל יום על השיער שעה- שעתיים לפני המקלחת. ראיתי תוצאות ממש טובות
בהצלחה!!!

עוגת וופלה

משתמש פעיל
כל שמפו נגד קשקשים גורם לנשירה.
פתרון טוב לנשירה ולזירוז צמיחה של שיער שממש עזר לבת שלי - לקחתי ענפי רוזמרין, בישלתי במים עד שהצטמצם ממש, ולשים את זה כל יום על השיער שעה- שעתיים לפני המקלחת. ראיתי תוצאות ממש טובות
בהצלחה!!!
האמת שיש לה לאחרונה גם מאוד הרבה קשקשים,
עוד לא החלפתי שמפו לנגד קשקשים,
ז"א אני שמה לה רגיל,
אז מה הפיתרון?
וחוץ מזה ממה נהיה קשקשים?

.B.B

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
האמת שיש לה לאחרונה גם מאוד הרבה קשקשים,
עוד לא החלפתי שמפו לנגד קשקשים,
ז"א אני שמה לה רגיל,
אז מה הפיתרון?
וחוץ מזה ממה נהיה קשקשים?
אצלינו אחד הבנים סובל מקשקשים
משתמש כבר המון שנים בשמפו נגד קשקשים הד אנד שולדרס ואין אף שיפור
אפילו להיפך...

Y.L

משתמש צעיר
יש שמפו נבט חיטה
ומסכה של שמן קיק מעולים,
קניתי בשאול תמרוקים
אבל כמובן תעשי במקביל בדיקות דם

אודיה נגר

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
גם אני סובלת בימים האחרונים מנשירה מפחידה
רק מעבירה את היד בשיער ויוצא לי המון שיער..

אלף אורות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
האם יש רופא שמתמחה בנשירת שיער מסיבית? קשה לי להאמין שהשמפואים האלה מזיזים משהו, כלומר, אולי לנשירה קלה כן, אבל לנשירה מסיבית ממש, לא נראה לי.

אין שמות מקוריים...

משתמש פעיל
צילום מקצועי
לי היה נשירה מזעזעת שהייתי ילדה וזה היה מחוסר ויטמינים. הייתי ילדה שאוכלת רקקקק ממתקים! כמעט ולא אכלתי אוכל. שאבא שלי קלט את זה הממתקים עפו מהבית והייתי חייבת לאכול נורמלי. תוך תקופה הנשירה הפסיקה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  17  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה