עזרה נשירת שיער ילדה בת שנתיים ובלוטת התריס

לאחר חצי שנה של שיער שביר דליל ונשירה קלה אצל הבת שלי הפנה אותי הרופא לבדיקת תקינות בלוטת התריס
עכשיו קיבלתי את התוצאות ואני ממש בלחץ
משהו יודע להגיד לי מה הן אומרות ומה דרך הטיפול בבעיה זו אצל תינוקות?

אשמח לחוות דעת ממבינים ומנוסים
תודה רבה.
1715577816266.png

chh

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
בגדול זה מראה על תת פעילות של בלוטת התריס
במבוגרים מטפלים בזה בדר"כ ע"י לקיחה קבועה של ההורמון החסר
אין לי מושג מה לגבי ילדים

זו בעיה לכל החיים או משהו שצריך לאזן ?

כי בבדיקות לפני כמה חודשים הערכים היו תקינים ורק מהבדיקות של עכשיו הערכים לא תקינים

תודה רבה !!

נחמה של אמא

משתמש רשום
זו בעיה לכל החיים או משהו שצריך לאזן ?

כי בבדיקות לפני כמה חודשים הערכים היו תקינים ורק מהבדיקות של עכשיו הערכים לא תקינים

תודה רבה !!
זה לא "בעיה לכל החיים" אבל בגדול צריך לקחת את הכדורים עד 120.....
אפשר לחיות עם זה בכיף
אנשים מתמודדים עם דברים יותר גרועים

chh

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
לפעמים מדובר במצב זמני שהגוף מתגבר עליו ללא טיפול תרופתי
הרופא אמור לדעת אם יש מה לחכות לשיפור או שצריך מיידי לטפל

רק בשמחה תמיד

משתמש רשום
זה נראה כמו תת פעילות בלוטת התריס
אצלי אמרו לי שאני צריכה כדורים לכל החיים- יוטירקס ע"מ לאזן (זה התחיל בתחילת ההריון)
תכלס בהריון נטלתי את הכדורים כי הבנתי שזה עלול לסכן את העובר, אך אחרי הלידה פניתי לאוסטואפתית ולאחר תקופה הבדיקות יצאו תקינות ברוך ה'.
חשוב לדעת שכאשר מתחילים עם טיפול תרופתי קבוע , מאוד קשה עד בלתי אפשרי להיפטר ממנו........

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
יש לך בצד ימין אפשרות לפירוט בד''כ מציינים שם מאיזה תוצאה מתחילים טיפול תרופתי ומתי נותנים לרופא להחליט וכד'.
אגב-
ישנם גם המון ילדים ומבוגרים שסבלו וסובלים מהשמנת יתר גילו בסוף שזו הייתה הבעיה- יש לזה הרבה דרכים מעניינת אבל תכל''ס זה לא באמת משהו שצריך להדאיג בעז''ה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה