נשירה

רוחי

משתמש רשום
עיצוב גרפי
מנסיון מוכח!! שמפו הד אנד שולדרס בשימוש של תקופה ארוכה גורמת לנשירות, הבנים שלי ובעלי היו כולם עם פאות ארוכות מאוד לא הבנתי איך התדלדל להם השיער, עד שעלינו על זה שאנחנו משתמשים באופן קבע תקופה ארוכה עם הד אנד שולדרס. מעניין אם תשתפי אותנו אם הוא אכן משתמש עם הד אנד שולדרס,
הד אנד שולדרס מאוד יעיל לקשקשים אבל לא כדאי להשתמש איתו באופן יומיומי. (לשים פעם בשבוע וכו')

תמר סימן טוב

משתמש פעיל
רופא אמר לי שהרבה פעמים נשירה נובעת מחוסר ויטמין D
אצלי אכן היה חוסר, לקחתי ויטמין D וראו איזה פלא...

רחל י.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
שמפו עם שמן קיק מאוד עוזר
יש בכל סופרפארם

העשיל פרידמאן

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי

בר לבב

משתמש צעיר
יש מישהו שהיה לנו התקרחות גברית שהצליח להיפטר מזה??
אודה מאד מאד למי שמצא איזו שיטה יעילה (באמת, ולא בשביל להוציא ממני עוד כמה פרוטות...) אם יעלה כאן.

ולגבי מינוקסי הלכתי פעם לבית מרקחת כדי לקנות את זה, שאלתי את הרוקח אם זה מומלץ והשיב שאומרים שכן..
הבטתי בקרחתו ושאלתי אותו (בעזות מצח) ומדוע אתה אינך משתמש בזה??... ואמר: ניסיתי ולא עזר...
ולקחתי את רגלי מבית המרקחת (והמקרחת)...

חברים

משתמש פעיל
היום קניתי לבן שלי, מינוקסי בהמלצה מחבר שעזר לו.
בנתים לקח כחודש אבץ ולא ראה שיפור.
מה שנראה שגרם לכך זה הכלור במקוה. ועכשיו אני רואה שגם קורונה גורמת.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה