קורונה נשארו עוד כמה כמונו?

מצב
הנושא נעול.

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
וואוו וואוו, אין לכן מושג מה שעשיתן לי:)
הייתי על סף משבר מהחג הזה, שומרים מאדדד ולא מארחים בכלל.
(ממש חששתי שאנחנו היחידים)
חזקו ואימצו!!!!!!!
ובזכות היהודים הטובים שחיים בעולמינו נזכה בקרוב ממש לביאת משיח- ונעבור את התקופה הקשה מהררר ובשלום.
-תודות לפותחת האשכול-

נ.ב.
יש אפשרות לשמור את האשכול ב-PDF? (חייבת לחזק עוד כמה...)
תודה!
אני מכין כבר בלי נדר

רבנים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
גם אנו היינו לבד כל החג. ואין צורך להתמסכן, היה לנו חג שמח במיוחד, בלי לחץ 'צד פלוני לא הרגישו אותנו מספיק', ו'הצד השני מאד רוצה שנהייה גם חג וגם חוה"מ ונישן כמה ימים' וכו' וכו'.
זמן איכות אמיתי עם הילדים, פתאום חג מלא מלא, רק כיף היה לנו.

וכן... אצל הוריי שקק מאד, וגם אצל השוויגער פה ושם. לאחר שגם אלינו נכנסה התחושה שאנחנו החנונים היחידים בא האשכול, וגאל אותנו מכל תחושה לא נוחה.

יישר כח

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

תקליט-אור

משתמשת מקצוענית
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
האשכול הזה מראה שיש הרבה, אבל ביחס למזלזלים אנחנו כן מיעוט.
להבדיל אלף אלפי הבדלות,
גם יהודים ביחס לשאר העולם הם מיעוט, חרדים ביחס לשאר הם מיעוט, ו"ראיתי בני עלייה והם מועטים".
תשמחו שאתם בנבחרת העילית... :)

I can do it

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
UX UI
לא עד כדי כך
אבל כן, אחי נסע להורים שלי לעזור להם מערב יו"כ עד...
ואני מאד מאד מעריכה אותו ואת אשתו שעשו את הצעד הזה! זה לא כזה קל כמו שחושבים.
לא יודעת איך ההורים שלי היו מסתדרים אחרת
כך שלפעמים האירוח הזה הוא ממש לא פרזיטיות לשמה.
טוב
אצלינו המקרה שונה....
באו להתארח אצלינו
לא לעזור
ואפח'ד לא פרזיט... כיף לנו שהם באים גם אם זה לחודש וחצי

גילגולונת

משתמש מקצוען
המזלזלים פשוט יותר קולניים
כנאמר איסתרא בלגינא קיש קיש קריא
לא שאני מזלזלת, אבל עוד לא ראיתי אדם מלא בתורה ויראה שהורה לזלזל בהנחיות בצורה גורפת, לארח, להתארח וכדומה

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
לא בגלל זה
אני רואה שכולם כאן מספרים שהם היחידים במשפחה ששומרים וכל האחים והגיסים מגיעים להורים חופשי.

פרפר

משתמש מקצוען
לא בגלל זה
אני רואה שכולם כאן מספרים שהם היחידים במשפחה ששומרים וכל האחים והגיסים מגיעים להורים חופשי.
אלו זכאים להערכה כפולה. אבל לא אצל כולם זה כך (אצלנו למשל אין מצב בכלל להתארח אצל ההורים מאז פורים, והם היו מארחים המון עד אז).

מירי סגל

משתמש סופר מקצוען
אני רואה שכולם כאן מספרים
עד שהתחלתי לקרוא אשכולות בפרוג, חשבתי לתומי שאין כמעט אנשים שמזלזלים. כל האנשים בסביבתי הקרובה שומרים לחלוטין. הרעיון שאציע לגיסה להגיע אליה לביקור, הזוי בשביל כל הצדדים. אף אחד לא מתארח אצל אף אחד.
והסוכות השקט הזה היה אחד החגים הכי כיפיים שחוויתי.

אפשרי

מהמשתמשים המובילים!
בחודשים האחרונים
אני מרגישה קצת "הנורמלי האחרון"

כולם לועגים, כולם מזלזלים
ואני הפרנואידית היחידה
שמחה שיש עוד כמה...
זה ממש לא נכון. לכאורה רוב הציבור החרדי שומר. השאלה באיזה רמה.

bracha

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
@bat 7
אני לא יודעת איפה את גרה שאת רואה מסביבך מלא חוגגים.
אני גרה בירושלים שכונה ליטאית, מה שאני רואה בבניינים סביבי כל המשפחות בבית, לא רואה אורחים כמעט.
באמת שומרים פה ממש.
כך שהוספתי לך לפחות איזה 100 משפחות למאגר.
(מאמינה שיש עוד הרבה בשכונה, מספרת לך רק מה3 בניינים שסביבי)

אסתי אחת

משתמש מקצוען
ממש אין ענין שייפגעו
זה מאד ציער אותנו.
הרגשנו את החיץ שנוצר (היא מקהילה אחרת משלנו שבה פחות שומרים..)
היחסים איתה היו תמיד נפלאים והרבו לבקר אצלינו -אנחנו פתאום קולטים שיש אנשים שעדיין לא הפנימו שאנחנו חוששים מהקורונה שהם עלולים לשאת בכנפיהם-קרי בפיהם ובאפם.

ועדיין נפגעים אישית כאילו מישהו דחה אותם.
עצוב.

לילי 1

משתמש מקצוען
גם אצלינו רוב המשפחה משתי הצדדים ממש שומרת.
חייבת להגיד שזה מתבטא ברמת ההדבקות.
מכל המשפחה, כ20 זוגות, רק שתי זוגות נדבקו. אצל שניהם הבעל הביא מהכוילל וההדבקה נשארה בתוך המשפחה הגרעינית. לא מחשיבה את הבחורים שנדבקו בישיבות.
אלו שלא שומרים, אלו שהכי חשוב לי שלא לפגוש, הם שהציעו להגיע לסוכה שלנו(הסוכה שלך גדולה, נתחלק באוכל. ובכלל, כנראה שכבר היה לנו קורונה). עבד לי מצוין להגיד- אנחנו שומרים על הכללים. אולי נפגש במקום פתוח ברדיוס של קילומטר מהבית שלי?
ניעור קל ואפקטיבי. גם אם המסר לא הובן, האטרקטיביות פחתה בעיניהם מאוד.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה